Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után mi segít, hogy jobb legyen? fórum

Szakítás után mi segít, hogy jobb legyen? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. ápr. 4. 20:39
Inni is felek . Felek hogy reszegen megkeresem
2016. ápr. 4. 20:38
Ja, hát a fájdalom se tart örökké.
2016. ápr. 4. 20:37
Felek es ez az elso komoly kapcsolatom. De 4 ÉV az 4 ÉV .... egyutt eltunk stb most meg minden csak ra emlekeztet es a szivem szo szerint faj
2016. ápr. 4. 20:36

Rúgjál jól be, aztán ha kitisztult a fejed, kezd el az új életed.


Amúgy nem vagy már szerelmes belé, ez kamu.



Kezdj el csinálni valamit, amit eddig még sose csináltál.

2016. ápr. 4. 20:34
Szakítás után mi segít hogy jobb legyen ? En meg mindig szeretem es szerelmes vagyok. Elmulik ez a fajdalom egy 4 eves kapcsolat utan ?mar voktunk egyszer ketszer kulon volt hogy egy honapig. De nem volt jo egy honap utan is sirva ebredtem sirva fekudtem. Nem tudok enni aludni. A munkahelyem ( ami eleg friss) nem tudok koncentralni es semmi sem vagy. Szivem szerint visszamennek hozza. De nem lehet. Testileg es lelkileg is bantot. Csak most meg fajditja a szivem sms email stb hogy szeret hianyzok neki stb. Szeretem es o is hianyzok de ugyse jo meg igyse . Mit tegyek hogy jobb legyen ? Barataim nincsennek mert a 4 ev alatt elhanyagoltam oket meg ilyesmi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook