Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szegénység-népszerűség? fórum

Szegénység-népszerűség? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
100. Enissa (válaszként erre: 98. - A6e86abb96)
jan. 19. 16:14
A Sibrik utcai piacon még mindig itt vannak a lengyelek is. Helyesbítek 2 éve még ott voltak. A törökök is, egyik eladónál nagyon jó gyerekruhák voltak, lehet még vannak is. Egész jó szőnyegeket lehetett venni.
jan. 19. 16:06
Komolyan mondom, hiányzik. Annyit röhögött az ember. Minden napra jutott valami hülyeség.
98. a6e86abb96 (válaszként erre: 97. - Enissa)
jan. 19. 16:04
Az se volt olcsó. Akkor se volt nagy olcsóság, egyébként. Anyámékkal mindig piacra jártunk. De a lengyel piacoknak jó kis hangulata volt. Ott minden volt. Kalasnyikov is. Magnós dobozban. :D
97. Enissa (válaszként erre: 96. - A6e86abb96)
jan. 19. 15:57
Bevallom, sosem volt Tisza cipőm, pedig még most is lehet kapni nem messze a lakásomtól.
96. a6e86abb96 (válaszként erre: 95. - Enissa)
jan. 19. 15:47
Valameddig bírták. De hol volt ez a jó kis Tisza cipőhöz képest? :D
95. Enissa (válaszként erre: 94. - A6e86abb96)
jan. 19. 15:44

"Max ilyen lengyel piacos kínai sz*r."


Én azokat sem tartom rosszabbnak a 25-30 e. forintos Nike cipőknél, éppen úgy műbőrből készülnek.

94. a6e86abb96 (válaszként erre: 93. - Enissa)
jan. 19. 15:41
Régen az volt. Nem sok gyereknek volt. Max ilyen lengyel piacos kínai sz*r.
93. Enissa (válaszként erre: 90. - A6e86abb96)
jan. 19. 15:39
És hidd el, a Nike már nem is az elérhetetlen márka a gyerekeknél.
jan. 19. 15:39
Akkor jobban kinézték azt aki gazdag volt, mert a többség szegény volt. Most meg fordítva van.
91. Enissa (válaszként erre: 89. - A6e86abb96)
jan. 19. 15:38
Mindenkinek joga van azt elhinni, amit még fel tud fogni, hogy ez még belefér a hihető kategóriába. Attól még megtörténhetnek csúnya, már-már biztosítékot kiverő dolgok.
90. a6e86abb96 (válaszként erre: 88. - Enissa)
jan. 19. 15:37
Jó hát mondjuk ez is igaz. Nincs gyerekem, én ezt mefúsztam. De az én időmben nem is lehetett a sulinkban feltűnösködni. Se körömlakk, se hajfesték, de volt olyan tanár aki még arra is figyelt meddig ér a szoknyád. De a márkás ruha az nem érdekelte őket. Egyebkent volt egy lány osztálytársam aki csak márkás cuccokba járt. Nike melegítő, Nike cipő, Levis farmer meg Converse bakancs. Utálta is mindenki. :D
89. a6e86abb96 (válaszként erre: 87. - Enissa)
jan. 19. 15:33
Az a piás videó nekem már a hihetetlen kategória. De hát ha te mondod. :)
88. Enissa (válaszként erre: 86. - A6e86abb96)
jan. 19. 15:31

" Ne a múltat hozzuk vissza, csak azokat a dolgokat amik akkor működtek."

A hanyatló nyugat az a múlt ugye?

Tök jól néznek ki a kölykök óvodás koruktól az egyetemig bezárólag az egyenruhájukban.

Te meg akkor ne sírj, ha a gyerekednek 100 ezer Ft-is cipőt kell venned, hogy ne cikizzék!

87. Enissa (válaszként erre: 85. - A6e86abb96)
jan. 19. 15:29

Nem megrendezett dolog volt, több felvételt láttam, más-más napokon.

Miért kell egyből kételkedni? Jobban tudni valamit?

Gondolom nem véletlen volt az iskola bezárása.

jan. 19. 15:27
Hülyeség lenne már ez az egyenakármi is. Ne a múltat hozzuk vissza, csak azokat a dolgokat amik akkor működtek. Most meg nem.. Én bírom a fejlődést, mert az mindig valami jót hoz legtöbbször. Nem is azzal van a gond, hanem inkább a sötétséggel a fejekben. De hát arra nincs orvosság.
85. a6e86abb96 (válaszként erre: 84. - Enissa)
jan. 19. 15:25
Az szerintem valami megrendezett dolog. Szexi volt a tanárnő a videóban?
84. Enissa (válaszként erre: 75. - Timycat)
jan. 19. 15:22

Feltettem talán 10 éve egy kérdést, ki mit szólna az iskolai egyenruhához?

Teljesen elutasító válaszokat kaptam, pedig mennyivel jobb, amikor legalább a suliban nem vetélkednek, hogy 10, vagy 80 ezres cipőben megy valaki suliba. Ue. a felsőruházat, táska stb.

Sznobok vagyunk. És most azt tapasztalom, hogy igenis kinézik, sőt hallottam olyat is, hogy megverik a szegényebb gyerekeket.

Hála Istennek, egy ilyen középiskolát, szeptemberben zártak be Csepelen.

Láttam gyerekek által készített videókat, rémes.

A tanárnő mobilozott, a diákok meg alkoholt ittak az órán.

83. Enissa (válaszként erre: 71. - A6e86abb96)
jan. 19. 14:51
Én 5-6 éve kaptam hófehér Nike melegítőt, női tenyérnyi arany juharlevél van ráhímezve. Gondolom Ausztráliának készülhetett. Tehát a divat körforgása örök. Nem volt rajtam, mert itthon igencsak röhögnének rajtam az anyaga miatt.
82. a6e86abb96 (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 14:44
Dehogy nem. Aki másokat lenéz mondjuk a származása miatt, vagy a ruhája miatt, az megérdemli. Mindenki ugyanonnan jött. Meg ugyanoda tart. Csak közben az állomások mások. Valaki a keletiben száll le. Valaki meg a nyugatiban.
81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - A6e86abb96)
jan. 19. 14:35
Senki nem érdemli meg a bántást.
80. Borian (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 13:49
azért egy pizzázás nem nagy pénz... műjég: passz, hogy mennyi a belépő, de lehet gazdag diák is, aki nem tud korozni.... a lányom meg pl. elég menő, de tilos koriznia, mert válogatott sportoló és kiesne az edzésből...
jan. 19. 13:36
Nekem nagyon sok cigány származású osztálytársam volt általánosban. Tökjóban voltunk egymással. Most is jóban vagyunk.
78. a6e86abb96 (válaszként erre: 77. - A6e86abb96)
jan. 19. 13:33
*terrorizáltak valakit (volna nélkül)
77. a6e86abb96 (válaszként erre: 75. - Timycat)
jan. 19. 13:32
Chopok. :D Azt se tudom hol van az. :) Látjátok, ennyit számít ki honnan jött. Valakinek a városi park a minden, másnak meg a Chopok. :) De az biztos hogy a mostani fiataloknak sokkal rosszabb mint nekünk volt. Mert legalabb face meg insta nem volt abban az időben. De azon kívül minden. Jó, itt is volt hogy terrorizáltak volna valakit. De nem a származása, vagy a kinézete miatt hanem mert legtöbbször megérdemelte. :D
76. Józsibirka (válaszként erre: 71. - A6e86abb96)
jan. 19. 13:10

Persze,

És A susogós mackóra is!

75. timycat (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 12:44

Abszolút, és rossz az irány.


A sítábor tök buli, közösségépítő, de mi anno gimivel a Chopokra jártunk, most a lányoméknak az én volt gimim "testvérsulija" Chamonixéba szervezi. Oké a Chopok már lehet nem hóbiztos, na de hát na,azért a Francia-Alpok picit más költségvetés. Nem a kölykök találták ki, hogy a villantós helyre menjenek, gondolom az SZMSZ-es anyukák nem fértek a bőrükbe 🤷‍♀️


Én csak csodálkozok a szülőkön, erőlködnek, hogy kifelé mutassanak valamit, hogy ők aztán mindent megadnak a gyereknek, aztán megy a csodálkozás. A gyerek pont ugyanolyan jól érezné magát fele akkora költségvetésen is.

74. VDSz (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 12:35
Gyakorlatilag az utazás diákoknak jóval kedvezőbb, mint volt eddig. 😊
73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - A6e86abb96)
jan. 19. 12:29
Nem a 90-es évekről beszélünk.
72. VDSz (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 12:24
Rajta, van rengeteg diákmunka. Azt vallom minden embernek joga lenne a lakhatáshoz, a tiszta vízhez, ahhoz hogy ne fázzon és jól lakjon, tehát ne szegénységben éljen, de luxuscikkekhez NEM.
71. a6e86abb96 (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 12:20
Pff. És azt hittem én vagyok a szánalmas. :D Mintha a ruha annyira számított volna a kilencvenes években. Vagy nem tudom hány éves vagy. Valaki emlékszik még a susogós mackóra? :D
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook