Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi történet fórum

Szerelmi történet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelmi történet

1 2
2011. ápr. 9. 11:00

Én kiváncsi vagyok,hogy ezután rájött-e a cikkíró,hogy elpazarolt jó pár évet az életéből 40 fölött:S

Pontosan tudta mit akar,de sajnos nem kaphatta meg...A férfiaknak mindig a kényelem a fontos...

5. 6924121179 (válaszként erre: 4. - 07c4794583)
2011. ápr. 9. 10:26
Sztem csak azért, mert szerelmes volt! És, mint tudjuk, a szerelem, öl, butit, nyomorba dönt! Akkor ő nem tudott másra gondolni, csak a saját boldogságára! És, gondolj bele: ki az, aki önzetlenül elengedi azt akit szeret?
2011. ápr. 9. 10:22
ja és persze "Én" nagybetűvel, erre nem is mondok semmit
2011. ápr. 9. 10:22

Minden ilyen cikkben mefigyeltem,hogy


"Szerelmesek lettünk! Gyönyörű 2 év volt. 2 év után tudta meg a felesége, hogy Én vagyok. Kérte, hogy szakítson velem, de Ő erre nem volt hajlandó."


a cikkíró leír vagy hat bekezdést, amiben ecsetelgeti a kapcsolatot, de a feleség tényén úgy átlép, mintha csak annyi lenne, hogy "esett az eső és vizes lett a kabátom". látszik, hogy csak úgy tud élni egy ilyen kapcsolat, hogy az ember minden más nézőpontot kizár a sajátján kívül (és ennek megelelően is végződik...)

2011. ápr. 9. 10:13
Természetesen a cikk írója, már nem tagja a portálnak:(
2011. ápr. 9. 10:08
Mindenki életében legalább egyszer eljön az igaz szerelem. A kamaszkori szerelem nagyon szép és emlékezetes. De amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan el is múlik. De ha valakit 40 évesen érint meg ennek a gyönyörű érzésnek a szele, akkor az eget rengető. És ha egyszer véget ér... Nem tudom, hogy lehet elviselni annak fájdalmát. Én e cikk megírásával próbálom enyhíteni.

Ugrás a teljes írásra: Szerelmi történet
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook