Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szédülés, járásbizonytalanság fórum

Szédülés, járásbizonytalanság (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
43. szomorkodó (válaszként erre: 38. - Hunoka)
2013. nov. 22. 09:18

ha dokihoz mész, mindent vázolj fel, ne maradjon ki egyetlen momentum sem, mert összetett a dolog. a hormon az piszkos játék, megfoghatatlan. oda viszont vérvétel kell, házidokitól. Én MRI-n Budán, a kavics utvában voltam, mert az nyitott. 2 hetes előjegyzés van. ingyen van, ha van beutalód:MR 1023 Budapest, Kavics u. 4-6.

Tel: 438-0766

Neked kell bejelentkezned.

42. moonlight13 (válaszként erre: 38. - Hunoka)
2013. nov. 22. 09:17
A szülés egy csomó hormonális változást okoz! Nekem szabályos klímaxos tüneteim voltak, és amíg szopattam, addig nem menstruáltam. Na hát én ez alatt az idő alatt teljesen klimaxos állapotban voltam.
41. hunoka (válaszként erre: 36. - Szomorkodó)
2013. nov. 22. 09:16
Köszönöm szépen, kedves vagy :) megírom feltétlen.
40. Zizisicc (válaszként erre: 29. - Hunoka)
2013. nov. 22. 09:16
Nem is a rossz kapcsolatra gondoltam, csak inkább arra, hogy van-e időd egy kicsit kikapcsolódni, van-e alkalmad feltöltődni.
39. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Hunoka)
2013. nov. 22. 09:16
Nekem az a furcsa, hogy miért nem kért az orvosod sürgősséggel időpontot a neurológiára? Amikor nekem 3 hétig folyamatosan fájt a fejem, én sürgősségi beutalót kaptam, és azonnal fogadtak a neurológián. Próbáld megkérdezni, hogy nem tudná-e a dokid sürgősséggel megkérni a vizsgálatokat!
38. hunoka
2013. nov. 22. 09:15
A vérnyomásom is tökéletes és a vérképem is. Még egy dologra tippelek. A hormonokra. Ez az egész az előző menstruáció kezdetekor kezdődött. Azóta tegnap jött meg újra és tegnap, meg tegnapelőtt nagyon erősen szédültem. Lehet hogy szülés után a hormonjaim játszanának velem?
37. moonlight13 (válaszként erre: 34. - Hunoka)
2013. nov. 22. 09:13
Mindenképp kérj beutalót, szerintem inkább MRI-re, bár az is legalább 3 hónap, mire kapsz oda egy időpontot. :(
36. szomorkodó (válaszként erre: 34. - Hunoka)
2013. nov. 22. 09:13
vigyél neki valami csekélységet, és kérd meg,hogy utaljon be. annál biztosabb vizsgálat nincs. aztán megnyugodhatsz, és kezdheted rendbetenni a fejedet. de azt már most elkezdheted:) majd jelezd, mi a fejlemény:) gondolok rád.
35. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Hunoka)
2013. nov. 22. 09:13
Vérnyomásod rendben van?
34. hunoka
2013. nov. 22. 09:09
Nem. Még csak most megyek neurológushoz. Nem tudom, beutal-e.
33. szomorkodó (válaszként erre: 32. - Hunoka)
2013. nov. 22. 09:08
kaptál beutalót MRI vagy CT vizsgálatra?
32. hunoka
2013. nov. 22. 09:06
Köszönöm a segítségeteket! Kicsit megnyugodtam. Elmegyek minden vizsgálatra, addig meg nem agyalok, annál rosszabb. :)
31. szomorkodó (válaszként erre: 24. - Hunoka)
2013. nov. 22. 09:03
Bocs, még annyi. Voltam idegsebésznél is. kb 2 órán keresztül nyugtatgatott, hogy nincs agydaganatom, átveséztük az MRI cd-t. hidd el, hogy nincs komolyabb bajod. attól még menj el minden vizsgálatra, hogy megnyugodj. egyébként minden betegség lelki eredetű. ez manapság elfogadott tény.
30. hunoka (válaszként erre: 28. - Szomorkodó)
2013. nov. 22. 09:01
Na erre nekem az egyik fülem kissé hibádzott a doki szerint, mert majdnem fele ideig szédültem, mint a másik fülemnél. Mégsem mondta biztosra és a gyógyszer sem hatott.:/
29. hunoka (válaszként erre: 25. - Zizisicc)
2013. nov. 22. 08:58
Dehogynem, szülők, testvérem sokat jönnek. Inkább esténként rossz, amikor bezárjuk az ajtót... Apával is nagyon jól megvagyunk, csak rossz mindkettőnknek hogy távol van. Tehát olyan jellegű lelki bajom nincs, hogy bárkivel rossz lenne a kapcsolatom.
28. szomorkodó (válaszként erre: 24. - Hunoka)
2013. nov. 22. 08:57
Nekem is volt ez a belső fül egyensúly vizsgálat, majdnem leestem az ágyról, annyira szédültem tőle. de erre azt mondta a dokim, hogy ebből látszik, hogy nem a belső fül egyensúly zavara okozza.
27. cooltim (válaszként erre: 18. - Hunoka)
2013. nov. 22. 08:53

Nalam ugyanez van/volt. Nekem csinaltak EkG, kardiologia, neurologia. Vegul a nyakam... Es most jarok gyogytornara.

Nem azt mondom, hogy Neked is biztos a nyakad okozza. De ne gondolj egybol rosszra!

26. szomorkodó (válaszként erre: 24. - Hunoka)
2013. nov. 22. 08:51
a szédülés a betaserctől 3 napon belül szűnt meg, de szedtem 3 hónapig. aztán abbahagytam, utána 1 év múlva újra előjött, megint elkezdtem szedni, 1 hétig. aztán azóta semmi. 4 éve volt. biztos nincs szervi bajod, ki vagy merülve, mint az elem. a gyerek megszületése egyenlő egy bizonytalansággal, mert mindig azon kattogsz.gondolkodj el. az enyém 20 éves, tudnék mesélni, mennyi mindenen átmentem. egyedül. ja, a szédülésem nem a gyerek miatt volt:(
25. Zizisicc (válaszként erre: 19. - Hunoka)
2013. nov. 22. 08:48
Igen, lehet! A nagy felelősség, az az érzés, hogy "egyedül vagyok, csak magamra számíthatok", hozhat egy nagyfokú bizonytalanság, elveszettség érzést, ami testi szinten így fejeződik ki. Ehhez persze hozzáadódik az, hogy a baba nagyon nyugtalan, és nem tudod kipihenni magad, de ahogy Zolcsi írja, a baba nyugtalansága származhat tőled. Nincs segítséged, szülők, testvérek, barátnők, akik egy kicsit tudnak tehermentesíteni?
24. hunoka (válaszként erre: 23. - Szomorkodó)
2013. nov. 22. 08:44
:) Megvizsgált. Hideg vizet fecskendezett mindkét fülembe, ami még jobban megszédített. Ez alapján gondolta. Azt mondta, ha a gyógyszertől nem múlik, akkor tovább kell vizsgálni. Úgyhogy oda is vissza kell mennem. Csak ez mind idő. Neked mennyi idő után szűnt meg a szédülés?
23. szomorkodó (válaszként erre: 21. - Hunoka)
2013. nov. 22. 08:31
Megvizsgált a fülész vagy csak hálistenkedett?
22. hunoka (válaszként erre: 20. - Szomorkodó)
2013. nov. 22. 08:30
Lehet igazad van és a psziché, csak olyan nehéz elhinni, hogy lelki problémáktól ilyenre képes az emberi szervezet. Máskor is meg kellett küzdenem problémákkal, nagyobbakkal is, amikor dolgoztam, sokkal nagyobb stressznek is ki voltam téve, mégsem volt soha bajom. Ezért tűnik hihetetlennek.
21. hunoka (válaszként erre: 20. - Szomorkodó)
2013. nov. 22. 08:28
A fül-orr-gégész azt mondta,lehet hogy a belső hallójáratban nincs vérkeringés, de nem tudta egyáltalán biztosra mondani. Felírt Betasercet nekem is és azt mondta, egy neurológus jó lenne ha látna. A Betasercet beszedtem, de semmi javulás. Most várom, hogy mehessek neurológushoz és mondjon valamit. Csak nagyon félek és a legrosszabbra gondolok. :(
20. szomorkodó (válaszként erre: 18. - Hunoka)
2013. nov. 22. 08:23
Nekem is volt ilyen gondom. Az egyik oka a Meniere szindroma lehet. A többi: nyaki meszesedés, neurológiai probléma, de a psziches is játékban van. Voltam agyi, koponyaalapi, nyaki gerinc MRI vizsgálaton, belső fül vizsgálaton, neurológián, belgyógyászaton, agyi CT-n, és semmi. szedtem a betasercet, az jó volt. a neurológus halkan súgta a fülembe, hogy biztos van valami bizonytalanságra okot adó esemény az életemben, ami okozza ezt. Akkor csak lestem, hogy mi van? egy humán orvos meg a megfoghatatlan psziché. És igaza volt. Visszagondolva, lelki oka volt akkor ennek. Azóta mindkettő megszűnt, a lelki ok is és a szédülés is.Kicsit gondold át.
19. hunoka (válaszként erre: 17. - Moonlight13)
2013. nov. 22. 08:21
Nekem az még nehezít, hogy a férjem nincs itthon, mert messze dolgozik. Ezért sokszor érzem, hogy mekkora felelősség van rajtam. De hogy ettől lehetne ennyire szédülni? Nem tudom...
18. hunoka (válaszként erre: 16. - Cooltim)
2013. nov. 22. 08:17
Ez olyan szédülés, hogy ha éppen állok, megyek, vagy ülök, akkor le kell feküdnöm, mert úgy érzem, hogy elesek. Nem azt érzem, hogy összeesek, hanem hogy bizonytalan minden. Ha erősebb roham jön rám, akkor még fekve is érzem, mikor elfordítom a fejem. Na akkor forog a világ és fel sem tudok kelni. Ha egyhelyben fekszem, akkor nem érzem. Egész nap szédülök szinte, csak ez néha erősödik.
17. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Hunoka)
2013. nov. 22. 07:11

Ne aggódj! A sok nemalvástól is szédülhetsz! És ahogy írták, a füllel kapcsolatos problémák, idegbecsípődés, valamint vírus is okozhatja.

Csak pozitívan állj a kérdéshez!

Egyébként az én fiam is ilyen nemalvós volt, és én is annyira kimerültem, hogy volt amikor a gyerek sírt, mert éhes volt, és én nem ébredtem fel rá. A férjem úgy rázott fel, hogy etessem meg a babát. Az már a végkimerülés határa volt!

2013. nov. 22. 06:32

Szia.

A szedules forgo jellegu? Vagy inkabb bizonytalansagerzes???

Engem most vizsgaltak ki bizonytalansagerzes es szedulekenyseg miatt. Voltam mindenhol. Vegul a neurologus talalta meg a bajt. A nyakam be van allva es becsipodott egy ideg. Most gyogytornara jarok vele es sokkal jobb. Csak vizszintesen tudtam letezni addig. KIderult, egy ideg nyom a kisagyban valamit es ez okozza a bajt.

Nyugi! Nem kell rogzon a legrosszabbra gondolni!!! A baba miatt fontos, hogy nyugodt maradj!

En most vagyok 8. hetes babas. :-)

Sok sikert!

15. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 14. - Hunoka)
2013. nov. 21. 20:32
Valahol lehet hogy igazuk van, de azért befolyásolni se hagyd magad. A lényeg hogy ne aggodalommal cselekedj, mert az sokmindennek a megrontója.
14. hunoka
2013. nov. 21. 20:30
Tudod, engem mr nagyon sokan megszóltak, hogy miért kapkodom fel mindig, ha sír. Sosem hallgattam senkire. Picike és tehetetlen. Nem bntam meg. Csak maradna meg mindig ez az idill, egészség legyen, ms nem szmít...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook