Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Székesfehérvári általános iskolák-szerinted melyik a legjobb? fórum

Székesfehérvári általános iskolák-szerinted melyik a legjobb? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 24. 11:22
hallottatok már valamit a Tolnai vagy a Sziget iskoláról? A Sziget most ha jól tudom a Teleki giminek lett az általános sulija!
2010. szept. 24. 11:19

Sziasztok!

Nekem a fiam a Tóvárosiba jár.

Én is odajártam.

Két okból választottuk:mert ismertem a sulit,és itt van torna tagozat,ami a fiam számára rettentő fontos,a sport.

Ti ismeritek a gyerkőcöt,mi érdekli,rajz,sport,ének-zene... stb. és úgy érdemes lépni.

De interneten is lehet nézegelődni.

A mi sulinknak pl. van internetes oldala.

Ott szoktam megnézni mi lesz az ebéd,mikor lesz szülői és mik az aktuális események.

De biztos a többi suli is magáról.....

2. Gine
2010. szept. 23. 13:10
Tapasztalatok?
2010. szept. 22. 20:12
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni és adni mindazoknak a szülőknek,akik szintén az iskolaválasztás előtt állnak és hasonló dilemmákkal küzdenek,mint én! Melyiket válasszam és miért? Remélem pár hónap alatt sikerül mindenkinek tisztán látni ebben a kérdésben és sikerül a gyermekének a legmegfelelőbb iskolát,tanító nénit/bácsit megtalálni! Minden vélemény számít!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook