Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szédülés vagy egyensúlyzavar?:( Bővebben lent írok fórum

Szédülés vagy egyensúlyzavar?:( Bővebben lent írok (beszélgetős fórum)

1 2
5. zsuzsu 13 (válaszként erre: 3. - Moonlight13)
2012. máj. 7. 18:41
Igen voltam régebben MRI-n,CT-n,EEG-n sehol semmi:((Voltam még otoneurológián is
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Zsuzsu 13)
2012. máj. 5. 11:52
Egy ismerősömnek is volt valami vírusfertőzése, neki is egyensúlyzavara lett, de neki pár hét alatt helyreállt. Egyébként MRI-vel őt is megnézték.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Zsuzsu 13)
2012. máj. 5. 11:50
Akkor menj el másik orvoshoz! Sokféle oka lehet, a legegyszerűbb a vérnyomás lenne, de vannak ettől sokkal bonyolultabb dolgok is! Kérj egy beutolót neurológushoz! Megvizsgálják a fejed, EEG, CT, MRI vizsgálatra küldhetnek, amiből többet lehet tudni.Voltál ilyen vizsgálatokon? Vagy miket néztek, amiből nem állapítottak meg semmit?
2012. máj. 4. 20:21
Bocsi "egyensúlyzavar" akar lenni a kérdésben
2012. máj. 4. 20:20

Sokszor mikor megyek az utcán egyik pillanatról a másikra elszédülök de akár ültő helyzetemben is úgy megyek mint egy részeg mint aki hajón menne hol jobbra hol balra lépek,gyengének érzem magam alig birok menni,főleg állva rossz ha állok:((Volt, hogy állok és elfordítottam a fejem oldalra úgy megszédültem, hogy meg kellett, hogy kapaszkodjak.Vizsgáltak sokszor de sehol semmi

Sosem volt ilyen bicikliztem meg minden most meg.(((Kaptam egy jó kis virusos influlenzát pár éve azóta van ez és sokszor zúg az egyik fülem

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook