Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


2012. jan. 13. 14:47
Várjuk vissza a tökéletesen megnyugtatott Hexikét!
4867. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4848. - Hexilein72)
2012. jan. 13. 14:45

Jöttem egy gyors bekukkra...

A tűméret igazából azért számít, mert le kell jutni a kollagénes állományig vele, és nem minden bőrtípusnál elegendő ehhez a 1,5 mm.

Nekem pl. nagyon vékony a bőröm, de az orcáknál, ás az orromnál vastagabb(orrot nem kezelek), így ott nehezebben is vérzik a 1,5mm-es tűtől, viszont pl. a homlokomon, államon csontig hatolnék a 2mm-essel.

4866. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4864. - Hexilein72)
2012. jan. 13. 14:04
Alul még nekem sem állt be.... mármint a ráncok. Mivel még itt ott vannak dudorok,azok elterelik a ráncokat, vagy gátolják az útjukat, így hol itt, hol ott ráncosodik. Ha majd ezek a gátak megszűnnek, nálad meg még az ödémák is, akkor tud majd kisimulni.
2012. jan. 13. 14:02

Ők nem számolják korrekciónak, árban ugyanaz, mintha új lenne, mert teljesen újra tetoválja. Az Ildi kozmetikusának van fenn referencia munkája?

ja a Zsuzsa tetovál már úgy, hogy több szÍnnel. Pl.. világos barna, és egy picit sötétebb....ez a 3D szemöldök tetkó. Erről nincs fenn kép, de mutatott fotóalbumot... anyám, nagyon ütős és nagyon szép...

4864. hexilein72 (válaszként erre: 4860. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 13. 14:00

Napraforgocska, te viszont ultra gyorsan gyogyultal, te vagy az ETALON :-)

Nem, ez nem az autoimmunom, az mashogy szokott jelentkezni. Sztem nalam sokkal tiovabb tart a gyogyulas es ennyi. Azert jol megszenvedek vele, ez teny :-( De ha EGYSZER-VALAMIKOR meggyogyul es elmulik mindez es nem kell ujra operalni, akkor elegedett leszek es kivarom (ja es persze ha sima lesz a szemem alja, ami most meg nagy joindulattal sem foghato ra...).

4863. hexilein72 (válaszként erre: 4861. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 13. 13:57

Az ajak csak korrekcio + a szemöldök teljesen uj es a szemhejtetko is kene (egyszerre, de majd megbeszelem vele).

Vagy Ildi kozmija, meg meg kell gondolnom, bar most inkabb a Zsuzsa fele huzok.


W-hez 4-re megyek, de mindjart indulok, mert elötte tescozni akarok :-) Vagy beugrom a parndorfi outletbe, az utba esik (csak arra meg keves az egy ora, ami marad).

2012. jan. 13. 13:54
Hányra kell menned a W-hoz?
2012. jan. 13. 13:53
A Zsuzsa az kettőt megcsinál egyszerre - tetkót, tehát pl szemöldök, és ajak...
4860. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4858. - Hexilein72)
2012. jan. 13. 13:51
Jajj Hexikém, remélem, hogy semmi komoly nem lesz nálad... de nekem tényleg semmi hasonló nem volt. Talán ez csak egy lassabb gyógyulási folyamat, és nem függ össze a betegségeddel.
4859. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4856. - Hexilein72)
2012. jan. 13. 13:46
Én is láttam már olyat, akinél természetellenes volt... ott irreálisan sokat vastagítottak, és nem jó árnyalatot választottak, mert nagyon hamar elhalványodott nála a "kipótolt" rész, és így már nem volt természetes. Nekem úgy csinálták, hogy sötétebb árnyalattal beütötték azt a részt, ami a szám felett van, mert ugye ott világosabb a bőr. Utána egy hús színnel többször átment az egészen, és így egyöntetű lett. Persze ezt is majd x-időnként ismételni kell, és biztosan előbb is, mintha közvetlenül a szádra húzza, mert ugye ott nem annyira feltűnő, ha kopik. Én két évente frissítem, annyit ki lehet bírni, nem várom meg, míg nagyon megkopik.
4858. hexilein72 (válaszként erre: 4855. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 13. 13:42

Hat en viszont sokat kinlodom az alsoval... Most is tiszta vizenyö, az elöbb voltam a mosdoban es majdnem megijedtem magamtol a tükörben. Pedig a gilinyo mar nem olyan nagy, most ez nem attol van, hanem fogggalmam nincs mitöl. Aztan mar 3,5 hetes, mütet elött azt hittem, hogy mostanra azert mar nem lesz ennyi "bajom"...

Ja es csajok, en ezt nem bebeszelem magamnak, de ez a "beteg" erzes a szememben - mindkettöben -meg mindig megvan. Ugy huzodik, meg olyan erzesem van, hogy nincs teljesen nyitva, meg nyomasra faj az alja, könnyezik is kicsit... Csak nem akarok mar rinyalni itt nektek örökke. Majd Wittmannt kifaggatom ma.

4857. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4853. - Abb21ff034)
2012. jan. 13. 13:40
Pesten a Berényi Zsuzsa dolgozik,aki amúgy szegedi, csak "mobil tetoválás" keretében feljár az egyik szalonba az idei évtől. Tegnap este linkeltem be munkáit, nézd meg.. nagyon finoman dolgozik. és a természetességet tartja szem előtt. A honlapján van fenn sokkal több kép szemhéjról és ajaktetoválásról is.
4856. hexilein72 (válaszként erre: 4854. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 13. 13:37
Hat nekem meg egyaltalan ne volt hajlando vastagitani a kozni (szaj), aszondta, hogy az termeszetellenes, pedig en szerettem volna... Es tudtam is, hogy mas csinalja. Na mindegy, majd most!! Kicsit korrekcioztatok azon is :-)
4855. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4852. - Kingik)
2012. jan. 13. 13:35

Kingik ha kimondottan a külső hegek gyógyulására érted, azok kb egyszerre gyógyultak alul és felül is. Alul viszont többször visszatérő vizenyőre, vándorló csomókra számíthatsz, ami a felsőnél nem jellemző. Itt nem a heg vonalán megjelenő csomócskákra gondolok, mert az előfordulhat felül is, hanem a varrat vonalának folytatásaként lefelé. Ez is a gyógyulási folyamat része, de van akinél látható is egy darabig, ahogy kidudorodik a bőr alatt. Ez nem jelenti azt, hogy nem vagy szalonképes, mert annyira nem feltűnő. Főleg, aki szemüveges, annak tuti senki sem veszi észre.

A hegek még érzékenyek lehetnek huzatra, kozmetikumokra, tisztálkodó szerekre... ezért az alsónál is oda kell figyelni, hogy mire mit kenegetsz. Én nem látok annyira drasztikus különbséget a kettő között, de ez teljesen egyén függő.)) hasonló az alsód állapota, mint az enyém volt, nekem is inkább mosolykor volt rémes.))

4854. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4818. - Hexilein72)
2012. jan. 13. 13:15
hexikém persze, h tudnak vastagítani, nekem 1,1,5 mm....amit vastagított és szépen összesatírozta. Az 1mm az mindenhol megvan....és nem természetellenes.
4853. abb21ff034 (válaszként erre: 4851. - Kingik)
2012. jan. 13. 12:48
Köszi!:)
4852. kingik (válaszként erre: 4832. - Vajdai)
2012. jan. 13. 11:12
Köszi :-))
4851. kingik (válaszként erre: 4833. - Abb21ff034)
2012. jan. 13. 11:12

Kétféle van és mikor melyiket, de kizárólag csak ezeket használom:

Rimmel - Extra Super Lash - fekete ( régi típusú)

Maybelline - Falsche Wimper - black drama (volume express, lilás, csipke minta van a tetején)

4850. hexilein72 (válaszként erre: 4848. - Hexilein72)
2012. jan. 13. 10:46
En egyebkent most megint a lezer fele tendalok, mert azt max. 2x kene megcsinaltatni meg nyar elött, lehet, hogy egyszer is eleg lenne, a rollert meg ugye többször, es a kieses utana majdnem ugyanannyi. Meg alszom ra... De sztem zgy 2 het mulva mar lesz olyan a szemem, hogy bevallalhatnam a lezert elöszörre.
4849. hexilein72 (válaszként erre: 4846. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 13. 10:45
Köszi draga, puszika erte :-)
4848. hexilein72 (válaszként erre: 4844. - Bernike19)
2012. jan. 13. 10:45
Bernike, nagyon kivi vagyok, milyen lesz a proba eredmenye es hogy majd a kezeleshez mit szolsz! De nekem is kompetensnek tünik a doki, csak azt nem ertem, higy ha ö "csak 1,5 millissel dolgozik, akkor attol miert lenne mas/jobb eredmeny, mint Loral 2 millis hengeretöl?? Ö is bizti intenziven görget, gondolom, a doki sem csinalja maskepp, vagy megis?
4847. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4844. - Bernike19)
2012. jan. 13. 10:19
Nekem a leírtak alapján kompetensnek tűnik a doki, ne aggódj, tényleg az első 2 nap a legcsúnyább, és utána finomodik a kép.
4846. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4845. - Hexilein72)
2012. jan. 13. 10:17

Igen, én is így értettem. Azért azt nagyon remélem, hogy nem keloid, sztem bőven van rá esély, hogy a sminktől, esetleg a pakolásoktól, vagy krémektől gyulladt be a heg, bár tudom, hogy nem oda kented őket, mert ez a felső varratnál van, de ettől még kerülhetett oda belőle, ahogyan a sminkből is.


Reménysugár Rád irányítva!

4845. hexilein72 (válaszként erre: 4843. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 13. 10:03

Balikam, a keloid mashol van, az a felsö varrat belsö reszen es kb. tegnapelött "durrant be". A gyulladas ugyanazon szem also varrata ALATT van, nem közv. a vagason. Erdekes...

A vagasok hol piroskasak, hol nem, azokon nem aggodom, majdcsak meggyogyulnak valamikor. Viszont a keloidnak kinezö ize kicsit nyugtalanit (mert tenyleg olyan, piros, hurkas es gyulladt, faj is). Na majd Wittmann megmondja a tutit.

IGEN, a gilinyo sztem is el fog mulni, ha mar felere lecsökkent :-) Ennek nagyon.nagyon örülök, ez volt a fö aggodasom.

4844. Bernike19 (válaszként erre: 4834. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 13. 09:55
Köszönöm,most nézegetem,péntek reggel,hát az egyik szarvam jóval csúnyább mint a másik.Ott biztos kegyetlenebb volt(kenegetem általa megadott krémmel).1,5 tűvel csinálja nekem,én ráakartam beszélni,hogy hős vagyok bevállalom a 2-est is,de hallani sem akart róla,azt mondta vékony érzékeny bőröm van.Elrettentésképp megmutatta a 2,5 tűt.Azt mondta ez már nekem a csontig hatolna,majd utána mellé tette az 1.5-es tűt.Hát játékszernek tűnt mellette,mégis a bőrpróba ezzel is jó ronda lett.Holnap már az elmondása szerint nem sok mindennek kell látszani.Ezt most még elég nehéz elhinni,de majd holnap is beszámolok.Fájdalom akkor sem azóta se nincs.Csak a szuri,meg utána a feszítés,de az semmi.
4843. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4842. - Hexilein72)
2012. jan. 13. 09:45

Hexikém, csak semmi aggódás, ha a kukac mérete lecsökkent, akkor el is fog múlni idővel.

Az említett dudorról, és azok vándorlásairól többen írtak már, akárcsak a néha előtörő heg vörösödésről.

Nem tudom mit értesz azon, hogy olyan, mintha keloidosan gyógyulna, de sztem csupán változik, és ez rémiszt meg téged.

Én továbbra is bízom W. dokker szakértelmében, és abban, hogy mindent részletesen elmagyaráz majd!


Gondolok rád!

2012. jan. 13. 08:30

Ma megyek MÓvárra Wittmann dokkerhez, kivi vagyok, mit mond. Ma a kukac is egesz o.k. volt mar, de azert meg böven megvan, kb. fele az eredetinek. Meg a hegem belsö sarkanak gyulladasa is megvan meg, de erdekes, hogy a pirossag mar elmult nagyjabol, de a benne levö dudor (borsszem nagysagu) megmaradt, Es a felsö vagas belsö szele meg olyan, mintha keloidosodni kezdene...

Loral draga, mit dokinenit kerdezlek, lehetseges es ilyen kesön (szerdan volt 3 hetes a müteti heg)? En azt hittem, hogy az mar korabban jön(ne).Persze megkerdem W-t is, mit gondol.

4841. hexilein72 (válaszként erre: 4839. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 13. 08:14
Nem tulzas, ez a velemenyem. Az en webkameras kepem - csak skype miatt tudom, milyen - juuuuuuuujjjjj katasztrofalis, azt nem mernem megmutatni.
4840. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4838. - Titzi)
2012. jan. 12. 21:05

Napraforgó felső szemhéját 8 éve lézeres műtéttel szépítette Seffer doki, de az ő árai horribilisek.


A beavatkozás menete(csak bőr, vagy esetleg zsír eltávolítás is) attól függ, mire van szükséged, nyilván, ha van felesleges zsír, azt könnyedén kiveszik, vagy esetleg az alsó szemhéj esetében eldolgozzák, mert az még jól jöhet azon a területen bizonyos alkatoknál.(lsd Vajdai nevű fórumtársunk alsó szemhéjplasztikáját)

4839. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4836. - Hexilein72)
2012. jan. 12. 20:58
:)Azért túlzásokba ne essünk, nekem is van szemem, és tükröm, de aranyos vagy, köszönöm!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook