Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szempillára ricinusolaj fórum

Szempillára ricinusolaj (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. júl. 14. 09:18
Hol lehet ricinusolajat kapni?
2008. máj. 18. 23:34
Én igazábol a citromkúra negyedik naposa vagyok, és igy keresgéltem,de az én szempilláim nagyon szárazak és jó lenne valami hasznos ötlet
2008. máj. 18. 23:30
Szia Angéla én is pár perce léptem be van kedved beszélgetni?
5. főtündér (válaszként erre: 1. - Yndre)
2008. máj. 16. 13:46

Szia!


Nekem erősebb és hosszabb lett tőle, én is szoktam időnként kenni. Nem mindenkinek hat ugyanúgy nyilván, ez sajnos mindenre igaz, a puding próbája az evés.


ÜDv

2008. febr. 12. 19:02
Apolja, de dusabba nem fog tole valni.
2008. febr. 12. 19:00
Gondoltam kicsit felfrissítem a kérdést,mert engem is érdekelne, hátha tud valaki valami megoldást a szempilla dúsítására.
2008. febr. 8. 11:56

Szia!

Én úgy hallottam, hogy a ricinusolaj nem teszi dúsabbá és hosszabbá a szempillákat, hanem pl. megállítja a hullását és megerősíti. Nekem mostanában eléggé hullik a szempillám, szóval én is ki akarom próbálni ezt a módszert. Remélem bejön! :)

2008. jan. 29. 15:04

Sziasztok!


Már régóta kerestem a lehetőségeket, hogy az igencsak szegényes, rövid és ritka, ráadásul szőke szempilláimat és szemöldökömet mivel tehetném egy kicsit szebbé, hosszabbá, dúsabbá. Én eddig még semmilyen termékről sem hallottam, amit direkt erre találtak volna ki. Mígnem hirtelem több helyről is hallottam olyan információkat, hogy a ricinusolaj használatával mindez elérhető. Egyébként először a tv-ben hallottam róla, amint egy őzikeszemű modell seprűszempillával mondta, hogy minden este lefekvés előtt bekeni a szemét és a szemöldökét. Reggel a maradékot pedig lemossa. Nos, én kipróbáltam. Már vagy 2 hónapja minden este csinálom. Nem sok eredménnyel, talán egy kicsit... de lehet, hogy csak bemesélem magamnak, hogy jobb lett. (Amúgy a neten 3 hetes kezelési időt olvastam. Ezt pedig már jócskán túlléptem)

Esetleg valaki már próbálkozott ezzel? Milyen sikerrel? Vagy tudtok valami mást ajánlani? Köszi

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook