Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás ok nélkül fórum

Szakítás ok nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
35. 5bfba16667 (válaszként erre: 33. - Martini64)
2010. nov. 9. 18:02

Persze. Az illető valószínűleg nem is okolja azt, aki a tanácsot adja, hisz Ő döntött. Egymaga, felnőtt, döntőképes ember.


ÁM!!! Ha az illető nehéz szituban van, sokkal fogékonyabb minden olyan dologra, ami jól meg van magyarázva. Legyen az bármely oldal. Tehát, ha valaki baromi jó marketinggel odalöki a saját érzéseit, hogy ez egy seg.dugóhúzó, Te jobbat érdemelsz, és rohanj azonnal a fény felé, akkor ez baromi meghatározó lehet a döntésben.


És pont ez a lényeg. Meg kell beszélni az illetővel. Mindig. Nem itt. Otthon. És lezárni a dolgot. Mindkét félnek. Örökre.


És akármit mondasz is, úgy gondolom, hogy irtózatosan komoly súlya van egy bizonytalan nőnél a magabiztos "fellépésű"tanácsnak.

2010. nov. 9. 17:59
A történet nem életszerű, mert ha az iwiwen megismert csajt már az első kocsmába megtalálta a pasi, és még tetszett is neki akkor miért ment be még két kocsmába? Lehet hogy a történet írója tetszik a 3 kocsmás kaland mesélőjének ezért akarja alkoholista kicsapongónak beállítani őt.Ebben az esetben szakítás előtt tisztázni kéne hogy mi az igazság.Lehet hogy a kocsmában a felszolgáló csaj valóban jól néz ki,és van benne valami vonzó, ha a pasi arra a csajra gerjed akkor még keresi az igazit! El kell őt engedni!
33. martini64 (válaszként erre: 14. - 5bfba16667)
2010. nov. 9. 17:57

A hozzászólók szerintem a saját érzéseiket írják le. Valóban jobb lenne így fogalmazni:

Én a helyedben szakítanék, nem csinálnám ezt tovább.

Én szakítanék, keresnék másikat... stb.

A mi lelkünkön szárad... hát nem tudom. A döntés olyan dolog, hogy meghallgatod mindkét fél véleményét, aztán döntesz. Ha nem jól sikerül, magadat okolod, és nem azt az illetőt, akinek a tanácsát figyelembe vetted, hisz TE döntöttél.

Ha nem így van, az nagy baj.

32. 5bfba16667 (válaszként erre: 28. - Manul)
2010. nov. 9. 17:56
Hát öhm, köszönöm:$
31. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 25. - Arcansas)
2010. nov. 9. 17:56

Ez az jó megoldás ;)

Nehogy kommunikálj, a végén még megoldódik a helyzet :P

30. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 21. - Martini64)
2010. nov. 9. 17:55

Tudod miben lehetsz biztos? Hogy te mit gondolsz.

De abban soha, hogy tudod, hogy a másik mit gondol. Különsképpen nem néhány ilyen odahányavetett mondatból kiindulva.


Ezek a vélemények meg azért baromi veszélyesek egy halál bizonytalan nő feltesz egy kérdést és a pálya széléről mindenki dobálja befelé az okosnál okosabb ötleteit.


Őszintén, honnan a bánatból tudhatná a fickón kívül bárki is, hogy mit gondol komolyan és mit nem? Mondjuk ha valaki 29 évesen fél éves kapcsolatban nem tudja kezelni ezt a helyzetet, nos az is megér egy misét.


De abban egyetérek azokkal akik írták, hogy egy csomó kapcsolat azon megy tönkre, hogy mindenki mással megbeszélik, csak éppen az érintettel nem.

2010. nov. 9. 17:54

Azért nagyon nem mindegy, hogy mióta nem hívta. Lehet, hogy 1-2 napja? Lehet, hogy csak szégyelli magát?

2-3 hete? Hát az már tényleg magyarázatra szorul.

Így nagyon nem lehet mit mondani rá, kár tanácsot adni, amíg ezt nem tudjuk meg. :)

28. manul (válaszként erre: 14. - 5bfba16667)
2010. nov. 9. 17:51

Te egy nagyon okos csaj vagy!

Sokan tanulhatnának Tőled!

27. Havran (válaszként erre: 24. - F303be5590)
2010. nov. 9. 17:50
Hát ez az, a barátja nem hivta,akkor a pasi nem kiváncsi a lányra.Ezért nincs miről beszélni és vitázni.Akkor mért aggódik a hölgy,nem kell számon kérni a srácon semmit.
26. martini64 (válaszként erre: 17. - HajduM)
2010. nov. 9. 17:49

Nem értem a kifakadásodat. Ezt a topikot a gazdája azért indította, hogy mondjuk el a véleményünket a dologról. Maga írta le röviden, hogy mi a helyzet. Ó kérte a tanácsokat.

Akik válaszoltak, segítő szándékkal tették, nem turkálás, intrikálás és manipulálás céljából.

Igen, sajnos a legtöbben a szakítást javasolták, bár nem értem miért, hisz a pasi már egy ideje nem hívja, tehát a szakítás már meg is történt. Sajnálom, hogy ez a Te véleményeddel nem egyezik.

2010. nov. 9. 17:48
Jobb hagyni a p-ba...ne jelentkezz,ha keres ne vedd fel a telefont!biztos még egy ideig vívódni fogsz,hogy vajon miért nem keresett többet(ismerős érzés),de jobb hagyni tényleg...
24. f303be5590 (válaszként erre: 1. - Félős nyuszi)
2010. nov. 9. 17:47

'A barátom azóta nem hívott.'


mi a kérdés?

2010. nov. 9. 17:46

Semmit nem lehet levonni a történetből így.

Kérdés: Mióta is nem hívott a barátod?

Te hívtad?

Nem kell felhúzni magad egyből egy részeg fazon magamutogatásán. Minden ember alkohol hatása alatt ösztönlénnyé válik, nem igazán önmaga.

Továbbiakat írni hülyeség, amíg nem válaszolsz a kérdésekre.

22. winny (válaszként erre: 1. - Félős nyuszi)
2010. nov. 9. 17:44

Szerintem:)

Még a nevét is felejtsd el.

21. martini64 (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2010. nov. 9. 17:42

Ez a pasi nem gondolja komolyan a kapcsolatot, az biztos. Egyetértek azzal a hozzászólóval, aki azt írta, hogy biztosan meg tudná magyarázni, mert magyarázattal mindig tudnak szolgálni az ilyen esetekre.

Aki egy este három kocsmát jár végig a barátaival, azt nemhogy hagyni kell elmenni, hanem egyenesen küldeni kell.

Nem vagyok látnok, és semmi beleszólásom a topikindító életébe és kapcsolataiba. Ő kérdezett, én megírtam a véleményemet.

20. senses (válaszként erre: 14. - 5bfba16667)
2010. nov. 9. 17:36
egy kapcsolatban 2emberre hárul a felelősség,egyébként mások tanácsát,véleményét meglehet hallgatni,de a döntést mindenkinek magának kell meghoznia!!
2010. nov. 9. 17:34
Na, sokaknak az jutott eszébe,ami nekem is:D
18. Havran
2010. nov. 9. 17:30
Az első kocsmába tetszet meg neki a lány, a harmadikban mi történt.?És mért nem jelentkezett azóta?Azért,mert kikezdett vele???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
17. HajduM
2010. nov. 9. 17:30

Van egy olyan érzésem, hogy ez csak egy kitalált sztori.

Vágó István régi játéka: Fele sem igaz...


De jól látszik az eszetlen nagy ítélkezők táborának irdatlan bölcsessége. Bele turkálni mások életébe, döntéseket hozni mások helyett, intrikálni manipulálni, mindenkit letojni magasról.


Ide vezetett a sok rozalinda :DDDDD

16. andi6020 (válaszként erre: 10. - Martini64)
2010. nov. 9. 17:30

Behalok! Ki vagy te? Valami látnok? Napnál is világosabb? Mi? Lehet, hogy én vagyok tök sötét, de nekem nem világos itt semmi.

Te sem tudsz semmit a kapcsolatukról, hogy mondhatsz nyugodt lelkiismerettel ilyen ítéletet?

15. senses (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2010. nov. 9. 17:29
biztos "meglehet beszélni",a pasi tuti meg magyarázná(vagy nem)inkább szakítás,válás mint ilyen pasival lenni ha problémája volt ő is kezdeményezhette volna a "megbeszélést",nem 3 kocsmát végig járni!
2010. nov. 9. 17:29

Én sosem értettem ezeket a mondatokat:


"Szakíts, ezt már nem csinálhatod tovább"

"Dobd ki, keress másikat"


Hogy tud valaki ilyen biztosan nyilatkozni más kapcsolatáról??


"Nem lehet, hogy így nem vagy boldog?"

" Esetleg meg kéne ismerned másokat is"


Ezek tanácsok. De hogy valaki azzal jöjjön, hogy SZAKÍTS!

Így magára vállalja az illető teljesen látatlanban, hogy ő a kapcsolat felelőse. Az ő lelkén szárad a következmény.

Huh, én nem tudnám megtenni..

13. Pen80 (válaszként erre: 9. - 5bfba16667)
2010. nov. 9. 17:27

Én is :DDD

De ha fél évnyi kapcsolat után van ez, akkor nem tudom mit lehetne megbeszélni...

12. HajduM
2010. nov. 9. 17:27
Menjen vissza kocsmába :)))
11. szancsi1984 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2010. nov. 9. 17:26
Egyet értek!
10. martini64 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2010. nov. 9. 17:25
Napnál is világosabban látható, hogy a pasi befejezte ezt a kapcsolatot, csak kényelmi szempontból nem tisztázza a helyzetet. Nincs mit megbeszélni rajta. Ideje megkeresni az igazit, belátni, hogy ez nem volt az.
9. 5bfba16667 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2010. nov. 9. 17:25
Teljesen egyetértek. Itt is:D
2010. nov. 9. 17:25
Menjen a levesbe...
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Senses)
2010. nov. 9. 17:23

Imádom az ilyen hozzászólásokat! "szakíts gyorsan", "tedd a levesbe", "dobd ki". Könnyű más farkával verni a csalánt.

Ezért van ennyi válás, mert az emberek képtelenek megoldani a problémákat. Mondjuk sokan úgy élnek egymás mellett, hogy képtelenek a minimális szintű kommunikációra is. Aztán ha gond van, egyből válnak.

2010. nov. 9. 17:19
Mi van?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook