Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szent István Egyetemen Állatorvosi szak felvétel. fórum

Szent István Egyetemen Állatorvosi szak felvétel. (beszélgetős fórum)

1 2
2009. szept. 4. 13:01
Szia Anyecs! Nagyon szépen köszönöm! És nem tudod véletlen, hogy csak a biológiát elég emelt szinten letenni ? Vagy már a kémiát is kell hozzám ? Mondjuk még van időm tanulni mert még 12.es vagyok, de 13. ig tanulok :P Ugyhogy lesz akkor mit tanulnom :) Köszike még egyszer:):)
2. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 1. - Bjigicih)
2009. szept. 4. 12:52

szia. én 2004-ben felvételiztem oda utoljára, és akkor biosz és kémia voltak. a ponthatárra úgy számíts hogy rengeteg lesz, nagyon nehéz bekerülni. nem elkeseríteni akarlak, de Én 5X felvételiztem és úgy tapasztalatam hogy a fele férőhely minimum le van előre zsírozva... bár azóta lehet változott mert variáltak a szakokkal meg ugye az egész oktatási rendszer átalakult...

pedig nem vagyok buta, mert amikor mást is megjelöltem, akkor 3 másik helyre kapásból felvettek... és 2005 óta az ELTE-re járok... ebből gondolom hogy nem Velem volt a baj. De Neked menni fog :) tanulj nagyon sokat :)

2009. szept. 4. 12:49

Sziasztok!Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne, hogy valaki nem e tudja hogy az állatorvosi karra milyen érettségit kell pontosan tenni, és hogy nagyjából mennyi a ponthatár?

Várom válaszotokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook