Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok... de minek?! fórum

Szerelmes vagyok... de minek?! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelmes vagyok... de minek?!

1 2 3
2010. febr. 18. 19:23
Azért lenne két kérdésem. Az egyik, miért találkozott a két srác előre tervezetten? A másik, hogy miért tudott az 'elsőről'(és az egész nyílt kapcsolatotokról) a 'második' hapsi?
13. rinike
2010. febr. 18. 19:21
Az én párom is nagyon lassan engedett közel magához. Én vártam. 9 évet. Csak másfél éve élünk együtt, pedig már gyermeket is 2 éve akarunk, és vagy 5-6 éve vagyok a menyasszonya. kb. 8 és fél éve én is csókolóztam a szeme láttára mással. Szerintem akkor jött rá, hogy akar engem. Én már rég tudtam, hogy akarom őt, és a mással (egyetlen alkalommal éppen a szemeláttára történt) csókolózásnak éppen az volt a célja, hogy ő ráeszmélhessen, jelentek-e neki valamit. Nos ő talán akkor jött rá (először?), mit jelentek neki, mikor ez a számára fájdalmas eset történt. Egyébként azóta is mindig valami megrázónak kellett ahhoz történnie, hogy lélekben lépjen egyet felém. Pl. édesapja, édesanyja halála, vagy 17 hetes magzati korban a közös babánk elvesztése stb. Sőt talán én is mindig a tragédiák alkalmával engedtem a lelkemben, hogy egy újabb fal leomoljon. Mára már mindkettőnkben kitisztult, hogy összeillünk, és boldogok leszünk (lehetünk) egymással egy életen át. Április 24-én esküvőnk lesz. :-)
12. j357
2010. febr. 18. 19:10
Ha kijelenti, hogy örökre együtt maradtok, akkor valóban így lesz?Szerintem nem feltétlen a tervek a fontosak, hanem a jelen, amiből bármi kialakulhat a maga útján mindenféle erőltetés nélkül.
2010. febr. 18. 18:32

Mintha én írtam volna bizonyos részeket...nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, nagyon szerelmes voltam, és nagyon-nagyon boldogtalan, mikor szakítottunk. Mai napig nem bocsátom meg magamnak, hogy túl visszahúzódó voltam a kapcsolatban, mert nem voltam magabiztos. És sosem mondtam meg, hogy mit jelent számomra, mert féltem, hogy neki én nem jelentek annyit. Azt vártam, hogy ő mondja meg, dehát ő sem mondta. Csak 6 évvel a szakítás után (és egy házasság után) vallotta be, hogy élete leghibásabb döntése volt.

Szóval, én azt mondom, hogy nyílj ki te, mit veszíthetsz? Ha meg nem úgy szeret, ahogy jó neked és azt nem tudod elfogadni, hát lépj minél előbb!

2010. febr. 18. 17:47

Szerintem nem vagytok egymáshoz valók!Ő ilyen Te pedig olyan vagy.Ha már az elején nincs meg az a tűz részéről,hogy "büszkén mutogat"mi lesz később?

Úgy érzem Te sokkal érzékibb és belevalóbb vagy.

Az emberek nem változnak!

Ha megfelel így akkor tartsd meg ha többre vágysz lépj.

2010. febr. 18. 17:22
szia, szerintem felesleges azon töprengened, hogy ez neki miért jó így. ha neked nem felel meg (márpedig úgy tűnik hogy nagyon nem) akkor nem kell ezt a helyzetet elfogadnod.
2010. febr. 18. 17:08
A leggyakrabban használt kifejezésed a "kapcsolatépítés" volt. Fura.
2010. febr. 18. 17:07

Neked is tökeletes lehetne minden ha , elfogadnad a helyzetet :)

Ez a fiu ilyen aki lassan , meggondoltan megy az utjan es nem siet el semmit !

Ha semmikeppen nem birod igy , akkor lepj tovabb !

2010. febr. 18. 16:43

Teljesen mindegy mennyi idős az ember egyszer nagy valószínűséggel bele esik.

Tényleg nagyon buta voltál a smárolásnál. A gond az szerintem, hogy akkor még nem tárgyaltátok meg sem egymással sem saját magatokkal, hogy akkor mi is van.

Ha szerinted megéri várni amíg a pasi feloldódik és szereted annyira, hogy legyen erőd mindenképpen várj.

De mindenképpen erőltetni kell a szerelmet? Nem elég a mostani kölcsönös őszinteség szeretet és az, hogy jó vele?

A szerelem el tud ám mindent rontani főleg akkor ha erőltetjük.

2010. febr. 18. 16:39

én ugyanigy jártam tavaly. és én akkor 28 voltam. ez nem kor függvénye.

nem is lett belőle semmi. mert félt a komoly kapcsolattól, az érzelmektől.

2010. febr. 18. 16:26
Szerintem ha szeretne igazán, nem félne a kötöttségektől. Bocsi, de ez a véleményem :(
2010. febr. 18. 16:22

Nekem sántít ez az egész. Azt is csodálom, hogy ezt egy 27 éves lány írta, nem egy 17 éves...:-S

Bocsi...

2010. febr. 18. 16:05
Te szerelmes vagy, ő szerelmes beléd???
2010. febr. 18. 16:03
Úgy döntöttem, megírom röviden párkapcsolatom kezdetét és eddigi kényes szituációimat, amik a mai napig is meghatározzák kapcsolatunk menetét... Persze, pici hezitálás is van benne. De anélkül létezik párkapcsolat?!

Ugrás a teljes írásra: Szerelmes vagyok... de minek?!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook