Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szállások megfelelő igénybevétele nyaraláskor, kiránduláskor fórum

Szállások megfelelő igénybevétele nyaraláskor, kiránduláskor (beszélgetős fórum)


1 2
20. bnedora (válaszként erre: 10. - Channa*)
2023. júl. 21. 15:47

Akkor ágymenűt sem használsz? Viszed a sajátodat? Igaz, van olyan hely, ahová azt is lehet vinni, ismerek ilyen illetőt, aki ezt csinálja.

Abszurdnak találom, ha az elhasznált WC-papírt, törlőkendőt, stb. dolgokat pótolja valaki. De, mint írtam, nem járok magán apartmanokba, így nem tudom a szokásokat.

2023. júl. 21. 15:40

Butaság, nem kell visszatolteni!

Lehet fel se használja a tulaj, mert más terméket vásárol és kivágja, vagy maga elteszi!

18. Csillagszem38 (válaszként erre: 6. - Channa*)
2023. júl. 21. 15:39
Igen, otthagyni is szoktam 😉
17. andi6020 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 21. 15:38
Nem kell pótolni semmit.
16. Csillagszem38 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2023. júl. 21. 15:37
Hát persze, én is mindig elhozom a szállodából a szappant, amit nem használtam el. 🙂
15. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 21. 15:37

Dehogy veszek újra😳🙈🤣

Minek kéne?? Azt kifizettem, a szolgáltatásba benne volt. Azért teszik oda azt a minimális dbszamot, hogy mikor megérkeztek el tudj menni wcre, és tudjál inni egy pohár vizet, ne kelljen a boltba rohangálni egybol.

14. Biciklis_ (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 21. 15:35

Szerintem semmi rosszat nem írtam.

A feltett kérdés pedig, eső után köpönyeg.

2023. júl. 21. 15:23
Komolyan szoktál venni wc papírt, pótolni? 😆 Ez felesleges.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Biciklis_)
2023. júl. 21. 15:22

oh, Issstenem, hogy mindig kell egy ilyen okosító komment is!

Egy apartmanban laktunk a hétvégén és a szállásadónk annyira nem ért rá, hogy személyesen találkozni sem tudtunk!

Nem, nem vagyok az a típus, aki ha ingyen van akkor is iszik kávét, ha amúgy nem szokott!

Te meg mindig élből ilyen jóindulatú vagy?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Channa*)
2023. júl. 21. 15:19

Én általában visszatöltöm, de most úgy jöttünk el egy helyről, hogy egyszerűen annyira rohantunk, hogy nem volt időm elszaladni a boltba és megvenni a törlőkendőt, wc papírt, amit elhasználtunk. Ezért is merült fel bennem a kérdés, hogy vajon nagyon gáz voltam ezzel, vagy még elfogadható kategória?

Elhozni én sem szoktam semmit, dehogy!!!

10. Channa* (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2023. júl. 21. 15:04

Szállodából sem hozok el semmit. Sőt! A törölközőt sem használom, ahogy még jó pár dolgot nem.

Van saját törölközöm, azzal mosva, amit bírok, stb.

Nem vagyok rászorulva sem a kis szappanra, sem a tusfürdőre, se másra. Mindenem van és olyan, amit bír a bőröm.

9. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 21. 15:02

Magánszemélytől kivett apartmanban ,természetes hogy pótolom ami elfogyott,ott is hagytam pl cukor,liszt,,

Az is alap hogy nem hagytam kupit vagy koszt.

8. Biciklis_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 21. 14:57

Ezt miért nem lehet megkérdezni szemtől szembe?

Mert ha igen akkor is iszok kávét ha egyébként nem szoktál?

Csak példának,hogy mik vannak.

Egy ismerősöm kiadta a hétvégi nyaralóját szilveszterre.14 éves gyerek lánynak jutott eszébe hogy a mérőórákat fotózzák le. Emelkedett volt a hangulat, ajtók, ablakok nyitva, vakvilágba ment a fűtés. Annak idején emlékeztem, de gavalléran engedték a limit kW ot, köbmétert.

Nem mindegy hogy egy éjszaka 15 köbméter gáz fogyott,vagy 80. Voltam csodálkozás.

7. bnedora (válaszként erre: 6. - Channa*)
2023. júl. 21. 14:55
Ritkán megyek apartmanba, így a szállodai szoba bekészítésével kapcsolatban tudok nyilatkozni.
2023. júl. 21. 14:51

Egy önellátós apartman esetében a tulajdonos szokott kirakni wc papírt, kéztörlő papírt, mosogatószert, szemetes zsákot.

Ami más ott van az nem feltöltős, hanem ott hagyták az előző bérlők.


Nem kell feltölteni újra semmit. Elhasználtad és kész.

Nem, kávé nem szokott lenni, kockacukor sem és tejpor sem, max. egy kávéfőző. Tea és tusfürdő sincs és testápoló sem.

Már miért is raknának ki ilyeneket? Honnan tudhatják ők, hogy te melyiket bírod, stb.


Én sosem hozok el semmit, inkább hagyok ott én is el nem használt fűszereket, stb.

5. bnedora (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2023. júl. 21. 14:47
Miért? Benne van az árban.
4. bnedora (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2023. júl. 21. 14:47
Kivéve a minibárt, az onnan elfogyasztottakat ki kell fizetni.
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2023. júl. 21. 14:46
Ez ultragáz, ne haragudj :D
2023. júl. 21. 14:40
Ami be van készítve, az fogyasztható. Sőt, van, amihez hozzá sem nyúltam, mégis elhozom: kávé, tea, túsfürdő, testápoló, stb.
2023. júl. 21. 14:35

Sziasztok!

A fórum témáját kicsit nehezen fogalmaztam meg és lehet, hogy nem is jól.

Történet a következő: nyaralani, kirándulni mentek, szállást foglaltok x napra mondjuk egy apartmanban, ahol megvan az alapvető felszereltség + némi plusz, így pl. WC-papír, törlőkendő, kávé, kockacukor, tejpor, stb. Tehát ilyen kis apró, mindennapi élethez nélkülözhetetlen dolgok.

Kérdés: mielőtt elhagyod a szállást, újra vásárolod, amit elhasználtál, vagy szerinted ezek használata benne van a szállásdíjban, s pótolja a szállásadó?


(Megjegyzés: semmi utalás nincs arra vonatkozóan szinte egyik szálláson sem, hogy lesz wc papír, meg kávé. Legalábbis én még nem találkoztam ilyen hellyel, pedig hasznos lenne, ha kiírnák, hogy szabad kávéfogyasztás jár a szálláshoz.)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook