Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítsak vagy ne? fórum

Szakítsak vagy ne? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. szept. 21. 17:50
Simán elhajtanám!
2007. szept. 21. 17:49
Rugd ki!
2007. szept. 21. 17:47
NE!
6. 8a68aecda6 (válaszként erre: 2. - Summertime)
2007. szept. 21. 16:48
Szerintem mindenképp szakits vele Nem hozzád való .18 éves lány inkább pár évvel idősebbet válasszon magának.Ha a barátod 13 éves kislányokkal megyel a randitokra akkor ő még nagyon kisgyerek.Nekem a lányom 13 éves de nem engedném hogy16 éves fiúkkal futkozzon.Egy 18 éves lánynak szerintem olyan fiú kellene aki kényezteti,és nőnek tekinti.
2007. szept. 21. 16:27
Szerintem túl fiatal hozzád ez a fiú és ő a saját szintjén gondolkodik, a 13 éves lányok jobban illenek hozzá. Ne várj tőle túl sokat.
2007. szept. 21. 16:27
Nekem sem volt még fiatalabb pasim, épp az "éretlenség" miatt. Csak ő teljesen más volt. Akkor úgy tűnt, érettebb a koránál. De most.
3. Nyusszancs82 (válaszként erre: 2. - Summertime)
2007. szept. 21. 16:20

Szerintem a korához illően gondolkodik, azért nem veszi észre azt a hibát, amit te már igen.

Itt jön ki, hogy éretlenebb, mint te.

Tini korban ez elég nyomós ok, mert azért 25 fölött már sok esetben mindegy, hogy fiatalabb-e a fiú a lánynál.

Nekem személy szerint az a 3 év mindig megvolt a pasi javára.

2007. szept. 21. 16:16

Szóval én 18 éves vagyok, a barátom 16. 3hete vagyunk együtt. Haverságból fordult át a dolog a nyár végén többe, mint barátság. Minden nagyon szép és jó mikor együtt vagyunk, most valami mégsem ugyan olyan,mint az elején volt. Az én drága barátomnak van 2 13éves kisbarátnője. Ők a hugom barátnői. Az egyikük teljesen "szerelmes" a barátomba, a másikkal elvileg csak barátok. Nem tudunk sokszor találkozni a suli miatt, leginkább hétvégén szoktunk. Ezen a héten kétszer is megbeszéltük, hogy találkozunk...legelőször miattam nem jött össze, tegnap a srác miatt. Felhívott, megbeszéltük mikor hol futunk össze, erre ő benyögi még a beszélgetés végén, hogy lehet hogy az egyik kiscsaj is ott lesz. Hát a lányok egyáltalán nem az én korosztályom. Semmi közünk egymáshoz. Ráadásul ha megbeszél velem egy randit, mért kell, hogy más is ott legyen?? Megmondtam neki, hogy bocs, de akkor ne találkozzunk. Döntse el kivel akar lenni! A lányokat meg azért sem akarja elhajtani maga mellől, mert jót tesznek az önbizalmának. Ezt a barátom egy haverja mondta nekem, akivel én is jóban vagyok.

Ma este nagy buli lesz, mindketten megyünk. Szeretném megbeszélni vele a dolgot, hogy akkor most mi is van...de szerintetek szakítsak, vagy ne? Mert ebből érezhető, hogy ő mennyire veszi komolyan a dolgot.

Tudom,hogy elég éretlen kérdés, de egyáltalán nem tudom, hogy mit csináljak :( Gondoltam megkérdezem itt.

2007. szept. 21. 16:16
Szakítsak vagy ne?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook