Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szégyen, nem szégyen, átvertek fórum

Szégyen, nem szégyen, átvertek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
37. perso006 (válaszként erre: 32. - Massalhangzo)
2017. júl. 9. 22:07

nem arról van szó, hogy nem számít éppen azt mondtam, hogy mindig tudja a másik mit akarok valakitől..ha tudom, van választásom akarom vagy sem...

Én azt hittem ismerem az életét..leírtam..kevés ember volt az, aki felhívott az éjszaka közepén, mert rossz passzban voltam csak azért, hogy megnyugtasson és kevés embernek mondtam én meg az ő érdekében, hogy telefonáljon és cselekedjen, mert különben baj lesz..

Alapjába véve nem sajnálom, de mégis, mert azt hittem ismerek valakit, akit lehet mégsem..és ő is ismer engem..de nem..mindenesetre, hiba volt..

36. viva70
2017. júl. 9. 22:04
Most már mindegy így jártál. Legközelebb majd körültekintőbb leszel.
35. massalhangzo (válaszként erre: 33. - Perso006)
2017. júl. 9. 22:03

de megsem tudtad a legfontosabb dolgokat rola, nem? nem tudtad, hova ment es mit csinalt kivel. ez ilyen utolagos onbecsapas


ne ragd magad ezen, a ritkan talalkozos kapcsolatokbol ritkan szokott valami jo kisulni, mert mindig oka van a tavolmaradasnak


a palira haragudhatsz, de vond le a tanulsagokat magadnak, hogy mire is kene odafigyelned legkozelebb. mert ugy latszik, azert ha egy pasi figyelmet mutat, akkor te kepes vagy ezt minden ele helyezni

2017. júl. 9. 22:01

Ez szégyen, mivel buta voltál és nem figyeltél a jelekre. 1 év alatt nem jutott el odáig a kapcsolatod, hogy elvigyen magához, bemutasson a szüleinek,barátainak? Ünnepeket is külön töltöttétek gondolom..

Buta voltál, már ne haragudj, de akit át tudnak verni ennyi idősen is és 1 évig!!! nem veszi észre, az megérdemli!

33. perso006 (válaszként erre: 28. - Nincsnekem)
2017. júl. 9. 22:00
igazából ez úgy indult,hogy majd lesz valahogy, majd alakul...el voltunk..lehet belőle kapcsolat, esélyt megadtam, ő kérdezte..két munkahelyen dolgozik, más városban lakik, nekem és neki is nagyon limitált volt az időnk, ezért nem feltételeztem azt, hogy igen lehet, hogy nős..ahova ment mindig tudtam róla, küldte a videókat, képeket magáról is pedig soha nem szokott, nem volt olyan, hogy ha otthon volt ne beszéljünk akkor is, ha este akkor este, ha napközben, akkor akkor...mindent tudtam róla azt, hogy mit gondol..csak egyet nem soha, hogy mit akar igazából..mert mikor rákérdezetem hallgatott..akkor mikor mondtam neki felejtsük el egymást, azt mondta, nem akarja hogy elfelejtsem..ezért nem láttam, amit talán kellett volna..
32. massalhangzo (válaszként erre: 29. - Perso006)
2017. júl. 9. 21:57

hat nekem jobban szamitana, hogy egy pasi, akarmilyen a kapcsolat, ne legyen nos, baratnos, minthogy hazudik vagy elhallgatja, mert azt baromi hamar megerzi az ember, ilyenben csak azt tudjak atvagni, aki akarja, hogy atvagjak, vagy akit annyira baromira nem erdekel a masik, hogy az sem szamit, az mit csinal vagy el-e meg


egy ilyen bunkot ne sajnalj, inkabb azon filozzal, miert ered be ennyivel. marmint hogy inkabb annyira nem erdeklodsz egy masik valodi elete, valodi enje utan, hogy megismerd, csak hogy legyen ott valaki

2017. júl. 9. 21:55
Meg az sem jelent sokat, hogy mondja, irja, hogy nincs senkije.
30. massalhangzo (válaszként erre: 27. - Perso006)
2017. júl. 9. 21:54

persze, hogy rossz erzes, de igazabol tenyleg csak magadat hibaztathatod. legkozelebb majd figyelsz erre


azert nem a vilag vege, ugyhogy ne akadjal ki nagyon :D nem volt ez egy nagy dolog, marmint a kapcsolat, keressel mast. talalsz majd valakit, aki a kapcsolattartas mellett igazan figyel rad

29. perso006 (válaszként erre: 24. - Massalhangzo)
2017. júl. 9. 21:53

nekem is volt csak sex kapcsolatom és jó volt addig amíg tartott és voltam szerető is több évig de tudtam róla...azt vallom,hogy mondja el mindenki, hogy mi a szitu és akkor van választásom, hogy akarom e, vagy sem...de így..igazából azért nem merült fel bennem hogy nős lehet, mert rengeteget beszéltünk a házasságról hogy aztán ő nem soha, meg mivel megkérdezte akarok e kapcsolatot nem feltételeztem, hogy más mellett. Nem az bánt, hogy nős és tényleg, hanem az, hogy ennyi ideig nem volt képes ezt bevallani..

Természetesen, mikor megírtam neki, hogy nincs szükségem nős pasira az életemben, már nem válaszolt semmit..ahhoz azt hiszem gerinc kell talán...v. nem tudom...

2017. júl. 9. 21:50
De mibe? Hogy nem törődtél a jelekkel? Komolyan nem értelek, pedig nagyon próbállak
27. perso006 (válaszként erre: 23. - 1c2bf7d42c)
2017. júl. 9. 21:48
így van, nem is mondtam ,hogy nincs igaza bárkinek is itt..saját hülyeségem, csak hát szar azért ebbe belegondolni
26. perso006 (válaszként erre: 21. - Nincsnekem)
2017. júl. 9. 21:47
nem találtam meg..és egyszer teljesen véletlenül ráakadtam, ott volt a pont.
25. perso006 (válaszként erre: 19. - 35d45e2ed1)
2017. júl. 9. 21:46
mivel ritkán találkoztunk, azt is inkább sétáltunk, vagy éppen fürdőben mentünk, vagy koncertre, nem volt jelentősége számomra, hogy nem hív fel...annál inkább az volt a furcsa, hogy az éjszakai járattal el kell mennie haza, mert dolgozik, vagy hogy most eddig ér rá...stb..persze felmerült bennem,hogy nem is úgy vannak a dolgok, de az ember hajlamos saját magának megmagyarázni dolgokat..benéztem..
24. massalhangzo (válaszként erre: 22. - Perso006)
2017. júl. 9. 21:45

hat ne haragudj, de itt te voltal a hibas, es nem vertek at. igen, a pasi alapbol egy bunko, hogy asszony mellett viszonyozik, de az asszony fele atveros


te nem akartal kapcsolatot, neked jo volt, hogy valaki foglalkozott veled, rad csorgott vagy rad irt, meg a szex sem volt meghatarozo. akkor tokmindegy a te szempontodbol, hogy o nos, ha nem akartal egy kolcsonosen elkotelezett, erzelmes, igazi kapcsolatot


nem kerdeztel ra, nem igenyelted, hogy maskent banjon veled, masmilyen legyen a kapcsolat. ha szamodra tabu, hogy valaki foglalt, az elejen tisztaznod kellett volna, vagy akkor, mikor gyanut fogtal. ennyi


van olyan, hogy ket ember csak osszejar szexelni, dumalni, nem akarnak komoly kapcsolatot, de akkor is ismerik egymas korulmenyeit. es olyan is van, hogy egyik vagy masik fel nem fuggetlen, de ez kiderul szinte rogton, ha az ember nem hunyja be a szemet

23. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 13. - Perso006)
2017. júl. 9. 21:44

Megsem tudtal mindent rola; pontosabban a legfontosabbat nem.

Megfizetted a tanulopenzt remelhetoleg egyszer es mindenkorra.

22. perso006 (válaszként erre: 17. - Massalhangzo)
2017. júl. 9. 21:41

az a szép az egészben, hogy itt nem volt kábítás és szépmondás sem..egyszerűen talán maga volt(bár már ez sem biztos) én meg magam..persze. mondani lehet bármit, de itt nem a sex volt a lényeg..nem voltam arra felkészülve, hogy tervezzek bárkivel is bármit..nem akartam olyan klasszikus komoly kapcsolatot, mint ami előtte volt.Nem gondolom azt, hogy attól, hogy az ember nem tervez előre, akkor nem jár ki neki az, hogy őszintén beszéljünk a másikkal, amikor minden kis szart megoszt veled, hogy bank hitele van, hogy hogyan találjon munkát, vagy hogy éppen hol van és mit csinál..

Azzal sem lett volna semmi, hogy elmondja feleségem van, akkor eldöntöm akarok e vele találkozni vagy sem, vagy belemegyek vagy sem..

2017. júl. 9. 21:37
De téged nem vertek át. Vagy rákérdeztél valaha is, hogy van-e valakije? Mondjuk azt sem értem, hogy a közösségi oldalon sem voltatok ezek szerint ismerősök, 1 évig? Nagyon fura. Sose csekkoltad le ezelőtt a profilját? Nagyon fura ez a történet. Kissé meseszerű
20. massalhangzo (válaszként erre: 18. - Perso006)
2017. júl. 9. 21:36
en meg azt megertenem, ha neked kenyelmes volt, hogy hozzad ment, es azert nem akartal hozza, de ha te erezted, hogy talan nem fuggetlen, es azert nem is forsziroztad, akkor nem vertek at, hanem te hunytal szemet
19. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 18. - Perso006)
2017. júl. 9. 21:34
igen inkább nem akartál belegondolni mert azért az furcsa lenne hogy én valakit mindig meghívok és ezt ő nem viszonozza.
18. perso006 (válaszként erre: 11. - 35d45e2ed1)
2017. júl. 9. 21:33
nem találtam jelentősnek azt, hogy felmenjek hozzá, hiszen adott volt, hogy én hol lakom..vagy fogalmazzunk úgy inkább nem akartam belegondolni, hogy azért nem, mert van ott valaki rajta kívül még.
17. massalhangzo (válaszként erre: 13. - Perso006)
2017. júl. 9. 21:32

mint irtam, barkivel lehet akar evekig is mindennap beszelni, tartani a kapcsolatot, szepeket mondani. egeszen mas, mint 1 evig szinte mindennap talalkozni, egyutt lenni, tervezni stb. ossze nem hasonlithato


ha neked ez eleg volt, akkor legyen tanulsag, hogy ilyen kapcsolattartos, de semmi kapcsolatos dolog nem fog jol elsulni, ha neked erzeseid lesznek, mert vagy nos, vagy baratnos, vagy van meg sok mas csaj melletted vagy egyaltalan nem erez semmit a masik

16. perso006 (válaszként erre: 10. - Pengő Gyöngyi)
2017. júl. 9. 21:31
véletlenül megláttam a közösségi oldalon, hogy hoppá nős az ipse..
15. perso006 (válaszként erre: 9. - 1c2bf7d42c)
2017. júl. 9. 21:30
nem lesz máskor ezzel biztos nem
14. massalhangzo (válaszként erre: 12. - Perso006)
2017. júl. 9. 21:30

ne haragudj, de ha 1 ev alatt sem jutsz el egy ferfival egy normalis kapcsolatig, csak egy nagyon feluletes viszonyig, akkor szinte olyan mindegy, hogy nos a pasi vagy sem... hiszen nem volt koztetek semmi. irkalni, telefonon beszelni barkivel lehet barmennyit, az a par perc nem oszt, nem szoroz


ha nincsenek allando kozos programok, gyakori egyuttlet, erzesek stb., nem kell csodalkozni semmin


igen, biztos duhito, hogy elhallgatta, nos, de most komolyan, szamitott ez barmit is ebben a szinte semmi-viszonyban? marmint neked, mert nyilvan a pali felesegenek szamitana

13. perso006 (válaszként erre: 6. - Massalhangzo)
2017. júl. 9. 21:29
9 hónapon keresztül napi szinten tartod valakivel a kapcsolatot mindent tudsz róla, azt hiszed,, elmondhatod ismered..így utólag már nem biztos és nem lenne fer, ha azt mondaná figyi feleségem van de...stb...stb...nem hinném, hogy én fogom fel hülyén
12. perso006 (válaszként erre: 6. - Massalhangzo)
2017. júl. 9. 21:27
Mivel mi társkereső oldalon ismerkedtünk meg az első találkozás előtt egy hónapig beszélgettünk, mi, hogy merre meddig..aztán az első randin rákérdeztem, hogy mi van, erre, hogy ő remete életet él, volt olyan akivel együtt lakott, de kihűlt..nem akart róla beszélni én meg nem firtattam..megkérdezte akarok e kapcsolatot, mondom legyen ha úgy van..majd alakul..ezt beszéltük meg..találkozgattunk, rengeteget beszélgettünk még sex is volt.Mindig minden érdekelte..ha nem írtam, akkor kétségbeesett, hogy most mi van..de nem haladt a dolog semerre..utólag kiderült, hát ezért..
11. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 7. - Perso006)
2017. júl. 9. 21:26
És ez neked nem tűnt fel hogy soha nem hív meg a lakására?
2017. júl. 9. 21:25
Egyébként hogy derült ki végül?
2017. júl. 9. 21:24
Maskor lehetoleg vasarnap delre szervezd a randevukat.
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Perso006)
2017. júl. 9. 21:22
Sajnálom, hogy pont egy ilyen mocsokkal hozott össze a sors. Jól tetted, hogy otthagytad. Remélem, hogy mihamarabb túl leszel rajta, és találsz egy hozzád illő, rendes férfit.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook