Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás vagy sem? fórum

Szakítás vagy sem? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
315. Mimus (válaszként erre: 312. - A624e044a1)
2007. okt. 27. 00:40

Szia Atis!

Eznem igaz,hogy a szemét pasik jönek be a nőknek,nekem legalábbis nem!

2007. okt. 27. 00:35

szia képlezet!


Nem haraszom. Miért is tenném? Biztos, hogy nincs már esélyem. Sajnos úgy érzem, hogy ezt nagyon elbaltáztam. Nem kellett volna neki megmondani, hogy tetszik, hanem várni kellett volna, és jól taktikázni. Egy barát leányzóval szoktam róla beszélni. Szerinte az, hogy leányzó1 tegnap azt mondta nekem, hogy nem boldog, azt jelenti, hogy kezd rájönni, hogy azzal a pasival nem az igazi, és egy idő után elege lesz. Legyek mellette, és majd idővel rájön, hogy lehetne másképp is. De én ebbe nem hiszek. Annak idején sülve-főve együtt voltunk, szinte minden nap és nagyon éveztük egymás társaságát. :)) Tudom, mert mondta. De 1,5 hónapja meg semmi. Azóta 2x ha összesen találkoztunk munkaidőn kívül. bármikor hívtam visszautasított, hogy nem ér rá, stb. És emiatt már nem is szoktam hívni, vagy írni neki. Leszoktam róla. De ő sem hív, nem ír. Ha bent összefutunk és "leszólít", akkor beszélgetünk, de gyakorlatilag minimálisra csökkent a kommunikáció köztünk. Néhány napja mondtam is neki, hogy szinte semmit nem tudok róla az elmúlt időből. Mondjuk ma is beszélgettünk és mondott olyan dolog, amit állítólag még a "pasijának" sem mondott el.


Tudod az az érdekes, hogy mégcsak nem is vagyok bele szerelmes, de nagyon megfogott és tetszik. És a lelke tetszik, belsőleg fogott meg, nem külsőleg. Nem csúnya a leányzó, arcra, mégcsak nem is átlagos, annál talán szebb. Volt már több leányzó hasonló "konfigurációban" akiket ismertem, de soha nem érdekelt ennyire ha nem jöttem be nekik, akkor ennyi. De ez a leányzó vhogy más mint a többi. Amikor jobban megismertem, úgy éreztem, hogy ő az akit eddig kerestem. De sajnos van egy olyan érzésem, hogy még egy ilyen jellemű lányt nem találok.

Az pedig, hogy mindennap látom és hallom a hangját, az hidd el, hogy nekem nem okoz örömöt. Szóval cserélnék az ismerősöddel. Jobb lenne nem találkozni Vele. De ha minden jól megy decembertől nem dolgozunk együtt, így nem fogunk találkozni. Az a rossz, hogy már ezt várom. :(


A leányzó2??? Nem nagyon fog meg. Mondjuk külsőleg eléggé hasonlít leányzó1-re. Még nem nagyon ismerem, de nem érzek semmiféle "bizsergést" vele kapcsolatban. Ezért nem is érzem úgy, hogy ha találkozunk, hogy ez vmi randi lenne. Amúgy meg nem magyon voltunk sehol. Sokáig dolgozott és végülis csak éppen hogy összefutottunk egy fél órára. Szóval semmi. :(


Amúgy meg van színházjegyem, amit még a "szép" napkon vettem, hogy majd elmegyünk. Van egy előadás, amit nagyon meg szeretett volna nézni, már évek óta, de nem tudott jegyet szerezni rá. Azt tudni kell, hogy olyan előadásról van szó, amire legalább 2 hónappal előtte meg kell venni a jegyeket, mert pillanatok alatt szétkapkodják. Így sem volt egyszerű a jegyet megszerezni. Az első alkalom nem jött össze, mert dolgozott. Ezért gyorsan szereztem még 2 jegyet, de már csak novemberre tudtam. Akkor azt hittem milyen jól lesz közösen elmenni, talán már mint egy pár.

Ma rákérdezett a barát leányzó, hogy együtt megyünk-e? És elgondolkoztam. Nem tudtam neki válaszolni. Szóval ez még egy nehéz döntés lesz.


Különben meg jól kisajátítottam ezt a topikot. :))

És megint sokat írtam. :)))

313. képzelet (válaszként erre: 312. - A624e044a1)
2007. okt. 26. 21:28

Szia _atis_!

:)


Ne hari :) ,nem úgy gondoltam,hogy nem lesz nála már esélyed! Ezt nem tudom. Csak az jutott eszembe,hogy van valaki,akit jól ismerek :) ,és Ő szintén 'reménytelenül' szerelmes(?),valakibe.És Ő már csak annak is örülne,hogy ha ilyen,ennyi viszony lehetne kettejük között! Ha mindennap láthatná,és hallhatná a hangját....

Na,de térjünk vissza Hozzád :DD


Mi a helyzet a másik csajszival?

Nem mozgat egy picit sem?

A leány1-ben mi az,ami megvan,amit benne megtaláltál,vagy úgy is kérdezhetném,mi az, ami leány2-ből hiányzik??


Nem baj,hogy sokat írsz,érdekel mizu Veletek,bírom ,hogy leírod részletesen a dolgokat! :)


Amúgy nem vagyok marketinges :) ,de örülök,hogy tetszenek a fogalmazásaim :)


Várom,hogy írj,hol voltatok leány2-vel?

Jó éjt!


Ja!! Elfelejteni legkönnyebben valakit,talán csak másvalaki mellett lehet!!!

2007. okt. 25. 17:56

szia Képzelet!

Köszi, hogy írtál. :))


Hát nem akarok ironizálni, de cseszhetem, hogy aranyos pasi vagyok, mert úgy általában a nőknek a szemét pasik jönnek be. Persze most minden nő, aki ezt olvassa bőszen rázza a fejét, hogy ez nem igaz. De ha egy kicsit jobban elgondolkodnak, és magukba néznek, akkor rájönnek, hogy dehogyisnem. Tisztelet a kivételnek. Na mindegy, ezt hagyjuk is. Csak ez megérne egy topikot, hacsak már nincs belőle jópár.


Késő délután felhívták, hogy megkapta az állást. Egyből igent is mondott. Nagyon örült neki. Utána beszélgettünk 3/4 órát. Nagyon ideges, mert aggódik, hogy mi lesz az új helyen, milyen lesz a munka, stb. Kicsit aggódós típus, bár azt hiszem a legtöbb nő ilyen. Próbáltam nyugtatni, meg, hogy most inkább örüljön. Majd ráér aggódni, ha odakerül és ha vmi eddig ismeretlen dologgal találja szembe magát.

Szóval összeségében annak nagyon örült, hogy megkapta és tényleg nagyon hálás volt. Bár nem hiszem, hogy osztana-szorozna. Délelőtt már megint kétségbe volt esve, hogy ez sem jött össze neki. Én meg írtam, hogy nyugodjon meg, biztos meglesz (azt mégse mondhattam, hogy én már tudom, hogy felvették, mégiscsak annak a cégnek a HR-esének kellene közölnie). Na mindegy ez így volt jó. Szóval decembertől máshol fog dolgozni. Már most mondta, hogy sokszor látogassam meg. Hát nemtudom.


Amúgy Te biztos marketinges lehetsz! :))) Ilyen szépen leírni, hogy már esélyem sem lesz ehhez a lányhoz. Mint egy költemény. Ez a pillangós hasonlat nagyon tetszett.


Amúgy nagyon jó volt vele beszélgetni. Nagyon aranyos volt ahogy mesélt. Most egy kis időre olyan volt mint régen. Jó volt megfogni a kezét, mélyen a szemébe nézni, és csak hallgatni. Jó volt, de egyben iszonyat is. De jó lenne tudni mire gondolt.


Tudom, hogy nem tehet róla, de akkor is sz.r.

És még mindig úgy köszön el, hogy puszi, puszillak. Ez viszont megőrít. Viszont ma is azt éreztem mikor beszélgettünk, hogy ez a pillangó nem fog rám leszállni.

Bár délelőtt azt mondta, hogy nem boldog. Csak akkor meg nem értem, hogy mi van? Akkor meg miért kavar azzal a pasival? Kész rejtély... Én ezt soha nem fogom megérteni.


Hát így állnak a dolgok. Most várok, csak nem tudom mire. Sőt azt érzem, hogy teljesen felesleges vele kapcsolatban bármi. Ma találkozom a másik lánnyal. Rá is kérdezett, hogy randiztok? Hát nem. Nem randi. Csak találkozunk. Na mindegy. Még nem volt úgy soha, hogy ne lett volna sehogy. :)) Vmi majd lesz.


Na megint hosszú voltam. :))

311. képzelet (válaszként erre: 310. - A624e044a1)
2007. okt. 25. 14:09

Nagyon örülök,hogy írtál! :)

Hogy Te milyen aranyos pasika vagyol!!

Az állásnak biztos nagyon fog örülni,hálás lesz érte Neked,ez biztos!

Tudod,gondolkodtam,és sajnálom ezt a lányt. Ő is egy aranyos ,szép,kedves csajszi lehet,ahogy írtad is. Ő sem tehet az érzéseiről,hogy még mindig szerelmes egy olyanba,aki csak kihasználja. Ezt Ő tudja is,de hiába gondolja így,a szíve az erősebb.

Én tudom,hogy benned mi van most,meg amikor mellette vagy,és érzed a közelségét.

Szeretnél neki adni,magadból,a szívedből,egy érintésben átnyújtani neki(!) az egész világot!!

Megértem,hogy nem tudsz taktikázni,én sem vagyok jó benne :)

Persze olyan felé könnyebben menne,aki iránt nem így ,vagy egyáltalán nem éreznél semmit!

Tudod mit? Élvezd a Barátságát! Örülj,mikor Vele lehetsz,nézz a szemébe....

Ő most "csak" ennyit tud adni Neked,(nem tehet róla),fogadd el ezt,ha már mást nem tehetsz :(

Ülj csendben,és várj.

Tudom,ku..va sz@r várni,én is utálom!!!

De a Boldogság egy pillangó.

Ha kergetjük kisiklik a kezünk közül...

De ha csendesen leülünk,

az is lehet,

hogy leszáll reánk!!!

310. a624e044a1 (válaszként erre: 309. - Képzelet)
2007. okt. 24. 17:51

szia képzelet!


Sajna nem sok fejlemény van. 3 nap alatt nem keresett, igaz én sem kerestem. "Régen" 1 nap után írt, hívott, de most nem. :( Szóval lehet nem jó úton halad a szekér. Vagy csak én vagyok türelmetlen?


De ma összefutottam vele, "leszólított" hogy beszélgessünk. Mondta meséljem el, hogy mit csináltam a három nap alatt. Állítólag ő egyedül volt és TV-t nézett. Persze vagy így volt, vagy nem.

Aztán kért egy apró szívességet, majd messengeren dumcsiztunk tovább. Megdícsértem, hogy milyen csini, és jól áll neki, ami rajta van. :) Erre nyomott egy csomó vigyorgó fejet, stb. Eldumcsiztunk, de csak mint barátok. :( Mondta, hogy szeretné, ha mennék velük ebédelni.

De amúgy semmi különös. Tényleg csak úgy viselkedett, mint egy barát. :((( Bár a kocsiban próbált "közeledni" de én elhúzodtam tőle.


Szóval én már nem hiszek ebben a hova billen a mérleg nyelve dologban. Egy szerelmes nőt nem érdekel egy másik pasi, még ha az esetleg jobb is mint akit szeret. Az a pasi megalázta, megmondta neki, hogy nem szereti, most kihasználja. Van mellette a másik csaj és nem érdekli, az a pasi az isten. És ki tudja mennyi ideig lesz lila köd előtte, amitől nem lát tisztán? Lehet évekig. Tudom, hogy utána bánni fogja az elvesztegetett - esetleg - éveket mert annyira ismerem, de addigra késő lesz.


Amúgy keresett hónapokkal ezelőtt munkát. Mikor a pasival szakított. Nem talált. Nagyon le volt törve emiatt is. Nekem volt az egyik helyen ismeretségem, ahova kerestek vkit. Sokat jártam utána, hogy vegyék fel. Sokat segítettem neki is, önéletrajzban, motivációs levél írásban, stb. Azt mondta, hogy nagyon zavarban van, mert még senki nem tett érte ennyit az életbe. Ma hívott attól a cégtől az a leányzó, akinél lobbiztam érte, hogy felvették, de még HR vmiért bóhockodik, és őt még nem értesítették ki a jó hírrel. Megkért az ottani leányzó, hogy addig ne szóljak neki, mégse tőlem tudja meg. Nem szóltam neki, de örülök, hogy sikerült elintézni. Nem tudom mit fog szólni hozzá. Remélem örülni fog neki.


Viszont nem tudom hogyan tovább. Mint írtam, én nekem ez a taktikázás nem megy. Legszívesebben felhívnám. :( Fogalmam sincs róla, hogy mit gondol, de van egy olyan sejtésem, hogy be lettem kategórizálva a barát csoportba. :((( És innen kikerülni nem lehet, de legalábbis nagyot kéne alakítanom. :(( Viszont én szinte az összes kártáymat ellőttem felé. Szóval nemsok eséjt látok. Mondjuk egy dolog viszont zavar, hogy miért féltékeny (vagy legalábbis úgy tűnik) arra a csajra, akivel néhányszor találkoztam? Ez még rejtély előttem. Ma nem is kérdezett róla, hogy találkoztam-e vele, stb.


Kicsit sokat írtam bocsi, de jólesik, hogy foglalkozol velem. :))))

309. képzelet (válaszként erre: 308. - A624e044a1)
2007. okt. 24. 14:13

Szia _atis_!

:))


Látod,jól írtam :),hadd keressen csak ő téged. Azt majd rájön. Remélem !

Addig jó,míg nem tud párom a hoxáról.

Legyen ez az én titkom. Nem kell mindent tudnia neki sem :))

Fejlemény van e??

308. a624e044a1 (válaszként erre: 303. - Képzelet)
2007. okt. 20. 16:48

Szia képzelet!

Semmi gond. És az miért lenne baj, ha a párod megtudná, hogy hoxa-zol? És jótanácsokat osztogatsz a nőket nem értő pasiknak? :)))


De visszatérve a témához. Valószínűleg van benne vmi abban, amit írsz. Mondjuk a fejleményeket én is várom. :) És köszi a drukkolást. Ha történik vmi, majd beszámolok. :))

Ma benézett hozzám a szobába a mókahelyen beszélgetni. Még ilyen nem fodult elő a történelemben eddig. :) Kérdezte, hogy miért dolgozok még szombaton ilyenkor, miért nem megyek már haza, ő most indul. :) Szerintem azt várta, hogy majd összecsomagolok és megyek vele. De egyrészt nem akartam, másrészt meg még sok munkám van, bár ez tudom nem kifogás.

Még soha nem kellett így "taktikáznom" és ez nem is én vagyok. Nem is nagyon megy, csak most tanulgatom. De hát ha ez kell? Csak ezt még sokat kell gyakorolni! De nem aggódom, mert jó tanáraim vannak itt! ;)))

307. 1fac006bb4 (válaszként erre: 306. - Képzelet)
2007. okt. 20. 09:35

Mármint hogy érted? Jól vagyunk. Most kicsit magányosan. Az az igazság, hogy kicsit tartok az ilyen ismerettségtől, vagyis inkább a közös ismerősöktől azzal a bizonyos exszel.

Hol szoktál látni?

Akkor biztos az illetékes úriembert is ismered. :)

306. képzelet (válaszként erre: 305. - 1fac006bb4)
2007. okt. 20. 09:21

A városból,látásból :)

Személyesen nem!

Jól vagytok?

305. 1fac006bb4 (válaszként erre: 304. - Képzelet)
2007. okt. 20. 09:20
Honnan ismersz? Lehet, hogy én is ismerhetlek?
304. képzelet (válaszként erre: 302. - 1fac006bb4)
2007. okt. 20. 09:07

Szia ildiko85!


Én is Kvári vagyok :)

Látásból ismizlek :))

Nehéz helyzetben vagy! Most gondold meg mit csinálsz,később a babával még nehezebb lesz. Tedd azt,ami neked a legjobb,de ne hagyd,hogy megalázzanak és megbántsanak!!!

Minden jót és szépet Neked!

303. képzelet (válaszként erre: 301. - A624e044a1)
2007. okt. 20. 09:03

Ne hari,tegnap este nem tudtam befejezni rendesen a gondolataimet,megjött a párom (nem tudja ,hogy hoxázom),ezért lett olyan összecsapott a vége! :)

Mondom!! Lehet,hogy ezt a leányzót így lehet könnyen 'elkapni' ha ellenállást tanúsítasz :)

Hadd főjjön kicsit a levében,elkezd majd gondolkodni,mérlegelni...!!

És lehet,hogy előbb-utóbb Feléd dől a mérlegnyelve :D

Én drukkolok a háttérből! :))

Várom a fejleményeket,szia!

2007. okt. 20. 07:46
Köszi a válaszokat. Egyelőre még nem derült ki, hogy hogyan dönt, elutazott munkaügyben két hétre. Igazatok van abban, hogy a kezdeti lángolás idővel megszűnik, de aki bakit, bakira halmoz, az ő és én ennek ellenére is szeretem. Ez a baj. Bárcsak tudnék másképp gondolkozni. A másik pedig, hogy én úgy érzem, hogy nem akar igazán menni, vagyis hol így, hol úgy. Most várok, jobbat nem tudok.
301. a624e044a1 (válaszként erre: 299. - Képzelet)
2007. okt. 19. 22:16

szia képzelet


Alakul a dolog. :) Hogy Ti nők tényleg nagy rejtély vagytok! ;)))

Ugyan ma beszéltünk egy kicsit. (egy helyen dolgozunk (még), és így sajnos néha véletlenül is összefutunk) Dumcsiztunk, hogy mi van vele, stb. Mondjuk eléggé búval bélelt volt, bár azt mondta minden happy. Aztán nagy nehezen feltette a kérdést, hogy mi van a másik leányzóval?

Persze elkezdtem neki, hogy nagyon aranyos, kedves, tegnap jól szórakoztunk, ami mondjuk mind igaz is. :)

Erre fogta magát, se szó se beszéd lelépett, annyit nem mondott, hogy pá. Nem nagyon akarta a folytatást, azt hiszem, pedig mondtam volna még tovább is.

Hát a másik pali az biztos, hogy le se szarta. Én továbbra is ezt fogom tenni, ill. már ezen a héten is ezt tettem. Ma fel is tette a kérdést, hogy ugye nincs harag? :))

Szóval b..ssza a csörét (már bocsi) egy picit azt hiszem. :)))

300. @West@
2007. okt. 19. 21:53
Én hétfön költözöm már vivodunk egy ideje de akármennyire szeretném nem megy , nagyon fáj és félek mi lesz, főleg a gyerek miatt igaz minden reggel én viszem majd de félek hogy nem láthatom annyit...10 év után nehéz új életet kezdeni
299. képzelet (válaszként erre: 298. - A624e044a1)
2007. okt. 19. 21:50

Szia _atis_!


Nem értem miért gondolja,hogy duzzogsz? Mert nem hívod,és nem írsz? Nem téged nem értelek,hanem ezt a lányt!!Megvan a srácával? Mondd neki,hogy azért nem keresed a társaságát,mert hátha zavarnád a 'szerelmi légyottot' :)

Állj a sarkadra,mondoooom!!! :))

Valahogy bolondítsd magadba! Ne keresd egy jó pár napig,azt hisz amit akar,ha duzzogsz,akkor duzzogsz,keressen ő téged!

Kicsit végy példát a 'szerelméről',lehet azért bolondult bele,mert le se sz..ta

298. a624e044a1 (válaszként erre: 294. - Képzelet)
2007. okt. 18. 18:05

szia képzelet

Hát nem tudom, hogy ez-e a legjobb megoldás. Én nem vagyok benne biztos.

Ma is szóvá tette, hogy ne duzzogjak. Persze ezt értette arra, hogy nem hívom, nem írok neki. Biztos azt hiszi, hogy haragszom rá vmiért, pedig nemis. :) Jó lenne vele beszélgetni megint, úgy mint régen. :)

297. Panna1
2007. okt. 17. 15:36
Még annyit, hogy nem biztos, hogy a költözéssel szakításnak is párosulnia kell. Lehet, hogy neked is jót tesz, ha kis időre kiszakadsz onnan, és átgondolod a dolgokat (biztos, hogy nem csak te látod-e már felfújva az ex-ügyet?). És neki is. Talán rájön, hogy mit jelentesz neki, milyen nélküled, és hogy mit veszíthet azzal, ha továbbra is folytatja ezt. Csak azért ne maradjon veled, mert eljegyzés és baba van. Szeretnie kell, ez a lényeg. És ha nem szeret, és menni akar, akkor úgyis menni fog. Legalábbis én ezt gondolom.
296. Panna1 (válaszként erre: 291. - 1fac006bb4)
2007. okt. 17. 15:28

Hát nem egyszerű a helyzeted... Nekem úgy tűnik, hogy kicsit elkapkodtátok a dolgokat. Egy pár hónap együttélés szerintem még nem biztos, hogy elég arra, hogy igazán megismerd a másikat. A kezdeti nagy lángolás idővel elmúlik, és akkor kezd tisztán látni az ember, akkor tudja magában letisztázni, hogy tényleg szereti-e a társát.

valószínűleg a párodnál is ez van. Nem tudom ,hogy mennyire volt jó vagy rossz a kapcsolata az exével, de annyira rossz nem lehetett, ha újra nála köt ki. Én ilyen esetben nem küzdenék, mert úgysem tudod ráerőltetni az akaratodat. Vagyis nem erről kellene, hogy szóljon a párkapcsolat.

Én a helyedben bármennyire is azt írod, hogy zűrös, elköltöznék, visszamennék a szüleimhez(vagy valahova). Ha külön vagytok, talán neki is könnyebb lesz tisztázni magában, hogy mit is akar, ki és mi fontos neki igazán.

Ahhoz meg fel kellene nőnie, hogy ne az anyja döntsön helyette. Ha annyira akar, éljen az anyuci az exbarátnővel! Miért nem az a fontos egy anyának, hogy boldog legyen a fia?!

295. a624e044a1 (válaszként erre: 291. - 1fac006bb4)
2007. okt. 17. 14:41

ildiko85

Az olvasottak alapján nem vagy egyszerű helyzetben, nem tudom milyen jótanácsot tudnak Neked adni az itt lakó hölgyek. Én azt sem tudom, hogy egyáltalán van-e ebben a helyzetben jó lépés?

Én sajna nem tudok Neked jótanácsot adni, mert én is rászoruló vagyok.

Abban viszont biztos vagyok, ha a pasi nem áll ki melletted (márpedig úgy néz ki, hogy sajnos nem), ill. a régi csajjal foglalkozik, akkor ő nem lesz egy biztos pont melletted később sem. Szerintem nagyon úgy tűnik, hogy a pasi nem csak beszélget az ex-el. Ezekkel az ex-el mindig baj van, és nem is tudom mit lehet ezzel kezdeni?

294. képzelet (válaszként erre: 292. - A624e044a1)
2007. okt. 17. 14:08

Szia _atis_!

Szerintem is ez a legjobb,amit tehetsz! :)

Vedd át a vezetés szerepét,kerekedj felül azon amit érzel iránta. Legyen az eszed az irányító! Meglátod,könnyebb lesz az egész!

Tudod,mi nők hajlamosak vagyunk utána vágyakozni valaki iránt,hamár elérhetetlennek tűnik!!!

293. 0c97fbb607 (válaszként erre: 292. - A624e044a1)
2007. okt. 17. 14:06

Jól csinálod!:)Nem téged választott ,tovább léptél.

Lány2???Vele mi van?:DD

292. a624e044a1 (válaszként erre: 290. - 0c97fbb607)
2007. okt. 17. 14:02

szia myly

Remélem nem játszik velem, mert akkor nagyon megharagszom rá, és remélem nem is direkt csinálja, bár van egy sanda gyanúm, hogy mégis. :( Sajnos azóta is így köszön el tőlem. Utánna gondolva, azóta csinálja ezt, amióta bejött a képbe a másik leányzó.

Azt szerintem biztos érzi, hogy el fog veszíten, én ugyanis már nem igazán keresem, sem telefonon, sem sms-ben, sem személyesen. És ezt már szóvá is tette. De én próbálom a legminimálisabb kapcsolatot vele fenntartani.

2007. okt. 16. 11:10

Sziasztok!

Még nem jártam itt, csak ma találtam a topicot. Elég nehéz eset vagyok. :) Visszaolvastam az elejéig és úgy vettem észre hogy itt igazán jó tanácsokat lehet kapni, hát kérek én is.

Volt egy viszonylag hosszabb kapcsolatom, 3 éve tartott, bár én elég régóta éreztem, hogy nem működik. 2006. decemberben félreléptem. Bánom, nem kellett volna, és csak két alkalom volt, semmi érzelem, de nekem mindegy volt. A srác akkor még velem maradt, de augusztusban megint beütött a krakk, de ez már nem volt olyan egyszerű eset, szakítás lett belőle, költözés, munkahelyváltás. Az új munkahelyemen ismertem meg a nagy őt, ez volt szeptemberben. Míg én az akkori pasimmal bulizgattam, ezzel a igazán kedves emberrel nagyon jó kapcsolat alakult ki, sokat beszélgettünk, bármiről, november vége felé már kezdett kialakulni egy olyan mértékű vonzódás, aminek nem tudtunk ellenállni. Dec. végén megcsókolt, eljártunk ide-oda, majd úgy három hét múlva "az" is megtörtént. Én ekkor szakítottam a pasimmal, nem szeretem a kettős játékot, még akkor sem, ha az életem folyton úgy alakul. Pár nap múlva ő is szakított, kilépett az akkor 7 éves kapcsolatából.Összeköltöztünk, nagyon boldogok voltunk, minden ment a mega útján, mégha kicsit kapkodósan is. Márciusban eljegyzésünk volt, szeptemberre terveztük az esküvőt, áprilisban terhes lettem. Ekkor kezdődtek a gondok. Az anyja nem bírt elviselni, megszokni, de elfogadni sem. Zsarolások, fenyegetések és b@szogatások következtek. Megjelent az ex nő is. Sajnáltatta magát, könyörgött nap, mint nap.Nem eredménytelenül, kiderült hogy a párom még mindig szereti, ha hívja, akkor elviszi munkába, a szüleihez, mindent megtesz neki, gyakran találkozgatnak, és sokat beszélnek telefonon is. Utólag az is kiderült, hogy néhány hónapja pénzt utal a számlájára fizetés-kiegészítésnek. Közben arról is volt szó, hogy nem tőle van a gyerekem(anyós szerint). Most vagyok 7 hónapos terhes, DNS tesztet akar, illetve unokát az extől. Minap már anyámat is felhívta.

Régóta megy a veszekedés közöttünk emiatt, hogy nem tud, kiállni mellettem és szakítani végre a múltjával. Most jutottunk el odáig, hogy először én mondtam, hogy nem bírom tovább, elköltözöm. Aztán most ő mondta, hogy elmegy. Komolyan gondolta, de mégis maradt. Egyelőre, de arra kért, hogy még két hétre előre se tervezzek, szóval nem tudja, hogy meddig marad. De nem tervezi véglegesen. Anyukához menne(egyelőre össze vannak veszve), ami azt jelenti, hogy az mindent megtenne, hogy véghez vigye az elképzeléseit. Kérdés: harcoljak azért, hogy maradjon, hagyjam elmenni? Mit csináljak? Nagyon szeretem, de nem tudom elviselni a kapcsolatát az exével, vagy ha igen, akkor is nagyon fáj minden telefonhívás és a többi. Ha elmegy, magamra maradok a legnehezebb időre, se pénz, se társ és segítségem sincs. A családomhoz nem igazán mehetek, egyszer már visszafogadtak az előző szakításból, zűrös volt. Szóval ha elmegy, akkor is legalább olyan szar lesz. Tanácsokat kérek! Segítsetek!

290. 0c97fbb607 (válaszként erre: 289. - A624e044a1)
2007. okt. 15. 23:38

Lehet ,hogy angyal és kedves,de játszik veled.

Tudja ,hogy mivel őszinte volt,ezért el is veszíthet,de szüksége van rád,mert barátok vagytok,szerintem fel sem fogja,hogy neked ez mennyire nehéz lehet.Ha felfogná,nem küldene puszit a telefonba és nem kívánná azt ,hogy légy a barátja.

Lehet ,hogy nincs benne bántó szándék,egyszerűen ,csak nem akar elengedni téged sem.

289. a624e044a1 (válaszként erre: 288. - Panna1)
2007. okt. 15. 23:29

Nehéz kérdés ez a barát, nem barát dolog. Nálunk mindenképpen. Tudom, hogy kötődik hozzám, ha 1-2 napig nem írok neki, nem hívom, akkor ő keres, és kedvesen lecsesz, hogy nem kerestem. Előtte is így volt, mostanság is így van. Viszont sajna én is kötődöm hozzá. Nehéz leírni ezt pontosan.

Viszont nem értem, a viselkedését, meg amit csinál. Tudja, hogy sokat jelent nekem, és megbeszéltük, hogy neki a másik pasi van, és én nem jövők képbe nála, mint pasi. Erre azóta a telefonba úgy köszön el, hogy pusszillak, és megnyomja, ha üzizünk, úgy köszön el, hogy puszi. Ilyet soha nem mondott/írt előtte. Magam részéről nem tulajdonítok neki jelentősséget, de meg kell valljam egy kicsit zavar. Mintha direkt provokálni akarnak, de nem értem miért csinálja?

Ami miatt viszont nehéz ez az egész, az az, hogy amúgy egy nagyszerű teremtmény, egy igazi angyal. És ezt attól függetlenül igaz, hogy most nagyon kedvelem, mert mikor nem gondoltam úgy rá, mint nőre, akkor is ez volt a véleményem. Tényleg egy rendkívüli teremtés. Ha nem így lenne, már régen hagytam volna a fenében az egészet, egy percig nem gondolkoznék rajta. Sokszor utasítottak már vissza, de soha nem csináltam belőle problémát.

De igazad van, tovább kell lépni. Ezt eldöntöttem. Jó lenne vkit találni, aki feledtetni tudja, de nehéz dolga lesz az új leányzónak... :)))

Mindenesetre köszi még 1x hogy szakítottál rám időt, és leírtad a véleményed. A tied is, és a többieké is sokat segített. :))

288. Panna1
2007. okt. 15. 17:54

Nem tudom, hogy csináltuk, próbáltunk ellenállni nagyon. NEm ment. Másodjára sem!De nálunk azért volt egyszerűbb, mert kb egyszerre kattantunk egymásra! Midkét fél kell a dologhoz!

De:

Ha amiatt örökre elveszíted leányzó1 "barátságát", mert most nem vagy a barátja, akkor nem is igazi barát! Egy igazi barátnak el kell fogadnia, pláne, hogy ismeri az érzéseidet, hogy most pihentetni kell a dolgot. Voltam ilyen cipőben is, én akkor nem szívese találkoztam a fiúval, mert nem akartam, hogy rossz legyen neki. De azért máig barátságban vagyunk! Miután sikerült továbblépnie, újra tudtunk barátként beszélgetni.

Szerintem: Ne foglalkozz vele, csak azt csináld ami neked jó! És találkozz a leányzó2-vel, hátha nem is kell erőlködnöd annyira, hogy elfelejtsd a leányzó1-t!!! Ne várj rá!

Később, ha teper utánad ezerrel, és még mindig érzel vmit iránta, bárhogy alakulhat a dolog....

287. a624e044a1 (válaszként erre: 286. - Panna1)
2007. okt. 15. 17:40

szia panna

Nagyon irigyellek, hogy nektek így összejött!! :)) Hogy csináltátok? ;)


Viszont nem könnytetted meg a döntésemet! :)))

Ha nem leszek a barátja, tudom, hogy örökre elveszítem, és akkor esélyem se lesz, hogy "bekattanjon".

Azt viszont nem tudom, hogy bírnám ki hogy mindent elmesél, mint eddig is. Meg ebben az esetben végleg be fog skatulyázni barátnak.

Amúgy meg rohadt érdekes a story, mert találkoztam egy másik leányzóval (legyen leányzó2 a könnyebb érthetőség miatt :)) a napokban. Volt színházjegyünk és úgy volt, hogy azzal a leányzóval együtt megyünk, akiről ez az egész történet szól, de aztán máshogy alakult. Nem emiatt, mert összejött a régi pasival, hanem egyéb ügyből kifolyólag nem ért rá, dolgozott. Így leányzó2-vel mentem, akivel előtte csak egyszer találkoztam. Aztán az előadás másnapján volt egy rendezvény, amire ő is, én is hivatalos voltam, de nem mentem, mert más programom volt. Aztán este felhívott a leányzó, hogy milyen volt, az előadás, ill. a leányzó2 érdekelte nagyon akivel voltam, ill. megkérdezte miért nem mentem este a rendezvényre. Mondtam, hogy a másik leányzó2 aranyos, kedves, és azért nem mentem mert más dolgom volt. És ekkor elkezdett faggatni, hogy a csajjal találkoztam-e, és rákérdezett, hogy ugye nem jöttetek össze? Mondtam neki, hogy még nem. Nekem nem tűnt fel (mert hülye pasi vagyok), de az a (barát) leányzó(akivel már korábban is beszéltem erről a történetről), azt mondja, hogy látszik, hogy féltékeny a csaj. Na most ezt sem értem, én nem talákozhatok mással, mert számon kér?

De mindegy. Azt eldöntöttem, hogy nem várok rá. Már csak azt nem tudom, hogy akarok-e vele barátkozni, vagy nem? Ez nehéz döntés lesz.

286. Panna1 (válaszként erre: 284. - A624e044a1)
2007. okt. 15. 16:23

Én is sajnálom,hogy nem jó irányba alakultak a dolgaitok. Sztem neki is meg kell értenie, hogy nem tudsz barát lenni. Minek kínoznád magad?! Később meg majd látod. Éld az életed, és ne várj rá. Ha mégis egymáshoz tartoztok, majd összejön később a dolog, erőlködés nélkül. De jelen helyzetben ha addig vársz, beleőrülsz.

De írok bíztatót is: a férjem meg én sokáig a legjobb barátok voltunk csak... Aztán mindketten bekattantunk :-) Szóval semmi sem reménytelen!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook