Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szállás 1500 Ft-ért a Balatonnál?! Igaz, vagy átverés? fórum

Szállás 1500 Ft-ért a Balatonnál?! Igaz, vagy átverés? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 7. 16:00
ja mert csak azt hogy 14 férőhelyes, de azt nem hogy annyien is mennének, csak azért kérdezem,nehogy a ki nem töltött helyet is veletek fizettessék meg!!!:))
14. Orsova
2009. júl. 7. 15:59
14en, az előbb elírtam :)
13. 61f3d27819 (válaszként erre: 12. - Orsova)
2009. júl. 7. 15:58
és hányan mennétek?
12. Orsova
2009. júl. 7. 15:54

Sziasztok!

Huh köszönöm ezt a sok választ ilyen gyorsan! :)

Küldött a csaj pár képet, ez az ő családi nyaralójuk, elvileg!

14 férőhelyesnek (4szoba) mondta, a szabadstrandtól 200m-re!

Nem egy nagy durranás belülről, de nekünk azért megfelelne, mert úgysem leszünk a háznál sokat!

2009. júl. 7. 15:46

szia mi tavaly bogláron voltun mi is 3000.-ft-ot fizettünk / fő és ebben már benne volt az id.f. adó is!

A srác aki rendezte az csak 20000.-ft foglalót adott pedíg főszezonba voltunk azaz aug. 20.-ra mentünk.

Sztem ennek tényleg járj utána de nézegess mást is.

Ami igaz mi egy nagyon szép házban voltunk, csak az volt a gondd,hogy a tulaj a garázsban lakott míg mi a lakásban, és ha kicsit hangosabbak voltunk már jött magyarázni, "hogy ez egy csendes környék, nem erre való, ide pihenni járnak az emberek," mi meg mondtuk neki akkor minek adja ki, ha nem is érezheti jól magát az ember a pihenése alatt.

Úgyhogy ezt vedd előtérben, hogy ne legyenek a terhetekre.

Remélem segítettem valamit!

Üdv Évi

10. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - Orsova)
2009. júl. 7. 15:45

Ha viszont nem kér foglalót és mégsem mész el, de lefoglalod a nyaralót, őt éri kár, mert lehet, hogy másnak nem tudja kiadni.

Találkozz vele személyesen, csináljatok bérleti szerződést, biztosítsd be magad.


Lehet hogy pont ugyanott, pont abban a házban foglaltam már szállást, de ez csak akkor derül ki, ha megmondod, hol az a ház :o))

9. emf2007 (válaszként erre: 1. - Orsova)
2009. júl. 7. 15:45

szia,melyik nayaraloba mennetek?

Mi tavaly voltunk lellen,ennyit fizettem en is,ott volt mindjart a parton,de most nem jut eszembe a neve a nyaralonak,meg mar a weboldalt is kitoroltem.esetleg ha megirnad a nyaralo nevet...

8. tixtina (válaszként erre: 1. - Orsova)
2009. júl. 7. 15:45

Szia!

Igen,már én is láttam egy portálon talán pont azt a hírdetést.

Van kép a házról-tulaj ott lakik?

Bevallom én pont az ár miatt -nagyon gyanúsnak véltem.

Ennyi pénzért egy lepusztultat sem adnak-bár minden lehetséges:D

7. Orsova (válaszként erre: 2. - 40163fd81d)
2009. júl. 7. 15:45

Szia!

Az már biztos hogy így saját szemünkkel láthatnánk mindent, de az a baj, hogy az ország másik végében lakunk, szóval nem nagyon érné meg! És mivel nagy csapattal mennénk (15fő) sokkal biztosabb lenne előre lefoglalni!

Csak mivel egy teljesen ismeretlen személyről van szó, kicsit félek elküldeni egy igen nagy összegű foglalót (50% :O !!!)

Ezért kértem a segítséget, hátha valaki volt már pont ugyanebben a nyaralóban, és megnyugtatna, hogy nem fog elveszni a pénzünk !!!! :)

2009. júl. 7. 15:45
Nem mindenki jelenti le. Ez valószínű, hogy nincs bejelentve, mert akkor drágább lenne!
2009. júl. 7. 15:43

Szia!

Most sokat fogok segíteni. Lehet igaz, lehet nem.:)

4. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Orsova)
2009. júl. 7. 15:43

Nincs tapasztalatom,mert nem jártam arra,de nem árt óvatosnak lenned.

Annak kellene utána nézni,hogy be van e valahol jelentve hivatalosan az illető,hogy nyaralót ad ki.

2009. júl. 7. 15:43
Mi mindig lemegyünk és személyesen megnézzük a házat és a tulajt is, általában akkor foglalóztunk, de nem a felét adtuk sosem csak 10%-ot.
2. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Orsova)
2009. júl. 7. 15:41

Ugorjatok le személyesen és nézzétek meg a szállást.

Esetleg több címet is egyszerre.

2009. júl. 7. 15:39

Sziasztok!


Egy közösségi portálon találtam egy apróhirdetést, melyben Balatonlellei nyaralót hirdetnek. 1500Ft/fő/éj (+id.forg.adó) Szóval nagyon kedvező az ár, így felvettem a kapcsolatot a tulajjal, aki 50% foglalót kér, ami elég nagy összeg! Kicsit elbizonytalanodtam, hiszen sajnos sokszor hall az ember olyanról, hogy az illető lelépett a foglalóval, és oda a nyaralás!


Azok hozzászólását várnám, akik esetleg ilyen jellegű pozitív/negatív tapasztalattal rendelkeznek!! Esetleg pont ugyanitt, ugyanebben a házban foglaltak szállást! NAGYON SÜRGŐS, SEGÍTSETEK KÉRLEK!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook