Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépség, természetes szépség. Kinek mit jelent ez a fogalom? fórum

Szépség, természetes szépség. Kinek mit jelent ez a fogalom? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 12. 06:22

Szerintem ez nem írható le. Hiába írom, hogy barna haj, nagy szempilla...stb.Ilyen nincs.

Pl.nekem a Dobó Kata is szép és nem vagyok rajongója de van benne egy olyan ami megfogja az embert. Úgy gondolom nem csak a hibátlan arc teszi széppé az embert. Sok tényező összhatása. Tudok olyat is akinek jobb ha nem mosolyog pedig mindenki azt mondja a mosoly szépít ezt a hölgyet nem.

6. 02db590b2c (válaszként erre: 5. - 10ce24c5ab)
2011. okt. 12. 06:11
Na,akkor jon a nagy kerdes:szamodra mi a szep?Mi az amire azt mondod,hogy hmm,ez igen!
5. 10ce24c5ab (válaszként erre: 4. - 02db590b2c)
2011. okt. 12. 06:07

Na, de akkor a szépségét nem csak ez a pozitív kisugárzás adta meg... :)

Aláírom, hogy dob az összképen, rám is jobb hatással van egy mosolygós, kedves ember - főleg fáradt reggeleken.

Én is láttam már sok "kifeszített ciccmicet", aki nem volt őszintén vidám, illetve sok kellemes kisugárzású, azonban kevésbé előnyös küllemű embert, de én valahogy nem tudom azt mondani, hogy a pozitív belső tulajdonságok mindenkit megszépítenek, a negatívak pedig lerontanak, mert ugye mégiscsak ott van az a "csomagolás"... :))

4. 02db590b2c (válaszként erre: 3. - 10ce24c5ab)
2011. okt. 12. 06:01

Igen,de ez is sokat dob az osszkepen.Lattam en mar sok kifeszitett,ciccmicet,akiknek muvigyor vagy meg az sem volt az arcan.


Ez csak egy adalek volt,mert amugy is olyan kis szabalyos arca volt,szep szemekkel,szep borrel...nekem tetszett.Ha pasi lettem volna meg vagy 5 evvel fiatalabb:)Lehet beprobalkoztam volna:DDD

Persze,ez utan jon a tobbi,ami a belso stb,de ugy ranezesre elsobenyomasra kinek mi?Kb ez a kerdesem.


Azt is megertem,ha valakinek pl csak a tokeletes testu,arcu lanyok-fiuk jonnek be.Akar a pothaj,mumell,izmoz test,vagy eppen a macis kulos,kisebb nagyobb fenek,alacsony magas...


Csak kivancsi vagyok,hogy kinek mi.

2011. okt. 12. 05:56

"es nagyon szepen, szivbol mosolygott, meg reggel 7-kor is."

Erről nekem inkább pozitív kisugárzás jut eszembe, nem feltétlen szépség...

2011. okt. 12. 05:52
"az aki szép az reggel is szép":)))
2011. okt. 12. 05:48

Tudom meg nagyon koran van:)


Kivancsi lennek mindket oldalra.Noi,ferfi szemmel is,hogy ki mit tart szepnek?!Akar nokben,akar ferfiban.

Mi az amin megakad a szemetek,akar csak egy pillanat erejeig,vagy akar tovabb is megjegyzitek.Pl a kornyezetetekbol,ismerosok,baratok,rokonok,vagy csak ugy futolag az utcan.


Nekem a napokban volt ezzel kapcsolatban egy elmenyem.Epp rohantam dolgozni es jobb hijan,a Mc d...-nal (nem lehet kiirni) kotottem ki egy kaveert.Es akkor ert a meglepetes:)Az ablakon keresztul,reggel 7-kor egy nagyon aranyos,szep mosolyu 19-20 ev koruli "kislany" mosolygott ram.Szep feher bore volt,szurkes kek szeme,barna hosszu festetlen haja.Es amennyit igy ablakon keresztul lattam belole kecses mozgasa volt,es nagyon szepen,szivbol mosolygott,meg reggel 7-kor is.

Meg a bena sapka a fejen,meg az egyenruha se tudta elvenni a ba'ja't(bocsanat nincs ekezetem).Es,ami nalam ritka (hetero letemre:D) meg mindig emlekszek az arcara,meg ugy az egesz jelensegre.



Altalanossagban veve,nekem az olyan nok,(ferfiak,ezt azert tennem zarojelbe mert nem a nemiseg a lenyeg) tetszenek,akik megfognak.Alap dolog az apoltsag,de azon tul van bennuk valami olyan,ami leirhatatlan,es kozel sem a tokeletes kulso.Vajon ezt csak en latom igy noi szemmel,hetero kent?Vagy a tobbi no,pasi is eszre veszi az ilyeneket?


Szoval,kinek mi a szep?:)


Kivancsi lennek ra,masnak mi a termeszetes szepseg,vagy maga a szepseg fogalma?


Remelem lesz kivel kivesezni a temat!:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook