Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szegedi vasútról hogy jutok a Szemelweis klinikára? fórum

Szegedi vasútról hogy jutok a Szemelweis klinikára? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 8. 20:26
Bocsánat,de elfelejtettem megköszöni az érkezett segítségeket!Nagyon köszönöm mindegyikőtöknek!Nagyon szeretem a HOXÁT,mert minden kérdésre tömegével jönek a segítő válaszok!Köszi mégegyszer!!
2010. júl. 8. 20:25
Nos mégis csak autóval megyek,mert hazafele meg felveszem a gyerekeimet is:-)Így GPS-el megyek az meg kapuig visz,remélem parkolót is találok,mivel délután 2 fele érek oda.JA a jegyet HOL lehet megvenni??Mert Kecskeméten ahol lakom minden 50 m-enként van autómata.(jóó drága)
2010. júl. 7. 22:08

Jajj de ne vezessétek meg ennyire, hogy 4-5-6 megálló, akárhogy számolom de a vasúttól számitva a 3. megálló az aradi vértanuk tere,nem?:) egyébként a villamos egyből a vasut elöl megy ahogy kijössz az állomásról, azt nem tudod eltéveszteni. És az aradi vértanuk terén ahol leszállsz ha jól emlékszem van térkép is azon meg tudod nézni, de ahogy leszállsz nézz abba az irányba amerről jött a villamos és akkor bal kéz felé kell elindulni amerre az autók is mennek. És pontosan nem tudom hogy majd melyik épület lesz az mert ott rengeteg van egymás mellett, de a portás majd segiteni fog. A villamos jegy egyébként nem tudom mennyibe kerül, de 300 ft körül biztos megvan. Mi szerencsére kapunk bérletet az egyetemtől.

Remélem sikerül megtalálnod, az Aradi vértanuk teréig nem vészes mert villamos visz, és utána maximum ha nem vagy biztos benne kérdezz meg valakit, Szegeden nagyon kedvesek az emberek szivesen segitenek:) Az első néhány hétben énis folyton eltévedtem és tök kedvesen útbaigazitottak mindig :))

12. Nagy Moni (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2010. júl. 7. 20:08
Igen erre megy a villamos is:))
2010. júl. 7. 20:05
Boldogasszony sugárúton végig, át a Hősök kapuján; kb. 20-25 perc séta.
10. Nagy Moni (válaszként erre: 7. - Maja780208)
2010. júl. 7. 20:02

Hát én a nőgyógyászatira járok elég sokat,mi mindig mobilról rendezzük a parkolást.De nekem a klinikák környékére a narancssárga rémlik és mióta átépítették,katasztrófa a parkolás(volt hogy 20 percig keringőztünk mire találtunk helyet)

Gyalog:kijössz a vasútállomásról,elfordulsz jobbra,elmész az állomás előtt és mindig csak szigorúan egyenesen,egy kis utcába be.És csak mész egyenesen,garázsok mellett,iskolák mellett.Egyenes odavisz.

9. 65388794e9 (válaszként erre: 6. - Maja780208)
2010. júl. 7. 20:02
Hihetetlen én is hozzá járok azaz betege vagyok 20 éve.Szóval leszállsz séta pár perc és jobbról van a kapu de bentebb van az épület bejárata.Különben mindnütt jól látható eligazitó táblák vannak nyugi el se lehet tévedni
2010. júl. 7. 19:58
Az 1ess villamos, Hősök tere, majd onnan jobb kéz felé indulva az új Klinikához, az néhány perces séta és jobb kéz felől találod meg.
2010. júl. 7. 19:58

Sétával csak 10 perc??Akkor az még belefér:-)


A parkolás bizti 220 óránként?A térképen fehér az övezet,bár ez nekem nem mond semit!

2010. júl. 7. 19:55
Haa,nos a fül-orr gégészetire megyek dr prof Jóri józsefhez,ez így elég infó?Vagy utcanév is kell?Anyi van egymás mellet,hogy csak no!
2010. júl. 7. 19:55

A vasútállomástól kb 10 perc séta.De ha az 1-es villamossal mész akkor az Aradi vértanúk terénél(5-6.megálló)kell leszállni,onnan a klinikák kb 3 perc.

Parkolás zónánként változó,de kb 220 ft/óra.

4. 65388794e9 (válaszként erre: 3. - 65388794e9)
2010. júl. 7. 19:55
Bocs.A villamos közvetlenül az állomás előtt áll meg. kb 4. megállóahol le kell szállni.
2010. júl. 7. 19:54
Egyszerű!!Felülsz az 1 villamosra és a Hősök kapuja után leszállsz ott vannak a klinikák.Ha leirod melyik érdekel elkalauzollak.Sajnos eléggé ismerős vagyok.
2010. júl. 7. 19:50

Július 12-én megyek Szegedre a vasútállomásról mennék a Szemmelweis klinikához:melyik közlekedési eszközzel mehetek és menyibe kerül?


Esetleg tudjátok-e ha kocsival megyek mennyi ott a parkolás?????Neten nem igazán értem a magyarázatot:-(

2010. júl. 7. 19:48
Szegedi vasútról hogy jutok a Szemelweis klinikára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook