Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szemem fénye - avagy egy Down-szindrómás kisfiú fórum

Szemem fénye - avagy egy Down-szindrómás kisfiú (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szemem fénye - avagy egy Down-szindrómás kisfiú

1 2 3 4 5
7. hpkati (válaszként erre: 6. - Dorottya84)
2009. jan. 8. 11:21
Igen, ez tényleg így van!
2009. jan. 8. 11:18

Csodálatos KISFIAD van! Gratulálok hozzá! Tudod én ha tv-be vagy az utcán Down-szindrómás gyereket vagy felnőttet látok ,nekem sohasem az jut eszembe amit te is leírtál hogy sajnálkozás...vagy furcsálló tekintet,hanem inkább mindig mosolyra fakad a szám és azon csodálkozom hogy milyen tüneményesek! Sokszor van hogy látom tv-ben őket és azt vettem észre hogy ŐK azok az emberek akik IGAZÁN TISZTA SZÍVBŐL TUDNAK SZERETNI! A lehető legőszintébbek és rettenetesen tudnak szeretni,megbecsűlni......

Mikor vártuk a babánkat,bennem is felmerűlt hogy mi lesz ha..... és végűl párommal megbeszéltük hogy nem lesz semmi baj mert akkor is egy tündéri kis emberke lesz,sőt ,ők még felnőtt korukban is a lehető legtisztább érzésű emberek tudnak maradni,bennük nem lesz gúny,megvetés,hazugság és minden ami rossz emberi tulajdonság!

2009. jan. 8. 11:16

Szia!


Gyönyörű kisfiad van. NAgyon szépek vagytok együtt. Örülök neki, hogy eltudtátok fogadni, nagyon kevés embernek sikerül.

HIhetetlen miyen érzések vannak bennem. SOk-sok kitartást és sok erőt kívánok nektek. A Balázsnkának pedig sok boldogságot, és kitartást, szeretetet, erőt a fejlődéshez. (Imádni való, kis kedves arcú fiucska)

4. ELEN
2009. jan. 8. 11:15

Szia.

A közvetlen környezetemben nincs ilyen gyerek,de a könyvtár,ahova járok,foglalkoztat Down-szindrómás fiatalokat.

Én kedvelem Őket,nagyon segítőkészek,aranyosak,nincs Bennük előítélet,mindenkit szeretnek,mindenkihez van egy-két jó szavuk.

Őszinték és nyitottak és még rengeteg jó tulajdonságuk van.

Persze,gondolom,hogy ez nevelés kérdése is,de szerintem Ők valahogy alapból is ilyenek.

Az egyik ismerősöm egy évig nem mert utcára menni Vele,ennek hat vagy hét éve,de mostmár Ő a legboldogabb szülő...a testvérei azt mondták,jó,hogy ilyennek született,megmutatta az igazi összetartást és a legnagyobb szeretetet

amit ember adni és kapni képes.

Szép napot:)

2009. jan. 8. 11:10

Hajnianyu.


Tetszik a cikked. Tetszik, hogy ilyen piziítivan állszhozzá. Gratulálok.

Én is találkoztam már Down-szindromás emberekkel. Nagyon kedvesek és barátságosak tudnak lenni. A legtöbb baj és félreértés az ép emberektől jön nem tőlük.


További szép fejlődést kívánok Balázsnak.

2009. jan. 8. 11:07

Szia Hajni!

Már nagyon vártam a cikkedet!

Gratulálok az életfelfogásodhoz, ahhoz ahogy neveled Bazsit!

Szerintem kellett ez a cikk már nagyon, hiszen az emberek rögötn elfordulnak (vagy nagyon megnézik!) a mássággal született gyerekeket! El kell fogadniuk és nyitottnak kell maradniuk a betegen született gyerekeket is, hiszen (legtöbbször) senki nem tehet róla, hogy az a szegény kisgyerek betegen született!

További kitartást és sok erőt kívánok Neked és a férjednek!

Kata

2009. jan. 8. 11:03
2007. május 10.-én gyönyörű kisfiam született. Rövid időn belül kiderült: Down-szindrómás...
Rövid történet egy érdekes betegségről, amivel viszonylag könnyű együtt élni, ha már sikerült túl lépni az első megrázkódtatásokon...

Ugrás a teljes írásra: Szemem fénye - avagy egy Down-szindrómás kisfiú
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook