Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban fórum

Szellemek a házban (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
776. 04424e865e (válaszként erre: 775. - 04424e865e)
2016. okt. 27. 21:49
Bocs kicsit félre olvastam. Nem lehet, hogy valamelyik ruhadarab ért a kezedhez?
775. 04424e865e (válaszként erre: 773. - Anyuszisza)
2016. okt. 27. 21:48
A hajszárító levegőt fúj és az simán megmozgathatta a hátad mögötti ruhákat, és az is lehet, hogy a hajszárító vezetéke ért a kezedhez, aminek az érintése lehet olyan, mintha egy hideg kéz ért volna hozzád.
774. Anyuszisza (válaszként erre: 770. - 9b10f3d7ff)
2016. okt. 27. 21:45
Februárban voltak kint megnézni az áramot, de minden rendben volt.
773. Anyuszisza (válaszként erre: 771. - 04424e865e)
2016. okt. 27. 21:43
Fésülködés közben. Aztán a szárítók mozdultak meg a ruhák mikor hátrafordultam.de huzat nem lehetett!!!
2016. okt. 27. 21:40
A munkahelyi belső portálon olvastam egy nagyon jó sztorit ebben a témában. Ott egy kolléga leírta, hogyan győződött meg arról, hogy nem egy szellem akarja halálra ijeszteni, csupán a szél lökdöste az éjszakára faluhelyen nyitva hagyott bejárati ajtót a kitámasztásául szolgáló konzervdoboznak. Mielőtt erről meggyőződött úgy hallotta, mintha az ágya mellett valaki lépkedne.
771. 04424e865e (válaszként erre: 769. - Anyuszisza)
2016. okt. 27. 21:28

Ez valami kétbalkezes műszerész szelleme lehet akkor. :))

Mit csináltál, mikor úgy éreztd, hogy valaki megfogja a kezed? ( azon kívül, hogy elsápadtál és levert a víz) Úgy értem, hogy milyen tevékenység közben érezted ezt?

770. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 769. - Anyuszisza)
2016. okt. 27. 21:25

Nem biztos az, hogy megfogta. El is nyomhattál egy idegszálat, ami érintésnek tűnhetett.

Amikor zsibbad valamink, akkor sem a hangyák futkosnak láthatatlanul.


A villamos hálózatot meg érdemes lenne megnézetni, lehet baromi régi a vezeték és néha kóboráram viccel meg benneteket, csak óvatosan, mert a lakás is leéghet. az még furcsa pattogó, cicergő hangot is adhat.

2016. okt. 27. 21:20
Eleinte mi is mindent próbáltunk megmagyarázni. Egy ideig majdnem teljesen el is tűntek ezek a dolgok, de akkor minden elektromos kütyü elromlott. Most sokaltam be mikor valami /valaki megfogta a kezem.
768. 04424e865e (válaszként erre: 767. - Cd7bc2426f)
2016. okt. 27. 20:50

Ha mulatsz rajtam azt jelenti már nem hiába vagyok itt. Legalább van akinek szereztem néhány jó pillanatot netán egy egész estét.

További jó mulatást!

767. cd7bc2426f (válaszként erre: 765. - 04424e865e)
2016. okt. 27. 20:47

Az ilyen embereken olyan jót lehet mulatni mint te....



csak sajnos van akinek a létezésük nem A vicc kategória,

2016. okt. 27. 20:46
vannak. ez a jelenség ami nálatok van tipikusan a kopogtató szellemekre utal. ez egy fajtájuk, pakolgatnak jobbra balra és mászkálnak. nem kell tőle félni, ha nem veszel róluk tudomást és magáról a jelenségről, elmennek. ha elkezdesz velük foglalkozni és figyelni azokat a dolgokat amiket okoznak, egyre többször fog előfordulni ez nem jó. ne vegyél róluk tudomást, ne beszélgessetek róla.
765. 04424e865e (válaszként erre: 764. - Anyuszisza)
2016. okt. 27. 20:30

Szellemek nincsenek. Minden természetfeletti dolog az agyunk szüleménye. Túl sokat foglalkozol ezzel és ez hozza elő a jelenséget.

Ha én sokáig nézném a csillárt és bebeszélném magamnak, hogy az mozog biztos azt is érzékelném, holott ez nem történne meg csak a képzeletem szüleménye lenne.

764. Anyuszisza (válaszként erre: 763. - 04424e865e)
2016. okt. 27. 20:23
Örülök neki, de ha nálad is lenne ilyen akkor valószínűleg nem viccelődnél.
763. 04424e865e (válaszként erre: 742. - Anyuszisza)
2016. okt. 27. 20:20
Nálam Yoda mester és Obi-Wan Kenobi szelleme járt és kellemesen elbeszélgettem velük.
762. cd7bc2426f (válaszként erre: 761. - Anyuszisza)
2016. okt. 27. 19:40
Pedig nem kell bexarni, nekem pl ez teljesen természetes. Ha félsz keresni kell valakit aki le tudja venni, vannak ilyen emberek, pl az én 1ik barátom is ilyen, letudja venni a szellemet.
2016. okt. 27. 19:32
Személy szerint engem nagyon zavarnak,mert ha Valami/ki megfogja a kezed és egyedül vagy otthon eléggé besz..atós.Ezekkel a jelenségekkel nem szeretnék együtt élni.Se és,se a családom.
760. cd7bc2426f (válaszként erre: 753. - Antonov225)
2016. okt. 27. 19:05
Ebben semmi érdekes nincs, legalábbis van akinek ez minden napos dolog . :)
2016. okt. 27. 19:04

Na mire megirtam ellszalt, mert osszevontak a forumot. Ilyenkor meg el se kuldi ide?

Na mindegy, holnap leirom az en tortenetem, hatha tud itt valaki okosat mondani ra.

758. cd7bc2426f (válaszként erre: 751. - Anyuszisza)
2016. okt. 27. 19:00
Ettől még nem kell megijedni, keresel 1 tisztánlátó szellemgyógyászt, vagy 1 angyalterapeutát és ő valószínű tud segíteni.
757. cd7bc2426f (válaszként erre: 749. - Anyuszisza)
2016. okt. 27. 18:51
Nekem van ilyen ismerősöm aki le tudja szedni ha van.
756. cd7bc2426f (válaszként erre: 744. - 3d787b167a)
2016. okt. 27. 18:47

BAROMSÁG-



Ha mindenkinél lenne eléggé gáz lenne,,,

755. cd7bc2426f (válaszként erre: 741. - Micuri)
2016. okt. 27. 18:46
Honnan tudod, hogy ez okozta a depit?
2016. okt. 27. 18:30
Elég bizarr, de szerintem anyukád vigyázz Rád,ha jól értettem akkor Veled van otthon. Mi 1 öreg házat vettünk. Semmit nem tudunk a múltjáról. Így szerintem nem a rokonságunk látogat.Akkor lehet nem rezelnék be ennyire.
2016. okt. 27. 18:06

Üdv!


Nálunk is voltak/vannak érdekességek.


Ültem az Anyuék szobájában (ekkor az Anyu már nem élt) és néztem a tv-t már órák óta. Vége lett az utolsó olyan műsornak is, ami lekötött, ezért kikapcsoltam. ...és tisztán emlékszem, hogy kikapcsoltam! Átmentem a szobámba és egyszer csak megütötte a fülemet a hang. Beszélgetést hallottam az Anyuék szobájából. Gondoltam, biztosan tévedek és talán a szomszédnál üvölt megint a tv. Nem hagyott nyugodni a dolog és megnéztem. A tv be volt kapcsolva! :-O Pedig 1000 millió százalék, hogy kikapcsoltam!


Anyu halála után pár hónappal, leszakadt a lámpa a konyhában! Éjjel. Mentem ki a mosdóba és mikor odaértem a fürdőszobaajtóhoz, baaang... hatalmas robajjal ért földet a lámpa, én pedig majd' hanyatt estem, úgy megijedtem. :-D Eleve a meglepetés erejével hatott rám, de ráadásul olyan álmos voltam, hogy hirtelen nem tudtam, hogy mi történt. Szóval nem tudom, hogy köze van-e az Ő halálához és üzenet volt-e... de mégis nagyon erős az érzés, hogy akkor is Ő jelzett, hogy itt van.


Aztán 1-2 hónappal később történt, hogy besokalltam és elegem lett mindenből, nagyon rossz napom volt, kimentem a temetőbe, az Anyámhoz. Persze Ő nem ott van, velünk van, de mégis megnyugtatott a dolog. Mikor hazajöttem és járt az agyam, persze attól nem lett jobb... elkezdtem sírni. Anyura gondoltam, hogy miért kellett ennek így történnie, miért nincs velünk, stb... Ja, az fontos, hogy az ágyon hasaltam, szóval nem láthattam, hogy bejött-e valaki a szobámba. Lényeg, hogy egyszercsak azt éreztem, hogy valaki hozzám ér! Azt hittem, hogy a húgom jött be és mondtam is, hogy szeretnék egyedül maradni. Nem jött válasz és felemeltem a fejem. Meglepetésemre senki nem volt ott! Arra gondoltam, hogy talán Ő volt, csak nem hallottam az ajtót, de ahogy odanéztem, nem hintázott az ajtókulcson a kulcstartó, márpedig ha valaki bejön, a kulcstartó nem marad mozdulatlan! Szóval nem jöhetett be senki! Mégis hozzámért valaki!


Már elköltöztünk, de itt is volt/van érdekes élményekben részem/részünk.


Régebben volt olyan, hogy bekapcsolt a tv, kinyílt a szekrény/szobaajtó, kiesett az evőeszköz a szárítóból (pedig bele volt állítva, stabilan), lerepült (!) a hátizsákom a cipősszekrényről, mintha lesöpörték volna, addig soha nem tapasztalt finomsággal értek a vállamhoz, a napszemüvegem szintén repült, mintha lesöpörték volna a polcról, a kutya ugatta a sarkot, behúzott farokkal, védekező testbeszédben, csattogó fogakkal, valamit láthatott, amit én nem, meg volt, hogy jeges térbe nyúltam bele. Nem huzat volt, mert mindenhol egyenletes volt a levegő hőmérséklete, de a szóban forgó helyen egy jéghideg "mező" volt érzékelhető. Egy idő után nem tapasztaltam semmit. ...azonban pár hónappal ezelőtt ismét megjelentek a furcsaságok. Nem szoktam félni, inkább csodálkozom. ...de pár hónappal ezelőtt megijedtem. Már előtte is olyat éreztem, mintha leültek volna az ágyamra. :-O Itt feküdtem és éreztem, hogy lassan, finoman besüpped a matrac a combom mellett. Nem ijedtem meg, csodálkoztam. Ilyenkor mindig kérdezem: Anyu? ... Szabina? ... Gergő? ... Mama? Nem tudom miért, hiszen úgysem tudnak válaszolni. Csak ugye szeretném hinni, hogy visszajött valamelyikük. Na, a lényeg, hogy nem szoktam félni, valahogy azt érzem, hogy nem fog ártani a "vendég". Aznap azonban megijedtem. Már feküdtem, Tesóval beszéltem chaten, a lábam nem volt betakarva, mert valami csoda folytán épp' nem fázott. Egyszer csak éreztem megint azt, hogy leült valaki, a matrac megint süppedt, csak most a talpamnál. Jeges mező vette körül a lábfejemet (nem fázott, meg direkt odébb is tettem, hogy máshol is érezhető-e az a hideg, de nem, csak egy ponton volt) és úgy éreztem, mintha bámulna valaki a vak sötétben. Behúztam a lábamat a takaró alá és mintha fogták volna a takarót. ...de legjobban az tojatott be, hogy éreztem, mintha szugerálnának a sötétben. Jól van, mondom nem kell betojni, sok furcsa élményem volt már. Beszélgettem tovább és kb. 6-7 perc telhetett csak el, mikor nagy zajjal koppant valami a szekrényben. Mondom mi a fene folyik nálam? :-D Ledermedtem kicsit. Bizarr élmény volt az ágyamban tapasztaltak után. :-D Érdekes dolgok vannak.

752. NomNom
2016. okt. 27. 16:19
Én nem hiszek ebben, de kiskoromban nagyon furcsa dolgok történtek a szobámban. Mondják, hogy a gyermekek fogékonyabbak az ilyesmi észlelésére, szóval ki tudja...
2016. okt. 27. 16:12
Meg valami megfogta a kezem fésülködés közben. Mondanom sem kell hogy 2percen belül itthon sem voltam.
2016. okt. 27. 16:10
Az év elején költöztünk ide.Beköltözésünk után kB.1 hétre jöttek az első jelek.a kulcs az asztal közepéről magától leesett. A spájzban az edényről leesett a fedő.a csengőnk magától megszólalt ami persze rossz volt. Ablak előtt valaki sétált,ami lehetetlen, mert a 2 kaukázusi kutyától senkinek jön be.Nem is foglalkoztunk vele mert mindenre találtunk magyarázatot. Most 2 napja megint fura dolgok vannak. Azóta van egy benti kutyusunk. A semmit ugatja és morogta.magától felkapcsolódik a villany, kopogás.Napközben egyedül vagyok itthon és elég rémisztő.
2016. okt. 27. 16:07
Szerintem nálunk is van, mert a jelek azt mutatják. Ha valaki tud rá valamit, hogy lehet eltávolítani,vagy ahogy sok helyen írják, hogy a fénybe vinni őket,vagy volt ilyenben része attól szívesen fogadok minden jó tanácsot,ötletet.
748. Tüncyke45 (válaszként erre: 742. - Anyuszisza)
2016. okt. 27. 15:44

Szia!

Nálunk van "valaki".Azt nem tudom,hogy szellem,vagy valamilyen egyéb fénylény,de szerencsére nagyon ritkán látogat meg. 12 év alatt 3x láttam,a többi alkalommal csak érzékeltem a jelenlétét.

2016. okt. 27. 15:28

Remélem nem volt még. Nem igazán hiszek benne, annak ellenére, hogy tudom erre iparágak is épülnek.


Saját magam tapasztaltam, egy külföldi egyetem udvarán sétálgattam, amikor egy régi kastély előtt megálltam, rácsodálkoztam, akkor mondta a kísérőm, hogy egy szellem lakta kastély, állandóan figyelik a tevékenységeket benne. Hittem is meg nem is, különösebb hatással nem volt rám, de mások is megerősítettél a tényt. Ott komolyan veszik az ilyen eseményeket.


Veled mi történt?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook