Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szalagavatóra mit illik adni fiú unokának? fórum

Szalagavatóra mit illik adni fiú unokának? (tudásbázis kérdés)

1 2
6. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 5. - Pan Dóra)
2012. okt. 22. 10:48

Köszi! Tudom, hogy minek örülne: pénznek.

Csak a virágra azért kérdeztem rá, mert mikor 8.-ból ballagott, adtunk ajándékot, de aztán visszahallottam, hogy a virágot hiányolta! Én 69 éves vagyok - a mi időnkben csak lányoknak adtak virágot, fiúknak meg egy kisebb könyvet.

2012. okt. 22. 10:14
Szerintem semmit. De ha mindenképpen szeretnél, puhatold ki, minek örülne. Az én szüleim a lányomnak pénzt adtak báli ruhára.
2012. okt. 22. 09:59
Ugyan nem vagyok mai csirke (20 éve volt a szalagavatóm), de akkoriban szalagavatóra nem volt ajándék. Szülők eljöttek, megnézték, büszkék voltak, mi buliztunk egy nagyot. Épp elég kiadás volt a ruhák és a tánctanítás ára. Persze azóta változhatott a szokás :)
2012. okt. 22. 09:59

Szerintem, amit a szíved diktál, ha jó a viszonyotok tudod minek örülne, ha nem akkor teljesen mindegy :S

A lényeg ne arra törekedj mi a trendi, hanem arra legyen az olyan, ami a szívedből jön. :)

2012. okt. 22. 09:50
Pénzt? Virágot?
2012. okt. 22. 09:49
Szalagavatóra mit illik adni fiú unokának?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook