Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem? Féltékenység? Birtoklási vágy? Sok(k)! fórum

Szerelem? Féltékenység? Birtoklási vágy? Sok(k)! (beszélgetős fórum)

1 2 3
2018. jún. 16. 13:35
Ezt meg olvasni is rossz.
2018. jún. 16. 13:32
Ha összeköltöznénk mégis... Szerintetek mi lenne?😒
10. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Cukordrazsee)
2018. jún. 16. 13:30
Össze ne költözzetek, legyen eszed!
9. cukordrazsee (válaszként erre: 8. - 124637ff9b)
2018. jún. 16. 13:22

:)))


Amugy fura és biztosan van valamiféle kisebbségi komplexusa, mert a szex jó vele, viszont ott meg erösen Dominàns

2018. jún. 16. 13:19

Valami jó kis nyugis nem görcsölős pasira lenne szükséged.

Intő jel lehet, hogy aktus közben mit csinál a condomos tasak csíkjával. Ha csak lazán félredobja, az bíztató.

7. cukordrazsee (válaszként erre: 2. - Smirnoff)
2018. jún. 16. 13:17

Érzek még iránta..ezért nem hagyom el de már egyre nehezebben türöm.


Plusz itthon is nagy rajtam a nyomás mert apámék imádják s szerintük én vagyok a hibás h nem értékelem a jòt

Ha szakitok én leszek a fekete bárány itthon

2018. jún. 16. 13:12

Ma is kiabált velem, mert elmagyaráztam neki hogy ez beteges.

Mire felhúzta magát hogy én nem fogom fel hogy ez nem féltékenység és ezek egyszeri esetek voltak, több ilyen nem lesz értsem meg.

A végén még Ö sértödött meg s én kértem bocsànatot...bár nem éreztem magam hibásnak.


Mit csináljak a ma esti bulival?

Ha elmondom neki hova megye simán kinézem belöle hogy utánam jön...s megmagyarázza hogy normális tett az és csak félt.

Ha nem is jön utánam, biztos megsértödik majd hogy el merek menni nélküle.


Bezzeg ha azt mondanám hogy jöjjön vele azonnal boldog lenne.

Most is boldog hogy átjön s nem megyek csajos estére.

Söt már a kedvenc csokimmal is meglepett...

2018. jún. 16. 13:11
Van egészséges féltékenység,szerintem.De nekem is volt részem a házasságomban az ami már betegesnek volt mondható szörnyű dolog,kiöli a szerelmet.
4. 403c839538 (válaszként erre: 2. - Smirnoff)
2018. jún. 16. 13:09
Ja, nem is értem. Egyértelmű lapát.
3. cukordrazsee (válaszként erre: 1. - Cukordrazsee)
2018. jún. 16. 13:08

Próbálok higgadtan s hideg fejjel gondolkodni...s felfogni hogy bennem is vam hiba.


De már nem megy.

Fogy a türelmem s úgy étzem múlik bennem valami iránta, mert nekem ez antiférfias viselkedés.

Nem fogja fel hogyha szabadabbra hagyna engem, vagy kicsit leakadna rólam , akkor jobban értékelném s mennék utána.


Felháborító hogy -szerintem ezek féltékenységre utaló tettek- Ö mindezt normálisnak véli s letagadja söt, maga a féltékenység feltételezésétöl is megsértödik.

Minek kell letagadni hogy az???!

2. Smirnoff (válaszként erre: 1. - Cukordrazsee)
2018. jún. 16. 13:07
Összeköltözni ezzel? Eszednél vagy te?
2018. jún. 16. 13:02

Vitába szállnék az alábbi közhely szöveggel, mely szerint: "a Nök féltékenyek"

Hát gyerekek, a férfiak sokkal durvábban nyomják ezt az egész "ellenörizlek" témát.


Legyetek segítségemre, mert totál begözölt állapotomba nem tudom hogy vsupán én reagálom túl (idegrohammal), vagy tényleg idegesítö az alább leírt férfi viselkedés:


Néhány hónapja vagyunk együtt a párommal.

Nemsokára pedig össze is bútoroznánk.

De amit csinàl az nekem sok(k)


Éjjel-nappak velem akar lenni.

Elmondása szerint oda megyek ahova akarok, de ha mondom hogy nèlküle aludnék ma és csajos estére vágyom, látom hogy megsértödik és nem tetszik neki.

Nem megy nélkülem sehova.

A mostani lakóhelyén 1haverja van.

Max hozzà megy át max2órára sörözni de nélkülem azt se...mindig azt akarja hogy elkisérjem.

Ha mégis egyedül megy, irogat viberen nekem...

Én -munkámból adódóan- rengeten új emberrel találkozom.

Férfiakkal föleg, naponta beszélek, szerzdödést irok stb.

Tehát muszáj ezeket elviselnie.

De multkor már 4x hivott 2x sms.t irt mert elmondtam a kedvesnek hogy dérfi ügyféllel lesz találkozóm és utána még irodába kell mennem stb.

Szóval millioszor keresett ezidö alatt telefonon és azt mondta "ha felveszel engem a munkahelyemen elkisérlek, mert idegen pasival ne találkozz. Féltelek!!!"

Na nekem itt telt be a pohár akkor!!!

Elmagyaráztam neki hogy nem csalom meg nekem ez munka és asszisztensként új emberekkel kommunikálok.

Mire kijelentette hogy Ö nem féltékeny csak félt.

Mondom aha...persze...


Következö eset volt a napokban hogy egyik este találkoztam egy férfi ismerösömmel, amiröl tudott, szintén megbeszélésre mentem. Nem pasizni, nem megcsalni!!!

Màsnap a táskámba túrt a kedvesem cigiért és talált egy darab óvszeres papir csìkot, ami a mi kettönk aktusábôl maradt csak épp akkor az én táskámba gyömöszölte. Persze erre nem emlékezett és megvádolt hogy biztos elözö este az ismerös férfival történt valami és stb.

Na akkor ismét felment bennem a pumpa. Majd miután lehiggadt rlmondta hogy Ö nem féltékeny csak aggodik hogy elveszít.

Mobdtam neki hogy ezzel eltaszít mert nem szeretem ha szsbàlyozgatnak.

Persze azonnal letagadja, hogy pedig Ö nem....


Ma ismét baj volt.

Mondtam hogy este mennék a barátnömmel mászkálni, s töltsük külön a ma estét, mert nem akarok rohanni s mivel nem lakunk még együtt, nem akarok késön átmenni hozzá.

Mondtam higy lehet utána egyedül beugrom a bátyám klubjába.

Persze azonnal mondta hogy "Ne! Majd én megyek Veled! Minek mennél egyedül? De te tudod...de ha menjek hívj fel!"

Mondtam hogy higgadjon le, menjen Ö is a haverjához nyugodtan.

Mire rámförmedt hogy " aha. Te mész este bulizni. Én meg bezzeg nem mentem miattad a balcsira kanbuliba, pedig akartam. Most megyek is. Mindjárt indulok!!!"

Na ekkor esett le az állam.

Lesokkolt hogy lelki terrort alkalmaz.

Nem mondtam hogy ne menjen!

Ö akart itthon maradni.

Az agyamat eldobom, de komolyan.


Most ott tartunk, hogy esti csajos program kizárva mert az Ö haverja sincs otthon és jaj akkor Ö egyedül mit csináljon amig én csajos estét tartok??!

Szóval megint jön át.

Pedig szeretnék este egyedül bemenni a bátyàm klubjába, beszélni pár ottani ismerössel..kicsit egymagam lenni s egyedül kimozdulni.

Nagy baj hogy szabadságra vágyom?

Nem csaltam meg s nem is akarom de nekem ez túlzás :(


Ha mondom neki hogy ez sok akkor jön azza lhogy "bezzeg te is..."-pedig nem tud ellenem ilyesmi példákat felhozni..csak hárítgat. S a végén úgy hozza ki hogyÖ semmiben nem hibás.


Gyerekek..félek...

Mi lesz ha összeköltözünk??!

Elmondása szerint nem fog számonkérni s ez nem féltékenység csak aggódás a részéröl.

De ahhhh...megörülök.

Megfojt.

Ö 30.

Én 26.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook