Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted milyen az ideális feleség, társ? fórum

Szerinted milyen az ideális feleség, társ? (beszélgetős fórum)


1 2
29. gribedli*** (válaszként erre: 26. - Spinneli)
2015. nov. 25. 09:38
Közben bepötyögtem ezt is:D
28. gribedli*** (válaszként erre: 21. - Spinneli)
2015. nov. 25. 09:35

Nekem pl ilyenek: hasonló gondolkodás, számomra vonzó külső, hasonló célok, fél szavakból a másik megértése, tolvajbecsület, stb.


Imponál, ha valaki nem bólogat mindenre, hanem van egy saját véleménye, amit nem fél kimondani de ha ez nem hasonló az enyémmel, az akadályozhat közös dolgokban, mert nem lehet dűlőre jutni. Ezért írtam, legyen hasonló gondolkodása, ami nem egyenlő azzal, hogy csak rábólint valamire de belül nem ért egyet vele. A külső is fontos, adjon magára annyira, stb. Bár ezt mindenki tagadni szokta álszent módon, hogy a külső számít, szerintem számít.

27. M0ncsa (válaszként erre: 22. - A360345bdd)
2015. nov. 25. 09:34

En nem hergelem magam, kettonk kozul te vagy az, aki bunko modon nyilvanul meg, ha van ra oka, ha nincs.

Amugy meg tanulj meg olvasni: durungolast irtam, nem durrogast.

26. spinneli (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2015. nov. 25. 09:33

..és SZERINTED?


:)

25. spinneli (válaszként erre: 22. - A360345bdd)
2015. nov. 25. 09:33

A reakció is ignorálva van, vagy csak a többi hozzászólás?

:)

24. spinneli (válaszként erre: 18. - M0ncsa)
2015. nov. 25. 09:31

A kérdés arra (is) vonatkozik, hogy saját magadban melyek azok a tulajdonságok, amelyek fedhetik az ideális feleség szerepet.

:)


Szerimtem például egy ideális feleség szerephez hozzá tartozik, hogy igyekszünk érdeklődni a másik hogyléte iránt, akkor is ha hullafáradtak vagyunk, vagy üvölt a gyerek...ilyesmi.

23. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Spinneli)
2015. nov. 25. 09:29
Mindenkinek más:)
22. a360345bdd (válaszként erre: 20. - M0ncsa)
2015. nov. 25. 09:28

Hol van itt durrogás?

Nem minősítettem a fórumindítót, csak a kérdést! Nem használtam csúnya szavakat, nem politizáltam és hasonlók!

A véleményemet meg nyugodtan leírhatom hiszen szólás szabadság van :) Másrészt nem neked óhajtok megfelelni és nem kötelességem magyarázkodni sem.

Majd ha az atya úr isten leszel elszámoltathatsz, addig meg ugord át a hozzászólásaimat és akkor nem hergeled magad feleslegesen.

És nem kell elolvasnom a hozzászólásokat, mert a feltett kérdésre válaszolok, nem a többi fórumozó gondolataira :D :D :D


Legyen nagyon szép napod, talán mást a sarokba állíthatsz és még el is sírja magát amiért rá szóltál!

21. spinneli (válaszként erre: 19. - A360345bdd)
2015. nov. 25. 09:27

Én pont arra vagyok kíváncsi, hogy kinek miért az az ideális, ami.


Érdekes, hogy többen azt gondolják, hogy valaki csak azért kérdez valamit mert nem tudja a választ,én nem ezért kérdezek, hanem mert más válaszok is érdekelnek, már ha van.

20. M0ncsa (válaszként erre: 19. - A360345bdd)
2015. nov. 25. 09:20
Maskor olvasd vegig a hozzaszolasokat, mielott csipobol ledurungolod a foruminditot. Nagyon csunya szokas.
2015. nov. 25. 09:11

Ez egy roppant hülye kérdés!

Mindenki más és más (szerencsére), az igényeik és elvárásaik is mások.

Ha Te szeretnél ideális feleség lenni, akkor a leendő férjet kérdezd, ha meg csak általánosítani akarsz, akkor azt most rögtön hagyd abba!

18. M0ncsa (válaszként erre: 17. - Spinneli)
2015. nov. 25. 08:44

Unomnak igaza van, mindenkinek mas.

Hogy szamomra milyen az idealis feleseg, nos, erre nehezen valaszolok :D De azt el tudom mondani, milyen az idealis ferj (megjegyzem, az enyem nem teljesiti az osszes feltetelt, de ez reszletkerdes, mert mashol meg tulteljesit :D)

17. spinneli (válaszként erre: 3. - Unom)
2015. nov. 25. 08:32

Igen, ezért is kérdés, hogy kinek mi az ami ideálissá tesz egy táesat, vagy egy kapcsolatot.

Neked mi a fontos?

16. spinneli (válaszként erre: 14. - MentsVár)
2015. nov. 25. 08:30
bocs, nem szerepelt benne sem bulvár, sem az, hogy ki mennyit keres.
15. Barát.Á. (válaszként erre: 8. - Channa*)
2015. nov. 25. 01:00
Egyet értek!
2015. nov. 25. 00:37
idióta kérdés
2015. nov. 24. 22:35
érdekes
12. Magdalénia (válaszként erre: 10. - Spinneli)
2015. nov. 24. 20:52

Ebből a szempontból sem ideális, sem tökéletes nincs.


Ha mégis meg akarjuk tudni, hogy milyen az ideális, akkor kérdezzük meg a párunkat. Majd ő elmondja és akkor ahhoz lehet tartani magunkat. ;)

2015. nov. 24. 20:47

Ha a férfi oldaláról nézzük, az teljesen más és más.

Minden férfinek más nő az ideálja, vagyis, otthon, a párjaként, miként viselkedjen, vele és a családdal, gyerekekkel.


Ezmindig a férfi mentalitásától függ, mennyire családszerető, milyen ígényei vannak, mi az, amitől boldog és elégedett.


Egy nő képes mindenre, főleg alkalmazkodni, még a mai modern világban is, hiszen mindenki vágyik társra, családra, legfeljebb ennek hiányában nem vallja be, tagadja, hogy neki erre szüksége lenne.


Egy a lényeg, mindkét ember, külön egyéniség, a saját természetüket össze tudják hangolni, képesek legyenek a másikat eléggé tisztelni és szeretni, mert akkor a nőből ki lehet hozni a legjobbat.

Legyenek szabad külön óráik, amiket a másik nem féltékenységgel figyel, hanem megértően, hiszen a másik nem társaságára szüksége van a nőnek és a férfinek egyáltalán.

A barátok és barátnők fontosak mindkettő életében, nem szabad elűzni őket, mert már párral élnek.


A legfontosabb, képesek legyenek mindent, nyugodtan megbeszélni, néha vitázni és nem lenézni azt, akivel élnek.


Kell a humor, a hűség, a barátok, a társaság, a saját gondolkodás, nem kell csak azért a másik nézeteit szajkózni, mert együtt élnek.


Ami a férjem szerint, ezelőtt 40 évvel fontos volt, ha ő ideges, én hallgassam meg, ha én vagyok ideges, ő hallgat meg és nyugtassuk a másikat, nem pedig kakasok módjára kiabáljuk, hogy ki a főnök a családban. :)


Jah, és a legfontosabb, egymás szüleit ne szidjuk a másiknak,még ha netán igazunk van, akkor sem, mert mindenkinek a saját szülője az szent és sérthetetlen.

Mindegy, ha az illető mondja rá, azt lehet, a párom soha ne szidja őket.

10. spinneli (válaszként erre: 9. - Magdalénia)
2015. nov. 24. 20:45

Az ideális csak abban az esetben lehet unalmas, ha ideális alatt mindenen tökéletest értünk.

Szerintem az ideális közel sem tökéletes.

9. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Spinneli)
2015. nov. 24. 20:34

Nem jó a kérdés. Az "ideális" feleség v. férj, unalmas.


Egymáshoz kell alkalmazkodni úgy, hogy egyik sem adja fel önmagát.

8. Channa* (válaszként erre: 3. - Unom)
2015. nov. 24. 20:30
Egyet értek!
2015. nov. 24. 20:27
... ha nem érzed, akkor hiába a felsorolás... benned kell,hogy kialakuljon :)
2015. nov. 24. 19:57
jo kerdes, es nem egyszerü ra valaszolni. Mindenkeppen szeresse a tarsat!
2015. nov. 24. 19:56
Ilyen nem letezik sem ferjben, sem felesegben.
2015. nov. 24. 19:53

Kedves, szeretetteljes, érdeklődő, türelmes, tisztelettel bánik az emberével - és a tiszteletet ő is elvárja, jó hallgató és jó tanácsadó. Bizalmat ad és vár el.

Passzol az érdeklődési köre, szexuális igénye és értékrendje a férjéjével.

3. unom (válaszként erre: 1. - Spinneli)
2015. nov. 24. 19:51
Szerintem pasifüggő. Ami az egyiknek ideális az a másiknak rémálom.
2015. nov. 24. 19:49
Tartson ki mellettem joban-rosszban!
2015. nov. 24. 19:48
Milyen tulajdonságok tesznek szerinted egy nőt ideális feleséggé, társsá?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook