Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted normális dolog, hogy a párom azért piszkál, mert fogytam és így nem tetszek neki annyira? fórum

Szerinted normális dolog, hogy a párom azért piszkál, mert fogytam és így nem tetszek neki annyira? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 1. 14:08
Azért 6 kg annyira nem látványos szerintem...meg egyébként is, vagy megszokja vagy megszökik, nem:)?
3. 78826dc958 (válaszként erre: 1. - Monyesz2)
2009. máj. 1. 13:57
Pedig nem kéne hogy rosszul essen!Ez egy nagyon szép bók szerintem.Sok pasinak azok a nők tetszenek akiknek kerek formái vannak és úgy sokkal nőiesebbnek és szexibbnek látja őket a párjuk.Nincs ezzel baj!:-)
2. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Monyesz2)
2009. máj. 1. 13:55
lehet,hogy tényleg a ducibb csajok jönnek be neki,mondjuk ha igazén szeret,akkor vékonyan is szeretni fog,és örülni annak,hogy Te jobban érzed magad a bőrödben.A másik variáció,hogy egyszerűen megijedt,hogy minél csinibb vagy annál több jelentkező lesz rád,és lecsapnak a kezéről...
2009. máj. 1. 13:53
Sikeresen leadtam 6 kg-t és folyton mondja hogy már nagyon vékony vagyok hízzak vissza mert ducibban jobban tetszettem neki. És ez nekem nem esik jól.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook