Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerető lettem.. fórum

Szerető lettem.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
27. Christine1979 (válaszként erre: 26. - D3bb59819c)
2009. jún. 22. 17:36
Igen...:S nálunk a kettő volt egyben, szüleimnél... anyagiak és gyerekek :S Hát nem volt egy leányálom a gyerekkorom, pont emiatt...de ez más téma :( :)
26. d3bb59819c (válaszként erre: 23. - Christine1979)
2009. jún. 22. 17:34

A másik szörnyű pedig számomra, mikor a gyerek miatt maradnak együtt. :((

Van ilyen a családban, sajnos. Gusztustalan egy helyzet az is!

2009. jún. 22. 17:34
Ott kezdődik a bibi ha már a "csak" szex mellett az érzelmek is ott vannak.
24. Christine1979 (válaszként erre: 21. - C19f5f79fa)
2009. jún. 22. 17:34

Naná! :)

Amúgy elég vicces, hogy most a srác teper nálam :D Én persze, kemény vagyok, és nem engedek :D :D

23. Christine1979 (válaszként erre: 17. - D3bb59819c)
2009. jún. 22. 17:33
Igen... van egy ismerősöm, akinél pont az anyagiak miatt marad a pasi a régi nőjével (túl sokat költött a közös lakásra a srác, ráadásul, a lány ügyvéd :S )... Bár, szerintem ebből is lehet kiutat találni. Biztos nem könnyű, de lehet.... Elég szörnyű lenne csak azért leélni vkivel egy életet, mert az anyagiak összekötik őket... :(
2009. jún. 22. 17:33

Szia!

Én nem itéllek el. De tapasztalatból tudom, hogy nem mindent kell elhinni a férfiaknak amikor azt mondják, hogy otthon megromlott a kapcsolatuk a szex miatt. De amúgy jól meg vannak nem igaz?

Mit is mondhatna szegény pára? Azt, hogy mindennap halálra szexelik magukat, de csábítsa őket a változattosság? Ha így van sem mondják, mert egy nőt nem tudnának levenni így a lábáról.

A szerelmet nem fogod megúszni úgy látom, hiszen már eléggé benne lehetsz, csak még magadnak sem mered bevallani. És ez tovább bonyolítja a helyzetet, nagyon sokat kell majd szenvedned miatta.

Én csak azt tudom neked tanácsolni, hogy gondold mégegyszer végig, hogy mit vársz ettől a kapcsolattól és mit kaphatsz, és hogy ez így megfelel-e neked. Ha nem, akkor lépj ki belőle minnél hamarabb mielőtt hatalmas sebeket nem kapsz.

Tapasztalatból beszélek. És hidd el, ezerből ha egy nőnek sikerűl a feleség helyébe lépni, nagyon kevés férj válik el a szeretője miatt.

Mert akármilyen is otthon a viszony nagyon sok minden egybeköti őket, gyerekek, vagyon, megszokás stb. És ha büdös is az a posvány otthon az mégis csak az ő posványa és szeret benne dagonyázni. Meg persze néha kikacsintgatni.

És még valami. Még ha sikerűl is a feleség helyébe lépned, honnan lehetsz benne biztos, hogy veled nem ugyanezt tenné-e?

21. c19f5f79fa (válaszként erre: 18. - Christine1979)
2009. jún. 22. 17:33
És milyen jól tette:D
20. c19f5f79fa (válaszként erre: 17. - D3bb59819c)
2009. jún. 22. 17:33
Persze,rengeteg olyan van....és sok rossz házasság van.Ez is tény.
19. f32049905f (válaszként erre: 15. - Genlips)
2009. jún. 22. 17:32

hát, ha sokáig tartanak azok a boldog percek, akkor igen, érdemes pl. 1-év, már annak számít, szerintem.

és az kapcsolat már nem működik 100%-osan, ahonnan már kifelé tekingetnek....

18. Christine1979 (válaszként erre: 16. - C19f5f79fa)
2009. jún. 22. 17:32

Hát ja... Nekem is azt mesélte, hogy nem szexelnek már (én kis naiv el is hittem sokáig :D ), aztán persze kiderült, szó sem volt erről... egyszerűen csak unta a lányt...

Amúgy gondolom, ott is megérezte a lány, hogy bibi van, mert mint utólag kiderült, neki is volt ez-az a kapcsolatban, akiért ott is hagyta végleg ezt a srácot...

17. d3bb59819c (válaszként erre: 16. - C19f5f79fa)
2009. jún. 22. 17:32
Viszont azért tényleg van olyan helyzet is, ahol nem működik a kapcsolat, de pl. az adósság miatt nem tudnak külön menni, vagy pedig ott a jó öreg megszokás.
16. c19f5f79fa (válaszként erre: 14. - Christine1979)
2009. jún. 22. 17:30
Igazad van.Szeretik magukat sajnáltatni,hisz elég furán hangozna.Tök jól megvagyunk szexelünk is és jó minden...Melyik hülye pasi csajozna így?
15. genlips (válaszként erre: 13. - F32049905f)
2009. jún. 22. 17:28

bocsi, én reálisabb szemszögből igyekeztem megvilágítani a dolgot, kicsit lerántani a rózsaszínűt, mert idővel eltűnik így is, úgy is, ha akarod, ha nem.

és tervezni szerintem kell.

(saját tapaszt. de tényleg: egy 100%osan működő kapcsolatot otthagyjak egy kis fellángolásért csak a boldog percek miatt?)

2009. jún. 22. 17:26

Nekem volt hasonló. És ott is azt mondta az illető, hogy megvannak, de semmi különös, elvannak. Igaz, nem voltak házasok, csak párkapcsolat, de évek óta együtt éltek.

Én évekig tartottam vele a kapcsolatot, és persze, mindig az volt, hogy tényleg gáz az egész helyzet..bla-bla.... Aztán mikor a lány ott akarta hagyni, akkor még Ő könyörgött neki, hogy ne hagyja el.... Összejöttek, de aztán a lány idén végleg otthagyta... én pedig végleg kiábrándultam belőle, hiába lett volna már "szabad" a pálya.


És nálunk is ilyen "könnyedén" indult a dolog... aztán egyre nehezebb volt megállnom, hogy ne legyenek elvárásaim a sráccal kapcsolatban,- és ahogy olvastam, amit írtál, szerintem nálad sem közömbös már... és így egyre csak bonyolódni fog a dolog.


Ami még gáz, hogy ha ezt felveted a pasinak, akkor meg lehet az lesz benne, hogy te "sietteted, elvárásaid vannak vele szemben,- holott semmi "jogod rá".."...


Egyébként,nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak mindig eltúlozzák a kapcsolatukat a téren, hogy mennyire rossz...már, amikor kifelé tekintgetnek egy kapcsolatból, egy harmadik fél felé...

13. f32049905f (válaszként erre: 5. - Genlips)
2009. jún. 22. 17:25

nem értem, ha boldog, akkor miért kell a problémákat előhozni? olyan rövid az élet! és sajnos sok a boldogtalan nap belőle - szerintem sokan így gondolják - használják ki a boldog perceket, mert azt visszahozni sajnos nem lehet....

(saját tapaszt.)

12. 8559ed0e1b (válaszként erre: 6. - 8559ed0e1b)
2009. jún. 22. 17:22
Persze azt nem tudom hogy a srácnak van e gyereke..és Veled nem e tenné egy idő után ugyanezt.
11. d3bb59819c (válaszként erre: 2. - Mrsa4)
2009. jún. 22. 17:22
Nem ide tartozik, de nagyon aranyosak a Hol lakik Lili 1,2 képek!! :)))
10. Gitta76 (válaszként erre: 1. - 7ab7ad3446)
2009. jún. 22. 17:22
És mégvalami én már ráfizettem egy hasonló kapcsolatra mégis a feleségét választotta az utolsó pillanatban.Teljesen összetörtem.De te ne add fel!
9. d3bb59819c (válaszként erre: 1. - 7ab7ad3446)
2009. jún. 22. 17:21

Szia!


Igen, igazad van, biztos sokan vannak, akik elítélnek majd! De gratula, hogy egyáltalán mered ezt vállalni!!!

Imádom a sexet én is, de most ez kicsit megváltozott, ugyanis kismami vagyok, nyilván ebből az adódik, hogy a párom sűrűbben akarja. Mégsem mondom rá, hogy sexmániás.

Teljesen igaz, hogy ha egy pasi nem kapja meg otthon, amire szüksége van, akkor...

Ha egy kapcsolatba bekerül egy harmadik, akkor ott már valami bibi van. Itt ugyanis nem csak te vagy a hibás, hanem a másik fél, sőt a harmadik is. Én annó rengeteget mondtam a páromnak, hogy nem törődik velem elget, sőt, tettem olyan kijelentést is, hogy ha így folytatja, menni fogok máshoz. Aztán ez így is lett. Bizony, nekem is csak sex alapúnak indult a kapcsolat, de az érzelmeknek nem lehetett parancsolni. Egyik fél számára sem. A harmadik fél nem sejt dolgokat?

8. e7d58500d8 (válaszként erre: 3. - Vvicus)
2009. jún. 22. 17:21

Teljesen igazad van!!!

Nekem is ez a véleményem!!!

7. c19f5f79fa (válaszként erre: 1. - 7ab7ad3446)
2009. jún. 22. 17:21
Az utolsó mondataiddal megadat mentegeted fel...ne másra mutogass a saját cselekedeteid után.Tök mindegy mi van köztünk, hogy mennyit szexelnek...stb,mert ez az ő ügyük és ez még a te viselkedésedre nem ad felmentést.Magadba tisztázd le neked miért is fontos ez a csak szex kapcsolta.És miért vonzó egy családos emberke?
2009. jún. 22. 17:20

Én még nem voltam szerető de két verziót látok:

vagy a férfi vallja be hogy vagy,és akkor Veled lehet nyíltan is.

Vagy lépj ki belőle.Fiatal csinos nő vagy,elötted az élet..

2009. jún. 22. 17:20

rekibeki :) másodhegedűs vagy, voltam már én is, de megbántam.

részedről úgysem maradhat a dolog csak szex szinten. vagy tévedek? :D innen meg már nem kell folytatni, milyen lesz ez a szituáció...

én nem vállalnám ezt a már elején is megbonyolított kapcsolatot, később amúgy is százával jönnek elő a problémák.

4. Gitta76 (válaszként erre: 1. - 7ab7ad3446)
2009. jún. 22. 17:19
Nem hinném hogy te lennél a hibás a történtekért hiszen a srácot nem te kényszerítetted rá hogy veled legyen.Akartátok mindketten ! szerintem nem bűn lehet hogy ezért a beszólásért engem is elítélnek de ha így találjátok meg a boldogságot akkor ne fékezzétek magatokat! További sok szép napot neketek!
3. vvicus (válaszként erre: 1. - 7ab7ad3446)
2009. jún. 22. 17:18

Akárhogy is, a férjről megvan a véleményem, de ez most mindegy.

Sztem előbb utóbb úgyis bele fogsz szeretni, akkor meg piszkosul szenvedsz majd. Megéri? Mi van, ha miattad nem hagyja el a feleségét? Ráadásul én egy ilyen szituációban nem tudnék biztos lenni a férfiben. mi van, ha szülsz neki egy gyereket, és a picibaba miatt Te sem tudsz majd neki kellő szexet nyújtani. Akkor Téged is megcsal? Ez csak egy vélemény a sok közül, de én biztos bizalmatlanul fordulnék hozzá.

2009. jún. 22. 17:16

2005-ben én is szerető lettem, csak szex és más semmi alapon. 2006 végén összeköltöztünk. 2008 nyarán összeházasodtunk. 2009. augusztusára várjuk első gyermekünket, mindennél jobban szeretjük egymást, és nagyon boldogok vagyunk. :)))


Ez is egy lehetőség.

2009. jún. 22. 17:13

Sziasztok!


Pár hónapja Én is szerető lettem... A munkahelyemen van egy srác, akivel a karácsonyi céges bulin nagyon egymásra hangolódtunk. Elkezdtünk e-mailezni, majd jöttek az smsek. Családja van, tudtam. Mégis megtörtént a dolog. Egyszer, kétszer, többször. Munka miatt sokat utazik, irodában ritkán találkozunk. Nagyon jól kezeljük minketten, tisztáztuk: ez csak sex. És hihetetlen jó vele. Szeretek vele lenni, minden szempontból, nagyon jókat beszélgetünk. Leszögezem, nem vagyok szerelmes, de sokat gondolok rá. Tudom, hogy nem lehetek szerelmes. És ebben egyre nehezebben akadályoz meg az eszem. Eleinte csak munkaidőben beszéltünk, mostmár ir hétvégén is. Jól megvannak a feleségével, de a kapcsolatuk ennyi. Ha egy férfi nem kapja meg otthon azt, amire szüksége van.. Havonta maximum 1-2 alkalommal vannak együtt. Egy férfinek ez nem elég. Rendszeresen megkapja, hogy szexmániás, pedig higgyétek el, teljesen átlagos szexuális étvágya van. Sex miatt tönkremehet házasság. Nem érzem ugy, hogyha tönkremenne, az én hibám lenne, hiszen már előttem sem volt minden rendben. Csak akkor léphet be 3. személy, ha nem elég stabil a kapcsolat. Természetesen a felesége nem tud a dologról. Én egyedül vagyok. De nemtudom, hogy meddig lehet ezt csinálni. Mi lesz a vége? Hasonló tapasztalatok?

Tudom, hogy sokan elítélnek, de érdekel a véleményetek.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook