Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék gazdag lenni. Olyan munkát végezni, amit... fórum

Szeretnék gazdag lenni. Olyan munkát végezni, amit... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. plavalaguna (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 31. 20:17

igazából nasgyon fntos. hogy az ember szeresse a munkűját, teljesen meg tudja változtatni az életét, ha szereti amit csinál.

nyilván azt feltételezve, hogy kijön a pénzéből, szóval nincs számlagondja, meg ennivaló, lakhatás

22. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 30. 23:48
A gazdag a tőkejövedelméből él.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 55Judit)
jan. 30. 23:37
Igazad van. És vannak ötleteim, hogyan legyen majd anyagilag könnyebb. Persze nem azzal a munkával, amit a legszívesebben csinálnék, de a mostaninál jobbal.
jan. 30. 23:33

Köszi mindenkinek a hozzászólást!


Igen, én is azt gondolom, hogy alapnak kellene lennie, de sajnos nem az. Magyarországon biztosan nem.


Egyébként hazai viszonylatban nem keresek rosszul, de mire minden kötelezőt befizetek, akkor már nem nagyon ugrálhatok. És igen, jelenleg olyan munkával, amit ne szeretek.

19. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 30. 15:29
Ez amit le írtál, természtesnek, alapnak kéne lennie 😞 Tudom, sajnos sokaknak nem az, pedig semmi kirívó vagy luxus nincs abban amit írtál.
18. tumbo2
jan. 30. 14:54
a fene szeretne.igaz már nyugdíjas vagyok tíz éve.na most nem mondtam igazat,vennék az unokaöcsémnek egy tanyát.
17. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 16. - Globus)
jan. 30. 14:45
Én egy Bentley Continentalt szeretnék, ha gazdag lennék.
16. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 30. 14:38
Szerintem a felsoroltak nem éppen a gazdagság ismérvei. Az jóval több... ezeknek alapnak kellene lenni.
jan. 30. 05:55
nem lehetetlen ezeket a dolgokat elerni!
jan. 29. 19:00

Éppen ma beszélgettem erről a témáról fiammal. Ahogy mesélte a történéseket csak dicsértem, mondtam mennyire örülök hogy ilyen okos, hogy ennyire talpraesett, és milyen jó a problémamegoldó képessége. nem újság hogy sokat dicsérem. Viszont amit hozzátett, az meglepett engem is. Miszerint a boldoguláshoz nem csak ész kell és szorgalom, hanem kockázatvállalási képesség is.


Olyan barátai vannak akik szintén jó eszűek, és mégis éhbérért robotolna, mert nem mernek lépni. Szerinte sok okos ember van még itt akik nem hagyták még el az országot, de csak mert nincs bátorságuk lépni. A kényelmi zónáját nem mindenki képes átlépni, mert biztonságosabbnak érzi a reménytelen biztonságot. Ezért marad az álmodozás, vágyakozás.


Én kívánom hogy merj lépni! Ha fiatal vagy, vagy ha már nem is annyira, képes vagy rá! Aki mer, az nyer!

13. e1e0411b9e (válaszként erre: 12. - 4e5e2ec92b)
jan. 29. 18:51
Köszi. Ertem
12. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 11. - E1e0411b9e)
jan. 29. 18:43

Nem; ha gazdag lenne, olyan munkát végezhetne, amilyet szeret.

Én pl. szociális munkát végeznék, ha nem lenne gond a pénz.

jan. 29. 18:41

Olyan munkát, amit szeretsz, ha nem is fizet jól, de gazdag lenni?

Kívánom neked hogy olyan munkát találj ami jól fizet és szereted is. Kívánom hogy elerd amit szeretnél.kivanom nagyon sokunknak ezt.

10. Myra
jan. 29. 18:14
Hát ez alapvető dolog kellene , hogy legyen
jan. 29. 17:43
Én is!
jan. 29. 17:42

Ha én gazdag lennék

"Nagy, széles márványlépcső: egy, ami felvisz

S még egy, mert lefele is kell

És kell még egy, hogy bámulják csupán"

jan. 29. 17:00
Annyian vannak, mint az oroszok.
6. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 16:53
A gazdagság relativ. Egyébként ezek nem ördögtől való, megvalósithatatlan vágyak.
5. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 16:35
Na, ezért fogok én ebből az országból elmenni 👍 Nem elég, hogy minimálbért kapok, nem elég, hogy mindennek az ára az egekben, még a 20 éves autómnak a futóművét is szétb@ssza az út, mert azt sem képesek normálisan megcsinálni.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 16:33
Legyen így,,bár a jól fizető munka nem fog hozzá ártani.
jan. 29. 16:28
Kívánom, hogy elérd az álmod! Tényleg drukkolok 🍀
jan. 29. 16:21

Nehéz, de nem lehetetlen. Ezek olyan célok, amiket kitartással, kemény munkával, tanulással idővel elérhetsz. Szerencse is kell hozzá.

Nincs garancia arra, hogy gazdagon boldogabb leszel, mint csorón.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook