Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeptember 12-től indulás az álomsúlyig! fórum

Szeptember 12-től indulás az álomsúlyig! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2013. szept. 13. 13:11
Na tessék, milyen sokan szeretnétek meglepni a párotokat ha hazajön egy "új" asszonnyal. :-)
79. patapucs (válaszként erre: 71. - Álomleány)
2013. szept. 13. 13:09

A kávé és a joghurt helyett miért nem gyümölcsöt ettél? Ha már eszel, akkor szerintem az a jobb.

Milyen teát iszol?

Azt tudod, hogy ha vki "Böjtöl", akkor rengeteg vizet kell inni? Értem ez alatt, hogy nem elég a napi 2l, hanem 4-5litert kell meginni.

2013. szept. 13. 13:09
Akkor én is csatlakoznék azok táborába, akiknek nincs itthon a férjük :) Az enyém 5 hónapig lesz távol, vagyis csak hétvégente van itthon. Mondjuk nekem van két kis gyerkőc, de legalább nem csábulok el én sem és nincsenek hizlalóbbnál-hizlalóbb kívánságok :))
77. piszkepapir (válaszként erre: 63. - Outback)
2013. szept. 13. 12:53
Nem, nincs semmi köze hozzá. Azért lettem piszke, mert a Crepto olyan férfiasan hangzik :P :D
76. nissan2013 (válaszként erre: 1. - Limonádé 23)
2013. szept. 13. 12:35
Kedves limonádé,nagyon szimpi a forumcimed,indulás az álomsulyig,csatlakoznék én is.Korábban már én is irogattamegy másik fogyis forumba,ahol 4-5 kg volt a cél,de aztán kimaradtam,nem folytattam a fogyizást sem,most már nem kontárkodom oda vissza...Még visszaolvasok mindenkit,aztán hajrá!
2013. szept. 13. 12:29
Még abban is hasonlitunk,az én párom is elutazott 1 hete,több honapra,igy csak magamra van gondom.Én is miatta csábultam el föleg,de jo hogy van kire fogni...hihi...Én 47 éves vagyok,172 magas,és januárba 90kgrol indultam,lement 75re,most 79röl kezdem.A végsö cél kb 70 kg.Meg inkább kicsit izmosodni már amennyi ebben a korban még reális,nem fiitneszhercegnö akarok én lenni,csak kissé tartani a dolgokat...
74. nissan2013 (válaszként erre: 73. - Bnoi7525)
2013. szept. 13. 12:24
Szia bnoi,én is most csatlakoznék,még csak a te beirásod olvastam,de nem tudom megállni ne reagáljak rögtön,tudniillik mintha magamat olvasnám!!Ugyanugy voltam,vagyok,mint te.Januártol márciusig leadtam 15kg-t,én is számüztem kenyér,cukor,liszt,sok zöldség,paradics,ubi,tojás,alma,alma,alma.Aztán elbiztam magam,pedig még hátra volt 4-5kg,gondoltam mi az már nekem...hát persze...mostanra vissza is jött 4kg...Én is mozogtam,tornáztam,futottam,sulyzoztam,mikor mihez volt kedvem,ment is szépen a dolog.Én is ugy álltam hozzá,nem követek semmilyen diátát,inkább életmodot váltok,hosszutávon jobb.Nem is kivántam semmi édességet,kenyeret,nagy kajálásokat,mit máskor,szép lassan elszoktam töle,aztán mégis vhogy elcsábulgattam...De most már ujbol érzem megjött a kedvem a folytatáshoz
2013. szept. 13. 11:32
Sziasztok, johetek en is? Nalam most lesz a masodik nekifutas. Iden januartol vegigcsinaltam egy kemeny dietat, napiszintu edzesekkel, le is ment 10 kilo. Aztan a nyaron kicsit ellustultam, nagyon nagy forrosagok voltak erre felenk, szoval eltunt a kezdeti lelkesedes es visszajott 3-4 kg. Most fogok bele ujra, karacsonyig szeretnek ugy 6 kg zsirt ledobni magamrol. En soha nem kovetek semmilyen dietat, egyszeruen sok sovany hust, zoldseget eszem, es szamuzok mindent ami cukor, liszt, kemenyito. Parom elutazik hosszabb idore, ugyhogy nem lesz aki vigyen a rosszba, igy talan konnyebb lesz betartanom.
2013. szept. 13. 11:30
sziasztok. Én sem vagyok az a mindent pontosan be beteartó. mivel se mérlegem se pulzusszámlálóm nincs így csak saccra vagyis a kalória táblázat szerinti adatokra hagyatkozom. a hétvégén megyünk haza Magyarországra akkor amit lehet beszerzek. főzni sajna ritkán tudok itt kint akkor is azt amit a fiuk hoznak. Ausztriában vagyok egy pici faluban és mivel kocsim nincs korlátozva vagyok. itt nem úgy van mint otthon itt nincs minden településen bolt de még rendes busz közlekedés sincs :( A legközelebbi bolt a Hofy (otthon Aldi) kb. 3 km-re van de elég meredek a lejtő ezért félek bicajjal lemenni. Limonádé a kérdésedre válaszolva Leslie Sansone videójára lépegettem tegnap ( amire szintén tegnap bukkantam rá. ) De szoktam gyalogolni is "terepen " :)
71. Álomleány (válaszként erre: 53. - Patapucs)
2013. szept. 13. 11:30

Nem számít, akkor is előre dolgozok :D

Ma eddig ittam egy tejes kávét 140 kcal, meg most megettem kínomban egy danone joghurtot.... főztem egy teát, azt szürcsölgetem, hogy mindig legyen valami a pocakban....

gyötrelmes egy nap lesz ez a mai!

70. Limonádé 23 (válaszként erre: 37. - Hene83)
2013. szept. 13. 10:54
Neked is sok sikert és jó alakformálást!:))
69. Limonádé 23 (válaszként erre: 35. - Hikari85)
2013. szept. 13. 10:53
Mennyit szoktál gyalogolni egyszerre? Ez gyors gyaloglás? Ilyenkor nézed a pulzusodat is?
68. Limonádé 23 (válaszként erre: 33. - C53d7411b4)
2013. szept. 13. 10:52
Honnan indultál? Mi a célod?
67. Limonádé 23 (válaszként erre: 30. - Outback)
2013. szept. 13. 10:50

Akkor kezdtük együtt emlékszel? Milyen büszke voltam rád..én persze akkor is feladtam, de te olyan jól végignyomtad!!


Most megcsinálod és kivételesen én is!:))

66. Limonádé 23 (válaszként erre: 22. - Patapucs)
2013. szept. 13. 10:48

Ha sok lépcsőt kell mennem én is lihegek. Illetve fáj a sípcsontom, meg a combom. Örület teher az, amit nap, mint nap cipelek...

És ez csak 1-2 fizikai dolog..a lelkiről, ami nálam nagyobb hangsúlyban van, arról nem is beszélve.

2013. szept. 13. 10:46

Halihó!!


üdv az újaknak!:))))


Nem tudom mi van velem, de olyan hangulattalan vagyok a diéta terén. Ez a hét most nem az én hetem ilyen tekitetben. Persze próbálok nem félre enni.

De a cél, hogy pár napon belül újra felvegyem a lendületet!!:))


Ráadásul holnap kemény nap. Városnak lesz nálunk és mint szervező én is részt veszek. SZóval pörgés ezerrel. Reggeltől szerintem délutánig biztos. Igy a hétvégémből 1 nap marad, hogy feltöltődjek.

Hamarosan érzek egy szabadnapot. Néha kell csak úgy. Pihenni, feltöltődni, hogy aztán megújjulva csinálhass bármit. Érts ezalatt munka, diéta....

64. patapucs (válaszként erre: 62. - Piszkepapir)
2013. szept. 13. 10:43
Én sok mindenben - a fiam szerint - maximalista vagyok, lehet, hogy ezért alakult ez így ki nálam. :-D
63. Outback (válaszként erre: 62. - Piszkepapir)
2013. szept. 13. 10:28
A névválasztásodnak van köze a lakhelyedhez ? :) Csak mert itt van tőlünk nem messze ;)
2013. szept. 13. 10:22

Most nálam is kint van a konyhapulton a mérleg, de nem fogok mindent lemérni, amit csinálok, ennyire már ismerem magam, szóval majd megnézem a recepteket, és amelyik a legközelebb áll az enyémhez, azt kiválasztom.

Általában nálam is alább szokott hagyni a kezdeti lelkesedés. Ha csinálom is, ritkán jegyzem fel, hogy mit művelek. A naplóírás se ment soha rendszeresen. :)

2013. szept. 13. 10:12

Én is a kalóriabázist használom, de mindent mérek.

Pld tegnap csináltam borsófőzeléket, beírtam magamnak új receptként. Össztevők minden + a végén lemértem a kész ételt, mert mindig van elpárolgás, amit negatív előjellel kell beírni. Így lesz reális a pld 20dkg.

Persze ezt sokan kihagyják, én is kb 1 hete tudtam meg, hogy így kell.

60. Outback (válaszként erre: 59. - Piszkepapir)
2013. szept. 13. 10:03
Én próbáltam azt a programot is...de nem vagyok rá alkalmas, hogy vezessem napi szinten a kajálásomat :D Próbálom a naplómban is, de ott is előfordul, hogy pár nap kimarad :)
59. piszkepapir (válaszként erre: 45. - Outback)
2013. szept. 13. 10:01
Nekem is ez volt eddig a gondom a kalóriaszámolással, meg hogy a készételekkel nem tudok mit kezdeni. Most mérjem le külön az összetevőket, hát kinek van arra ideje/kedve? De így, hogy egy program számol helyettem, így tökéletes, bele is vágtam. Reményeim szerint nem unok rá.
58. patapucs (válaszként erre: 56. - Outback)
2013. szept. 13. 09:49

Jaaaa, akkor kb mint én.

Én sosem bírtam megenni a nyers zöldséget sózva. Apuék eszik úgy, de a fiamat is úgy szoktattam, hogy nyista só.

57. Outback (válaszként erre: 55. - Patapucs)
2013. szept. 13. 09:48

Biztos, hogy az idő múlásával sokat változik a szervezet. Lehet nekem is azért megy most lassabban, mert valamin változtatnom kellene, lehet már nem fog az bejönni, mint 3 éve. Ki tudja. Majd alakul úgyis.

De az is lehet, nem veszem elég komolyan :)

56. Outback (válaszként erre: 52. - Patapucs)
2013. szept. 13. 09:44

Pont ezt jelenti a "szinte" :) Főzéshez használok sót, hisz nem akarok én kicseszni senkivel :) de nagyon keveset. A család többi tagja pedig ha úgy érzi, akkor tesz még bele magának utólag :)

Pl. a zöldségeket egyáltalán nem sózom amikor azt is eszek valami mellé. A sós paradicsomot, paprikát már meg sem tudom enni :)

55. patapucs (válaszként erre: 50. - Outback)
2013. szept. 13. 09:42

Tudod mi az érdekes?


Nálam már nem jött be ez a logika.

Régen (kb 12éve) úgy fogytam, hogy gyümölcsjoghurt, müzli, tej, krumpli, rizs, virsli, stb. Most minden ilyen gátolja a fogyást.

Furi, hogy ennyit változhat a szervezet.

54. patapucs (válaszként erre: 51. - Álomleány)
2013. szept. 13. 09:37

Én úgy csináltam, hogy egy vékony szeletet kértem. :-)

Nálunk szerencsére viszonylag ritkán van, mert csak a családban levő három gyerekét tartjuk tortásan + ha vkinek kerek van, de az idén ilyen nem lesz.

53. patapucs (válaszként erre: 51. - Álomleány)
2013. szept. 13. 09:34
Azt utána kell, előre nem nagyon tudsz kompenzálni. :-)
52. patapucs (válaszként erre: 50. - Outback)
2013. szept. 13. 09:33

Na nekem a só elhagyása lenne gond.

Nem sózom agyon az ételeket (a vesém miatt oda kell figyelnem), de el nem tudom képzelni, hogy pld egy borsófőzelék vagy egy bableves milyen lehet só nélkül??

Vagy mit jelent a "szinte"?

51. Álomleány (válaszként erre: 26. - Limonádé 23)
2013. szept. 13. 09:16

Nekem az egész hétvégém csak tortaevésből fog állni! Két szülinapra is megyek, s senki ne gondolja, hogy képes vagyok lemondani a tortáról!!!!!!!!

De azért majd megpróbálok :D

Ma léböjtöt tartok, hátha kompenzálom majd a hétvégi tortákat! :)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook