Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretnél Nőt kényeztetni... akarnád... vágysz rá? (csak nőknek) fórum

Szeretnél Nőt kényeztetni... akarnád... vágysz rá? (csak nőknek) (beszélgetős fórum)


118. pemete
2008. szept. 8. 16:27
Ja csak még annyit, hogy nem vagyok nagyképű, csak tényleg csini voltam akkor:P Jó most már elég husi vagyok így 60 kilósan, de majdcsak lemegy:)
117. pemete (válaszként erre: 114. - Mothertiger)
2008. szept. 8. 16:26

Sajnos hiába mondasz neki bármit, akkor is kevésnek fogja érezni magát!

Az én exem egy olyan rettenetesen szar nővel csalt meg, hogy a lábam nyomában me érhetett!!!

Mi voltunk akkor 20 évesek az a nő meg 32, a fogairól inkább ne beszéljünk , mert az már megint az undorító kategória, az arca az olyan érdekes volt, érdekes hogy egy arc...

Az alakjáról meg csak annyit, hogy olyan volt mint egy teliszart zokni!

ÉN meg akkor éppen 45 kiló voltam egy gramm fölösleg nem volt rajtam, minden ujjamra tíz pasit kaphattam volna, nekem pedig mégis ő kellett, és még megbocsátottam neki, hogy megcsalt. De persze rá egy évre szakítottunk.

Szerintem azért azzal a szarral csalt meg mert úgy érezte, hogy ő nem elég jó nekem, és annak a nőnek viszont igen. Vagy valami hasonló...

116. mothertiger (válaszként erre: 115. - 72173f7865)
2008. szept. 8. 16:25

Ugyanígy vagyok vele én is. Illetve lennék...

:)

2008. szept. 8. 16:17
Én biszex vagyok és nem csak vágyom rá, hanem aktívan csinálom is. Imádom a lányokat de szükségem van arra a gyönyörre is amit csak egy férfi tud adni.
2008. szept. 8. 16:03

Uuhh, hát ez nem valami biztató...:SSS


Pedig amúgy meg imádom, mindig mondom is neki, meg udvarolok neki állandóan. A szexszel meg egyáltalán semmi hiba, mindent csinál amit szeretek, és én is szeretem minden porcikáját. Ezt is elmondtam már neki milliószor. Hát nem tudom, hogy mit mondhatnék neki még...:P

113. pemete
2008. szept. 8. 15:35
Úh az akkor nem lesz egyszerű! Egy önbizalomhiányos férfi sokkal rosszabb, mint egy önbizalomhiányos nő!!! Tudom, volt ilyenem, és végül ő csalt meg engem, pedig ő hajtogatta éveken keresztül hogy én biztos megcsalom!
2008. szept. 8. 15:14

Semmi baj, nem vettem véresen komolyan.

Nem akartam elrontani a hangulatát, ez a lényeg. Ígyis vannak hülye kényszerképzetei, meg beszólásai, nem akartam rátenni egy lapáttal. Tegnap meg nézegettük a családi képeket, és akkor is kiderült egy-két beszólásából, hogy utálja és csúnyának tartja önmagát... Meg van róla győződve, hogy ő "nem elég" nekem, nem adja nekem azt amire szükségem van, ezért érdekelnek a lányok...:SSS

111. pemete
2008. szept. 8. 14:56

Jóvanna, csak kötözködök:P

Nemám a lekedre veszed!

Majd biztos eljön a megfelelő alkalom:)

110. mothertiger (válaszként erre: 109. - Pemete)
2008. szept. 8. 14:54
Nem vagyok gyáva, csak éppen szeretkeztünk előtte, úgy éreztem, hogy elrontanám az egészet, ha ezzel előhozakodnék. Olyan szépen nézett rám, meg annyira aranyos volt velem a hétvégén, hogy nem akartam ezen vitatkozni vele.
109. pemete
2008. szept. 8. 14:50
Te gyáva! Hát hogyan lesz így ebből valami? Állj a sarkadra, és mondd meg neki mit akarsz! Ne legyél ilyen...
2008. szept. 8. 14:47

Mármost én nem is tudom, hogy mit írjak még... Vágyaktól kezdve, a rasszizmuson keresztül eljutottunk a gusztustalanságokig, hááát... Ezen túl már nem sok mondanivalóm van.


Esetleg annyi, hogy tegnap megint szóba jött itthon ez a téma, de nem mertem kirukkolni vele, hogy most komolyabban levelezek egy lánnyal... Majdnem elszóltam, de nem mertem...:(((

107. Akymo
2008. szept. 8. 11:38

Jajj lányok ezt olyan gáz olvasni is. :-(

Maradjunk inkább a finom dolgoknál.

2008. szept. 8. 10:50
Óh, Jézus. Inkább maradok a normális csajoknál!:)))
105. pemete (válaszként erre: 102. - Mothertiger)
2008. szept. 7. 20:52

Valami hasonlót én is láttam, csak ott a lány egy kádban ült , ami tele volt hányva, és onnan eszegette a darabokat! Undorító volt!!!

De amúgy látszott a csajon hogy nincs magánál, biztos be volt lőve. Nem normálisak ezek:D

2008. szept. 7. 11:04

Hmmm, hát forma-forma...BOÁÁÁÁÁ!!!! :@ :PPP

A pisiléses cucc is valahol ezen a szinten van nálam...:P

103. ac1096844d (válaszként erre: 102. - Mothertiger)
2008. szept. 7. 11:02
Ennél már csak az jobb, ha nem kihányja, hanem megemészti, és azt eszi meg! :/
2008. szept. 7. 11:01
Azt a műsort azt nem tudom, hogy mi, de egyszer mesélte a haverom, hogy ilyen ferdeszemű csaje meghányatta magát, utána meg megette amit kihányt, a neten látta. Mondom, hogy betegek, nem komplettek. :PPPP
101. pemete (válaszként erre: 100. - Mothertiger)
2008. szept. 7. 10:57

Ebben igazad van, ezek a ferdeszeműek tényleg nagyon durvák! Olyan vodeókat lehet látni a neten, hogy az ember gyomra kifordul tőle...

De nem is kell a neten keresgélni, elég ha az ember belenéz a szusi tv című műsorba! Borzadáj:)

2008. szept. 6. 19:47

Pemete... Az ázsiai csajoktól meg egyenesen okádok.:PPP :D Komolyan. Azok a legperverzebb ribancok a világon. És sorry, ha valakit ezzel megbántottam.

De akkor is beteg férgek. Háhá. :)

99. pemete
2008. szept. 5. 17:08

És nőbe? Abban se jön be az ázsiai? Kis mandulaszemű, csinos vékony:) Hmm?

A pasik okés azok elég gázosak, meg még kicsi is nekik ha lehet hinni a pletykáknak, és a statisztikáknak:D

2008. szept. 5. 15:52

:DDD


Tehát nekem meg mindkettő!:)))

Csak ázsiai ne legyen...XDDD

97. pemete
2008. szept. 5. 15:36

Jaaaj, tényleg nem offolok! Én bocs:)

Tehát a női test...

2008. szept. 5. 15:19

Pemete, leoffoljuk a topikot!:)))

Én nem a színük miatt utálom őket, hanem valamiért a fene tudja, de ki nem állom őket. :P Valahogy mindenhol ott vannak...:PPP

95. pemete
2008. szept. 5. 15:17
Igeen! Én mondjuk mindig azt mondom, hogy az ember színe fehér, de most ezt ne vegye zokon senki. Ilyennek neveltek:)
2008. szept. 5. 15:02

Háhááá! Ez jó! :DDD

Nem baj, mindenkinek más az ízlése...:D Én az ázsiaiaktól vagyok rosszul, sorryka, ha valaki netán...:) Fain kis rasszista vonalon fut ez a topik jelenleg...XDDD

93. pemete (válaszként erre: 92. - Mothertiger)
2008. szept. 5. 11:45

Lehet, hogy igazad van.

Én mondjuk nem szeretem sem a néger, sem a félvér fiúkat, sőt! Soha eszembe sem jutna hogy akár hozzá is érjek egyhez! Nem tehetek róla, ez van:)

2008. szept. 5. 11:31

Hmm, nem tudom, szeretem nézni mindkettőt... A félvér és néger fiúkért meg kifejezetten odáig vagyok!:D

Ha pedig esztétikusan ki van dolgozva a férfi teste, az már kicsi extra!:) Srácom kicsit pocakos, de ő úgy isten, ahogy van.:)))

Fiúk képeiben inkább az arc szépsége ami megragad. Egy különleges arc teljesen lenyűgöz. Akkor már mindegy, hogy milyen a teste, hogy kidolgozott-e vagy sem.

A női test meg szerintem azért olyan izgalmas a számunkra (nekünk, akikben megvan ez a "vonal"), mert érdekel bennünket szexuálisan is.

91. pemete (válaszként erre: 90. - Mothertiger)
2008. szept. 5. 11:21

Várj! Nem nyúlhatsz hozzá, csak nézheted!!! Akkor is kihívás? :P

Én legalábbis úgy értettem, hogy ha mondjuk képeket nézegetsz, akkor inkább szebbek a női erotikus képek.

90. mothertiger (válaszként erre: 89. - Pemete)
2008. szept. 5. 11:13

Engem nem hangol le...:DDD Nekem kihívást jelent!

Én szeretem "gusztálni" a srácomat. Formás kerek segge van.

És minden más része is formás!:D


Na, ezért nem is lennék én leszbikus...:)

89. pemete (válaszként erre: 88. - Mothertiger)
2008. szept. 5. 11:03

Igazad van! Két nő együttléte szép és erotikus lehet, na de két férfi...

Az már minden csak nem erotikus! Egyébként is sokkal szebb látvány egy meztelen női test, mint egy férfi, pláne ha az úr nincs éppen izgalmi állapotban:) Az olyan lehangoló látvány, nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook