Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem-szex-kielégülés fórum

Szerelem-szex-kielégülés (beszélgetős fórum)


1 2
4. agnesss0129 (válaszként erre: 3. - Kiraa)
2008. okt. 29. 13:17
akkor nem neked kellene valahogy rávezetned,hogy mit hogy csináljon?ha nem beszéddel,akkor valahogy gyakorlatban?(ezt arra irtam,hogy mondtad,hogy tul szemérmes hozzá,hogy erről beszéljetek...)
2008. okt. 29. 13:14
vmit rosszul csinál,nem tudja megtalálni hozzám a kulcsot,hogy nekem is jó legyen
2008. okt. 29. 13:13
Mi a parod "hibaja"?
2008. okt. 29. 13:11
Lassan már több mint 7 hónapja élek egy párkapcsolatban,igaz az elején nem volt túl fényes,de talán kezdünk belejönni,kezdünk egymás életének a részesei lenni. Igazából arra lennék kiváncsi,hogy talán másnak több év, több kapcsolat, több szexuális tapasztalat után, mi a véleménye arról,hogy mennyire működhet egy olyan kapcsolat,amelyben nem mindegyik félnek sikerül a szexuálisan kielégülni. Ilyen kapcsolatom még nem volt. Szeretem Őt,mert talán igaz kissé korai,de mellette lehetnék az,aki szeretnék lenni,vagy aki vagyok. De viszont hosszabb távon egy így nem működik. Szeretek vele szeretkezni,csak ez az egy bibi van. Ezt nem tudom vele megbeszélni,mert ehhez ő túl szemérmes. Szakítani,csak ezért a dologért nem tudok vele,mert ahhoz sokat jelent nekem,talán eddig ő adta a legtöbbet nekem. Igazából olyanok véleményére is kíváncsi lennék,aki hasonló cipőben jár, és ő mit tesz, vagy hogy kezeli ezt a helyzetet. Örülnék,ha minél többen hozzászólnának a témához! Köszönöm!
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook