Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintem 2020 egy új korszak kezdete, bizonyos értelemben... fórum

Szerintem 2020 egy új korszak kezdete, bizonyos értelemben... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
57. Epresturmix (válaszként erre: 33. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 30. 22:27
Én nem akartam így nem nyomták. Annak nyomtàk bele, aki hagyta magát. Mindegy is. Lényeg, hogy rendben vagy. Rendben vagy?
56. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Birebora)
2023. aug. 30. 22:25
Nem hát…😃😃😃🤭
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - _Berry_)
2023. aug. 30. 22:12
Engem az zavar, hogy semminek semmi következménye nem lett. Pedig elég durva gazdasági/társadalmi hatásai voltak..
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - _Berry_)
2023. aug. 30. 22:10
A maszktól meg nem lehetett rendesen levegőt kapni. És senki sem látta csodás orcámat.. ☺️☺️🤭
53. _Berry_ (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 21:57
Kezdjük ott, hogy a gyerekkor nem 2 évből áll, aztán folytassuk ott, hogy ez itt nem Kína volt, itt azért nem volt olyan vasfegyelem, 20 nyarán már maszk nélkül lehetett rohangálni a játszótéren is, ha idősávban, de akkor is el lehetett menni vásárolni. Szóval akkor miről beszélsz? Itt az egyetlen tragédia az volt, hogy ha valakinek meghaltak szerettei a családjában, vagy a barátai. És azoknak az embereknek a munkája volt igazán nehéz, akiknek naponta több ember halálát kellett végignézniük, mert orvosként, ápolóként, mentősként dolgoztak.
52. globus (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 21:23
Ugyan már. Mintha annyira bandáztak volna, amikor lehetett. Mindenki a szobában üti a laptopját, telefonját. Csavaros trükkökkel lehet kicsalni őket a szabadba.
2023. aug. 30. 21:15

És igenis én traumaként éltem meg az egészet úgy, hogy alapjáraton elég introvertált alkat vagyok. Mert igaz, hogy alapból nem jártam közösségbe, de hogy még be is tiltják, az még nekem is sok volt..


Na mindegy, túl is tárgyaltam a témát. Mostmár tényleg jó éjszakát! 🌝🌛🌜⭐

2023. aug. 30. 20:21
Jó éjszakát mindenkinek! ⭐⭐🌜🌛🌝
49. Amaunet (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 20:19
Hát, 1-2 embert tényleg nem ártana az ajtók mögött tartani, elzárva a kommunikációtól is.
2023. aug. 30. 20:19
Ha nem tetszik a fórum, nem kell hozzászólni. És pláne nem kéne széttrollkodni.
2023. aug. 30. 20:13
Jó, akkor akik elpoénkodták, azoknak kívánok még 2 év karantént. Szívesen.. 😊😊🤗
46. Amaunet (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2023. aug. 30. 20:11
Most jutott el hozzá a hír.🤣
2023. aug. 30. 20:02
Én meg téged sajnállak, ha nem érdekel a fórum, miért szólsz hozzá?
2023. aug. 30. 20:00
Rendben, akkor térdepeltessetek kukoricára!! 😠😠🤬
43. ,zumba (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 19:59

Végig dolgoztam bejáróként, nincs ho lehetőség. Papírral a zsebben járkálni, mert ha megállítanak...

El nem kaptam, pedig ott nem lehetett távolságot tartani a másiktól a munkafolyamat miatt. Nem marattam szét a kezem bőrét a fertőtlenítővel. Maszk: érzékenybőr, ki nem állhattam. Emlékszem, varrták mindenféle anyagból a maszkot meggondolatlanul...Mindenesetre nem felejtem el soha azt az időszakot.

2023. aug. 30. 19:58

Nem mondom, hogy nem egy normális eszmecsere akart lenni részedről. Viszont idejemúlt, lecsengett történet. Az élet megy tovább.

De most komolyan mondod, hogy még mindig ez a pandémiás időszak foglalkoztat? Sajnállak.

2023. aug. 30. 18:41

Igen, rémisztő volt azaz időszak.


Az írásod alapján nem voltál kovidos. Mi igen, a második hullámban, amikor még nem volt oltás és nem tudtuk, hogy mi lesz velünk, túléljük e?

Túl vagyunk rajta, bár nekem a szaglásom még mindig nem az igazi, sőt!, de hozzászoktam.


Színészek és énekesek. Hát én jobban sajnáltam a vendéglátósokat, parkolóőröket, stb., és a boltosokat, akik tudták, hogy megfogják kapni a kovidot, de nem tudják, hogy vészelik át és az eü-t, mert nekik ezerrel kellett dolgozniuk értünk.


Az iskolásoknak biztos rossz volt a tanulás szempontjából ez az időszak, de szerintem nem ettől nem tudnak dolgokat, hanem a rossz tankönyvek és tanárhiány miatt, ami viszont nem a kovidtól van.


Akkor, abban az időszakban nagyon ki voltam, mert több rokonom és ismerősöm él, különböző betegségekkel és van köztük sok idős is, de szerencsére a legtöbben könnyedén vették a kovidot. 2 ismerősöm meghalt, 3 ismerősöm lélegeztetőn volt, de túlélték és azóta is jól vannak.


Nekünk, nagyon keveset kellett bemenni dolgozni és azóta is ho-ban dolgozunk nagyrészt.


Engem a vásárlási idősáv nem zavart, mert az én életritmusomhoz, teljesen passzolt, amit megszabtak. A kijárási tilalom se nagyon zavart, mert ebben az időszakban sem éreztem késztetést, hogy este vagy éjjel járkáljak az utcán. Mindezt annak ellenére, hogy nekem volt papírom, ami felmentett ez alól.


Az oltástól nem tartottam, és szerencsére nem lett bajunk tőle. Örültem, hogy végre van. Nagyon bízok benne, hogy az oltás+kovid miatt nem lettünk újra, és nem leszünk kovidosok.


Engem az első napok viseltek meg, mert a lezárás előtt (2020.03.16.) néhány nappal beszélgettünk a kollégákkal, hogy be kellene e vásárolni? Aztán úgy döntöttünk közösen, hogy valamennyire nem ártana, így mindenki megtette, amikor tudta. Mi már csak a lezárások után kaptunk igazán észbe, és akkor már az üzletek, olyanok voltak, mintha háború lenne. Szerencsére nem tudom, hogy milyen a háborús hangulat de ez annak tűnt.


Az első lezárás alatt a férjem szinte végig dolgozott, pedig ő már a veszélyeztetett korosztályba tartozott. Felújítottuk a lakást abban a 2 hónapban;)


Szerencsére vége van.


Ha érdekel, hogy mi volt akkor itt, akkor keress rá a fórumokra. Voltak rendesen összecsattanások és minden is.

2023. aug. 30. 18:35

Lehet, hogy lennének jó gondolataid is, de azzal, hogy naponta 5-7 fórumot indítasz, nem tudlak komolyan venni, sem anonim, sem pedig az Eukarióta neveden.

Illetve az ilyen viselkedés miatt már lassan a Hoxát sem.

39. gyöngy:) (válaszként erre: 38. - Libikóka)
2023. aug. 30. 18:29
😀
38. libikóka (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 18:22
Intravénásan használod?:))
37. gyöngy:) (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 18:10

Hetek óta ennyit kávézol? Azért azt ne, több, mint veszélyes.

Nem mondtam, hogy nem normális fórum, csak azt, hogy már ezt is túl sózod.

Nem tudom honnan szedsz ilyeneket, hogy "mindenki maradjon otthon 2 évig" és hasonlók. Nem voltunk itthon, kivéve mikor kovidosok lettünk, amúgy minden nap mentünk munkába, én pl. tömegközlekedéssel.Kijárási tilalom is este 8-tól volt csak és nem két évig.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Gyöngy:))
2023. aug. 30. 18:02
Igen eléggé felpörögtem fórumok terén, minden bizonnyal túl sok kávet ittam. De ez most egy normális eszmecsere akart lenni részemről, kipattant a fejemből a gondolat és leírtam. Mert ez foglalkoztat most.
35. gyöngy:) (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 17:59
Tudod te.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Gyöngy:))
2023. aug. 30. 17:58
Ez kivételesen most egy normális fórum, szerintem.
33. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 17:56

Munkával, mivel van kutyám, telkem én akkor mentem, amikor akartam bárhova.

Engem a kötelező oltás viselt meg nagyon, az volt a legrémesebb számomra, hogy ha akartam, ha nem, belém nyomták.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Gyöngy:))
2023. aug. 30. 17:55
Mi az az EE? Valami betegség?
31. gyöngy:) (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 17:42

Sajnos nem volt egy jó helyzet, de ne drámázz már ennyire EE!

A gyerekemet is érintette, de sokat bandázott, nem lett elválasztva a barátaitól. Itt hüledezik a bejegyzéseiden.

De tudjuk ugye, hogy neked minden órában kell vallomást vagy fórumot indítani valamiről.

2023. aug. 30. 16:53
Naivitás azt gondolni, hogy a világ történései nincsenek hatással ránk. Nem az a megoldás, hogy kizárunk mindent, ami nem tetszik. Nyilván a pesszimizmus sem jó, meg a panaszkodás. Reálisan kell nézni a dolgokat.
2023. aug. 30. 16:53
igen rossz volt, de talán már nem jön vissza, és talán nem lesz ennyire rossz a helyzet ha jön újabb vírus
2023. aug. 30. 16:47
Őszintén? A véleményem az, hogy valamilyen szinten mindenkit rosszul érintett. A covidos beteget, vagy azt, akinek a rokona volt koronás. (sok ilyen ember lehet) Akinek csődbe ment a cége, vagy elvesztette a munkahelyét a világjárvány miatt. Aki nem találkozhatott reggel a gimnázium udvarán a barátaival, nem beszélgethetett velük. Az orvosok, akik baromira leterheltek voltak, nagyon feszített volt a tempó. Minden nap rémisztgettek minket, hogy nőnek az esetszámok. Szerintem max az nem érezte ennek a hatását, aki remete, vagy egy lakatlan szigeten élt..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook