Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemölcsök rossz helyen - Hogyan tudnám én eltüntetni őket vagy kihez forduljak vele? fórum

Szemölcsök rossz helyen - Hogyan tudnám én eltüntetni őket vagy kihez forduljak vele? (tudásbázis kérdés)


1 2
18. andi6020 (válaszként erre: 15. - Lilasrozsaszin)
2012. okt. 10. 21:07
Keress egy magán bőrdokit, ne diagnosztizálj!
17. lilasrozsaszin (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2012. okt. 10. 21:06

Ezt úgy hívják, Magyarorszuági Egészségügy!

Persze itt nem a nővérekkel van gondom , meg az orvosokkal, hanem magával a vezetőséggel, hülyéül van megcsinálva.

16. Bibi25 (válaszként erre: 15. - Lilasrozsaszin)
2012. okt. 10. 21:06
Az a helyzet,h valoban igy terjed, foleg nemi uton. Viszont az gyakran megtortenik,h a ferfi csak hordozo, nala nem kell feltetlenul megjelenjen. A nogyogyasz tovabb fog kuldeni a borgyogyaszhoz,ez biztos.
2012. okt. 10. 21:04

Most végignéztem egy jó pár kéet, hát vannak elég csúnyák is, nem igazán hasonlít rá, viszont úgy írják, hogy nemiszerveken jön elő, illetve, hogy a férfitól lehet elkapni, ha neki is van a nemiszervén. Hát én végignéztem a páromat is , majdnem nagyítóval, de neki még jele sincsen szemölcsről.Nemtudom, hogy jöttek ide hozzám, miért engem találtak meg ... :(

Akkor lehet előbb a nőgyógyászhoz megyek el ...

14. Bibi25 (válaszként erre: 8. - Lilasrozsaszin)
2012. okt. 10. 21:04
A vadhust egy bakterium okozza(streptococcus), a szemolcsot egy virus. A szemolcs a borbol indul ki,tulandonkeppen tulburjanzas, de joindulatu. Menj el borgyogyaszhoz,a nogyogyasznak semmi koze ehhez. Keress maganrendelot,ha van ra lehetoseged.
13. andi6020 (válaszként erre: 9. - Lilasrozsaszin)
2012. okt. 10. 21:02

De én ezt nem értem. A betegségek kezelésére várni kell 5 hónapot? És ha most ég, viszket, fáj, terjed, akkor mi van?



Mondjuk én még sosem voltam állami bőrgyógyászaton. De nem is leszek. Kölyköm 13 éve ekcémás, be is szarnék, ha hónapokat kellene várni, amíg az orvoshoz bejutok. Mi ez már??

2012. okt. 10. 21:01
Igen lehet condyloma.Nögyogyaszhoz menj szerintem!
11. pink sunrise (válaszként erre: 4. - Lilasrozsaszin)
2012. okt. 10. 20:57

Hát sajnos bőrgyógyászhoz igy lehet időpontot kérni....Én pattanásokkal küszködtem egy időben,kértem időpontot bőrgyógyászhoz,és mire mennem kellet,babapopsi pofim lett:)

Visszatérve a témára,ne aggodd túl a dolgot,inkább vigyázni kell hogy ne sértsd meg ott...Inkább lehetőség szerint mosakodj,vagy nedves törlőkendő ha nagyon muszáj...

10. syria (válaszként erre: 1. - Lilasrozsaszin)
2012. okt. 10. 20:55
Nőgyógyászhoz menj; lehet, hogy condyloma.
9. lilasrozsaszin (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2012. okt. 10. 20:54
Igen és is majdnem síró görcsöt kaptam! Gyulai vagyok.
8. lilasrozsaszin (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2012. okt. 10. 20:54
Nem tudom!Miben különbözik a vadhús és a szemölcs?
7. andi6020 (válaszként erre: 4. - Lilasrozsaszin)
2012. okt. 10. 20:53

Bőrgyógyászhoz márciusra??? Az meg hogy?

Menj maszekhoz.

Hova valósi vagy?

2012. okt. 10. 20:52

Bőrdoki. Az a tuti. És neki nem ciki, látott cifrábbakat is.


De nem vadhús az?

Mert akkor mondanám, hogy kösd el egy hajszállal, és leszárad.

5. lilasrozsaszin (válaszként erre: 3. - Pink sunrise)
2012. okt. 10. 20:51
Igen olvastam róla már jobbat és rosszabat is, de sajnos milyenek vagyunk, általában a rosszra gondolunk.
2012. okt. 10. 20:50
Igen az lenne egy megoldás, csak az a baj, hogy 2013.március közepére kaptam időpontot és addig nem szeretnék várni. Ezt ott is mondtam, de azt mondták, hogy hamarabb nincsen. Magán orvost meg tudok olyat akiben maximálisan megbíznék.
2012. okt. 10. 20:50
Csakis bőrgyógyászhoz...Tényleg kényes helyen van,jobb vigyázni vele....
2012. okt. 10. 20:45
a bőrgyógyász leszedi.. Te ne piszkáld!!
2012. okt. 10. 20:41
Eléggé ciki, vagy lehet, hogy nem annak kellene felvegyem, de sajnos már egy pár hete felfedeztem magamon szemölcsöket, kiseb nagyobb, de nem tüskés, hanem inkább csüngősek, ezzel tulságosan nincsen sok bajom, csak azzal, hogy a végbél részemnél, vagyis körülötte vannak. Hogyan tudnám én eltüntetni őket, vagy kihez forduljak vele? Minden féle segítség, ötlet jól jön, hiszen eléggé el vagyok kenődve, illetve nagyon aggódok. :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook