Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítottunk! Vajon lehet még közös jövőnk? fórum

Szakítottunk! Vajon lehet még közös jövőnk? (beszélgetős fórum)


1 2
20. b73e24f31f (válaszként erre: 17. - 2ed619333f)
2010. jún. 7. 19:18
:D Ja! Nem kell csajokkal cimbizni, főleg nem ex csajokkal! És főleg nem "jaaaj, te vagy az öribarim, aludj nálam" szinten :D
19. 625b4da9ec (válaszként erre: 1. - 34e67f7f24)
2010. jún. 7. 19:17

Fél évet voltatok együtt, és neki fontosabb a "barátnő", mint a szerelme? Mi lett volna később???

Én örülnék a helyedben, hogy nem több időt vesztegettem egy ilyen pasira!

Ennél bárki jobbat érdemel.

Én már akkor elküldtem volna a sunyiba, amikor csak elméleti szinten felmerül a csajnál alvás lehetősége!

Persze, kívülről ez másként látszik, de ne hagyd magad falhoz állítani! Ne légy ennyire naív!

18. b73e24f31f (válaszként erre: 16. - Mendra)
2010. jún. 7. 19:17
Elég átlátszó! Koccoltattam volna a srácot már az első ilyen ötleteknél! :) Ne röhögtessen már na! :D
17. 2ed619333f (válaszként erre: 11. - B73e24f31f)
2010. jún. 7. 19:15

Nálam már az is, ha barátkoznak:D

Barátkozzon mással....a hülye r...

16. mendra (válaszként erre: 11. - B73e24f31f)
2010. jún. 7. 19:14
Ez az ottalvás meg hm.......Ez a csaj birtokolni akarja ezt a srácot irányitja az életét megválogatja a partnereit stb pusztán a JOBARÁTSÁG ápolása miatt .UGYANNNNNNNNNNNNNN .
2010. jún. 7. 19:14

Ebből a történetből az derül ki, hogy azt a lány barátot jobban szerette mint téged akárhogy is próbált téged győzködni ennek az ellenkezőjéről.

Féltékennyé akarta tenni őt veled ami sikerült is. Olyan nincs hogy mással alszom de téged szeretlek szöveg. De te már tudod hogy kit választott kettőtök közül, és ő a reményt választotta helyetted.

2010. jún. 7. 19:14

Hát ez elég durva. Teljesen egyet értek az előttem szólokkal. Hosszú távon nem létezik férfi-nő barátság. Meg azárt olyat, hogy ott aludjon nála? Sőt még jártak is egykor (független, hogy milyen szinten) Hát nem...

Szerintem is jobb lesz neked nélküle. Fog jönni sokkal jobb is, hodd el!

13. b73e24f31f (válaszként erre: 10. - 656f03db60)
2010. jún. 7. 19:13
Ez meg a másik, hogy a kisbarátnőnek meg kellett volna értenie hogy a haverja párkapcsolatban él és ha tényleg csak haverkodni akarna, akkor elhívta volna őt is, vagy barátkozna vele is!
12. mendra (válaszként erre: 1. - 34e67f7f24)
2010. jún. 7. 19:11
Szia ! Ez szép sztori ! Igazán nemakarlak megbántani de szerintem egy kicsit naiv vagy.Szoval röviden a másik lány mivel nemakar semmit a te párodtol,csak ossza neki az észt és befolyásolja az életét (mert ö hagyja)ezért most neked kell szenvedned.Biztos vagy te abba ,hogy nem volt köztük soha semmi?Mert én nem .Itt nem te rontottál el semmit a végére,sajnos az elején rontottál,azzal ,hogy nemismerted meg jobban ezt a lányt ,miis járhat az ö fejébe.
11. b73e24f31f (válaszként erre: 8. - 2ed619333f)
2010. jún. 7. 19:10
Nálam már az is kiütötte a biztosítékot, hogy a srác ott aludt a csajnál! Mi van??????? Hát nem egy pár, akkor meg mindenki aludjon ott ahol kell! Úgyis csak alszanak (elvileg) akkor meg nem mindegy hogy ott van vagy nincs? De bezzeg ha ő aludt volna egy srácnál csak barátságból, nem tudom, hogy állt volna a szája a srácnak!
2010. jún. 7. 19:10
Ha semmi olyat nem csináltak volna, szerintem már csak a konfliktus elkerülése miatt is elhívhattak volna.
2010. jún. 7. 19:10

Ja a csaj valszeg érzelmi zsarolással nyomul...mert azt hiszi,h még mindig a rajongótáborába tarozik a párod.És amikor Te képbe kerültél,kiesett a rajongásból...Úgy utálom az ilyet!

Viszont a párod sajnos gyenge ahhoz,h melléd álljon,és ez akkor is kiderülhet,ha ismét összejöttök.Persze a csaj most boldog,mert a rajongó visszatért.

Én kerek perec megmondanám szeptemberben (ha úgy alakul a viszony),h csak akkor lehet valami,ha komolyan gondolja,és nem engedi magát kötélen rángatni.

A nővérem pasija ilyen volt,csak őt az anyja rángatta...Szét is mentek,mert az ilyen fiúk nem tudnak férfiak lenni és a sarkukra állni...

2010. jún. 7. 19:08
Én nem hiszem azt se h nem volt semmi ott...voltak együtt régen, de nyilvánosan sose mutatkozott egy párként vele a csaj...elvitte hétvégére, meg aludtak egymásnál...az se nyilvános...ki tudja mit csináltak...nem hiszem, hogy csak az időjárásról beszéltek, meg arról, hogy a csajnak hű de rossz..."olyan rossz nekem, odabújhatok, vigasztalj meg légyszi"...aztán ennyi elég is..én magam hagytam volna ott a srácot, amiért már csak eszébe jut olyan, hogy elmenjen más lánnyal....
2010. jún. 7. 19:06
Számomra a durva az, hogy még ő szakított. A problémáitok is féltékenység miatt voltak, vagy valami más miatt? Egyébként is nem elfutni kell a gondok elől, hanem megoldani azokat.
6. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - 34e67f7f24)
2010. jún. 7. 19:05
Találsz te sokkal jobbat, akinek te leszel az első! Ez a pasi nem érdemel meg!
5. 656f03db60 (válaszként erre: 2. - 2ed619333f)
2010. jún. 7. 19:05
Egyetértek, és én sem hiszek az efféle barátságokban. Sajnos szívtam már meg az ilyesmit, és azért természetes reakció volt a részedről, hogy furcsálltad a dolgokat.
4. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - 34e67f7f24)
2010. jún. 7. 19:04
Hát szerintem jobb is hogy elhagyott. Mármint neked! Ilyet azért mégsem lehet elviselni senkinek és senkiért sem, hogy a kedvese, társa helyett elmegy egy másik csajjal hawaiozni és akármit is mondanak azt te nem tudhatod, hogy mi történik közöttük, mert nem vagy ott. Hát akkor nyalják egymás seggét de ezek mellett ne várja egyik se hogy valaha is normális párkapcsolatuk lesz bárkivel!
3. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - 2ed619333f)
2010. jún. 7. 19:04
Én is így gondolom.
2010. jún. 7. 19:02

Hát én nem hiszek a férfi nő barátságban...lehet van, de csak egy ideig...utána az egyik fél mindig akar vmit...aztán ha megtörténik szétmennek, de ha maradnak úgymond barátok, az már csak azért van, hogy az egyik szinten tartsa a másik érdeklődését...szerintem..

És én úgy látom, hogy annak a lánynak ez sikerült...

Az is lehet, hogy a lány győzte meg, hogy a barátod vele foglalkozzon inkább...buta voltál, már bocsi...inkább eltávolitani kellett volna a csajt, nem rávenni őket a kibékülésre..

2010. jún. 7. 18:56

Elhagyott a barátom. Szeretett, de féltékeny voltam a legjobb barátjára (lány), sokat veszekedtem vele, pedig tudom, hogy nem kellett volna! Elrontottam. Vajon helyrehozható? Mit gondoltok?


Együtt voltam a barátommal majd fél évet, most lesz 2 hete hogy szakítottunk. Ő szakított velem, de ennek külön története van,amit el is mesélnék. Én 20 éves vagyok, a volt barátom 21, a lány akiről még szó lesz,22.

Szóval, van az exemnek egy legjobb barátja, aki történetesen lány. 5 éve a legjobb barátok, volt köztük kapcsolat is, ami 7 hónapig tartott,de nem is nevezném kapcsolatnak. A csaj sose szerette,sőt,szerintem szégyellte,sose mutatkoztak társaságban úgy mintha járnának, sőt,le sem feküdtek, szinte még igazi csók sem volt köztük. A csaj dobta ki, mondván, hogy nem szereti, nem megy. Gondolom azért volt vele addig,mert nem akarta megbántani, vagy fogalmam sincs, ennyire nem ismerem a részleteket. Lényeg, hogy szakítottak, 1 évre rá pedig összejött velem a srác. A csajjal persze barátok maradtak, úgy,ahogy a „kapcsolatuk” előtt is.

Sok időt töltöttünk együtt nagyon, szinte mindig együtt voltunk, ezáltal a barátom hanyagolta a lányt, amit persze ő nem nézett jó szemmel. Családi gondjai voltak a lánynak,a barátom persze mellette állt,de nem úgy, mint régen. Ami szerintem érthető, végülis én voltam a barátnője. Sosem tiltottam őket egymástól, ezt fontos hozzátennem. Eltűrtem még azt is, hogy ott aludjon a barátom nála, hiszen tudtam,h nem akar semmit a lánytól, és az sem tőle.

Aztán kezdett megromlani a barátságuk. csaj azt állította,h a barátom nem volt mellette amikor szüksége lett vna rá, holott ez nem volt igaz. Szinte zsarolta a barátomat, azokkal a kijelentésekkel,hogy nem volt mellette,csalódott benne, nem lehet megmenteni a barátságot,stbstb. Szegény barátom nem akarta őt elveszíteni, de nem tudott mit tenni. Én voltam az,aki beszélt a lánnyal msnen, és kértem,h adjon egy esélyt a barátomnak,találkozzanak,beszéljék meg. Azt mondta a láyneh,rendben. A barátom aznap,mikor én beszéltem a csajjal,elment hozzá ,mert el kellett hoznia tőle valamit.Mikor hazaért megkérdezett valamit: A lány lehívott egy hétvégére a nyaralójukba, mit gondolsz erről drágám? És itt rontottam el mindent. Nem szóltam hozzá, bedurciztam, idegenekként aludtunk el. Nem hittem el, hogy a lány így gondolta ,h ad egy esélyt ennek a barátságnak..én egy talira aartam rábszélni, és ő egyből lehívta őt egy hétvégére, am nem csak ketten voltak,családdal meg minden egyébbel együtt. Másnap összevesztünk, aztán megbeszéltük h szeretjük egymást. De azt is, hogy elmegy a hétvégre. Pénteken még együtt voltunk ott maradt a kedvemért, viszont szombaton reggel mégis elment, mert elmondása szerint szüksége volt a hétvégre,h átgondolja min tudna javítani, hogy lehetne megoldani a gondjainkat. Mondta, hogy olyan hétvége lesz mint a többi,mikor nem együtt vunk, és sose veszítem el. Mikor hazajött szakított. Hát így gondolta át. Pedig szeretett, szerelmes volt, éreztem, mki megmondta h jobban szeret engem mkinél. Mégis elhagyott szerintem,a lány miatt. Nem érte, csak miatta. Nem akarnak egymástól semmit, ez 100%. Elhagyott,mert sok volt a veszekedés, nem bírta elviselni. Most is beszélünk, ugyanúgy mint eddig. Ez a nyár talán jó lesz arra, hogy elfelejtsen minden rosszat,és szeptembertől,(mivel csoporttársak vagyunk a főiskolán) újra együtt legyünk! Mit gondoltok???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook