Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás utáni szex fórum

Szakítás utáni szex (beszélgetős fórum)


1 2 3
2006. okt. 29. 10:55
Ez szerintem teljesen természetes. Hiszen hozzá vagy szokva. Mármint a mókushoz. :-(
2006. okt. 28. 16:53

A szakítás utáni szexszel a kapcsolat nem feltétlenül kell újrainduljon.


Nálam a helyzet az, hogy az illető ex egy kezelhetetlen, párkapcsolatra képtelen, nagyon vad pasi, viszont néha összebújunk. Mozi, vagy vacsora, vagy akármilyen közös program, beszélgetés, borozgatás, aztán szeretkezünk. Ez nem túl gyakori, de mint az együttjárásunk idején is, izgalmas és nagyon jó a szex mindkettőnk számára. Ismerjük egymás minden rezdülését, tökéletesen kielégítőek az együttlétek. Szerelem rég nincs, csak valami barátságféle és elemi erejű fizikai vonzalom.


És ezt most a fehérmájúságom mondatja velem: Sajnálni fogom, ha egyszer megnősül vagy ilyesmi, mert véget érnek ezek a kis kalandok. ;)

2006. okt. 20. 17:37

Szerintem nem normális a szakitás utáni szex!!

így mint két félnek nehezebb tullépni a multon!

ez csak megneheziti az ember sorsát!!!

6. mothertiger (válaszként erre: 4. - Kisgé)
2006. okt. 5. 09:48
Ja, a vadidegennel csak az a jó, hogy nagyon izgis tud lenni, viszont nem kielégítő. Hiszen honnan tudná, hogy mi a jó neked??? Mondjuk az extől is függ, hogy őt választom-e inkább, mint egy vadidegent. Volt már olyan exem is, hogy inkább egy másik pasi ezerszer, mint ő még egyszer!!!!
5. nefis (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2006. okt. 4. 09:05

Nekem is volt már hozzá szerencsém, és nagyon hasonlóak a tapasztalataim a tieidhez...

Szerintem a felmelegített töltött kápi csak-csak, de egy kapcsolat újra melegítve már nem az, mint előtte, sőt az esetek nagytöbbségében már nem is lesz normális és kiegyensúlyozott kapcsolat...

Meg elszakadni is nehéz...

4. kisgé (válaszként erre: 1. - Andibaba)
2006. okt. 4. 09:00

Előfordul!:)))

Inkább egy exszel szexelek, mint egy vad idegennel4 :))) Viccet félretéve, szerintem nehéz félre tenni a régi érzéseket, megszokott mozdulatokat. Én is békültem már ki ez miatt exszel, persze utána szétmentünk, de ez sem örvényszerű!:)

2006. okt. 3. 23:00

Nekem volt már hozzá "szerencsém"...

Bizonytalan kapcsolatot kezdtem egy bizonytalan fiúval, aki mindenben bizonytalan volt, még abban is, hogy mit akar egyáltalán tőlem. Ebből a nagy bizonytalanságból menekültem az exemhez. Exemnek nem volt senkije utánam, úgyhogy neki meg "kapóra jöttem".

Egy másik exemmel meg így kezdtük ismét újra (hogy aztán megint szétmenjünk).

Egyébként meg hülyeségnek tartom. Egyik fél sem tud így normálisan új kapcsolatot kezdeni, mert szinte "ragad" a másikhoz. A múlt, a közös emlékek, a megszokott jó szex, a nosztalgiázás mind-mind bezavar ilyenkor abban, hogy az ember tiszta lappal elinduljon.

Ott az ex, nem kell idomulni, finomkodni, udvarolgatni, hiszen ő már ismer, ismered te is. Egymáshoz csiszolódtatok, tudjátok mi jó a másiknak -mindenben-, kényelemből se álltok neki egy új partnert keresni.

Én legalábbis így voltam. Egy darabig...hehe!:)

2006. okt. 3. 21:12
Még nem volt benne részem. A férfiak nem tudom, miért mennek bele, a nők gondolom azért, mert még mindig szeretik az exet. Legalábbis én ezért tenném. Nem vagyok egyértelműen ellene, el tudom képzelni, hogy egy jó szex megjavíthat dolgokat (na ilyenben már volt részem, egy meglévő, de halódó kapcsolatban).
2006. okt. 3. 21:09
Mi a véleményetek a szakítás utáni szexről?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook