Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Székelyföldi Hoxások kerestetnek! fórum

Székelyföldi Hoxások kerestetnek! (beszélgetős fórum)


2009. jan. 13. 08:41
Hol vagytok székelyek? :D
3. SZterkó (válaszként erre: 2. - D57f965cbe)
2009. jan. 12. 08:22

Szia Derilla!


Igazad van, és sajna sokszor úgy járunk, hogy az "élet" úgy lefoglal, hogy élni sincs időnk igazán!

De én azon vagyok, hogy ez ne így legyen. Talán erre kaptam "küldetést" is valahonnan a Gondviselő-Teremtőtől...

Gyergyói vagyok, ez igaz, de már lassan fél éve Székelyudvarhelyen élek. Jól érzem itt magam, bár azért amikor ereszkedek le a gyergyói medencébe, akkor mindig nagyot dobban a szívem és olyan otthon-illatot érzek.

Te pontosabban hol laksz?

2. d57f965cbe (válaszként erre: 1. - SZterkó)
2009. jan. 12. 07:56

szia!

Én is székelyföldi vagyok csak egy kicsit délebről,az olt partjáról. A te városodban vannak rokonaim de nem tartjuk a kapcsolatot.Az emberek általában úgy "elvannak" saját gondjaikkal hogy még az is jó ha a közvetlen környezetükre figyelni tudnak.Tényleg tartsunk össze!

2009. jan. 12. 07:20
Üdv! Mivel párom az elmúlt napokban a klánháború játékban rátalált "véletlenül" egy haverra, akivel együtt fociznak amúgy, az fogalmazódott meg bennem, hogy lehet, hogy a szomszédomban is ül egy Hoxás, akivel máris lennének közös témák, és esetleg nem tudunk egymásról. Tehát, ha vagytok, székelyföldi Hoxások, keressük meg egymást, és tartsunk össze! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook