Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretünk utazni! Hol jártunk már és hova indulunk? fórum

Szeretünk utazni! Hol jártunk már és hova indulunk? (beszélgetős fórum)


1 2
10. Dizzz (válaszként erre: 7. - Angyal63)
2008. máj. 20. 21:11

5 évesen kezdtem táncolni, és 25 voltam, amikor abbahagytam. Voltunk Amerikában, Japánban, Svédország, Dánia, Finnország, Oroszország, Lengyel, Szlovénia, Szlovákia, Franciao., olasz., Spanyol., Anglia, Románia, ....ááááá, már nem is tudom...

Ezzel telt a gyerekkorom, ami igen meghatározó az életemben.

2008. máj. 20. 21:08
Nos, a Maldív-szigetek nem lenne rossz.....
8. angyal63 (válaszként erre: 7. - Angyal63)
2008. máj. 20. 21:05
Hova vágysz még?
7. angyal63 (válaszként erre: 6. - Dizzz)
2008. máj. 20. 21:05
Jé, megtaláltál? Igen, Japán. Én tolmácsoltam közel 20 évig, és mind munka mind nyaralás ürügyén sok felé jártam. Remélem még fogok is, mert a párom nagy utazó, mint én. Te merre jártál az elmúlt években?
2008. máj. 20. 21:02

sziasztok!

szia angyal:D

Én a táncos múltam révén szinte az egész világot bejártam már, de egy helyen még nem voltam, oda nagyon vágyom.

angyal, te ezt tudod:D

5. angyal63 (válaszként erre: 4. - Gyopárka)
2008. máj. 14. 16:19
Itthon elég jól bejártam már az országot, persze sok helyre még nem jutottam el amit érdemes lenne megnézni. Remélem lassan lesz rá alkalmam.
2008. máj. 14. 15:31
szép helyre mentek és az is szép mikor a család igy eggyütt megy.Mi is voltunk egy időben sok szép helyen,nagyon érdekes különböző kulturákba belecsöppenni.De amikor hazajöttünk és jöttünk keresztül az országon sokkal jobban észrevettem Magyarország szépségeit is.Én azt mondom kicsi ország,de csodaszép valóban.Tele van szebbnél szebb helyekkel.
3. angyal63 (válaszként erre: 2. - Gyopárka)
2008. máj. 14. 10:16
A párommal és családjával (anyuka, testvérek, gyerekek) együtt megyünk Menorcára és utána az olasz riviérára. De szoktunk belföldön is kirándulni, vakációzni. Sok szép hely van.
2. gyopárka (válaszként erre: 1. - Angyal63)
2008. máj. 14. 09:49
mi is szeretünk utazni,de mostanában csak belföldön voltunk.Hová készültök?
2008. máj. 10. 15:18
Mindjárt itt a nyár, a szabadság ideje! Biztos sokan készülődtök már a vakációra. A párommal már megterveztük és szerveztük az idei nyaralást! A szállás,repülő, stb. le van foglalva:DD Mostmár csak hozzá kell fogynunk, merthogy tengerpartra megyünk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook