Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2172. 9b6b06acc2 (válaszként erre: 2171. - Ancsika688)
2015. febr. 3. 21:13
Akkor elmegyek egy kocsmába, biztos örülnének nekem a félidőben :D
2171. ancsika688 (válaszként erre: 2170. - 9b6b06acc2)
2015. febr. 3. 21:11
A tévé előtt,ahol meccset közvetítenek:)
2015. febr. 3. 21:07

Szóval.. Eredetileg én egy külön fórumot nyitottam, csak összevonták..

Van egy kérdőívem a vásárlási szokásokról és ehhez kérek segítséget, privát üzenetben elküldöm a linket.. Csak pár perc, vannak válaszlehetőséget, nem kell beírogatni. De nem kellenek kamu válaszok, csak akkor töltsd ki, ha tényleg akarod :)


De hol találok férfiakat? :)

2169. vacsa
2015. febr. 3. 20:55
Küldjed:-)
2015. febr. 3. 20:52
Kitöltöm,küldjed.
2167. fincsi5 (válaszként erre: 2160. - 9b6b06acc2)
2015. febr. 3. 20:43
na, add!D
2015. febr. 3. 20:41
Nekem is jöhet
2015. febr. 3. 20:41
Igen, most írom a szakdolgozatomat..
2015. febr. 3. 20:41
Nekem is jöhet :)
2163. emagdi
2015. febr. 3. 20:39
ok
2162. Bree25
2015. febr. 3. 20:39
Sulihoz kell?
2161. Bree25
2015. febr. 3. 20:38
Persze, küldjed.
2015. febr. 3. 20:38
Vásárlással kapcsolatos.. Csak pár perc, vannak válaszlehetőséget, nem kell beírogatni. De nem kellenek kamu válaszok, csak akkor töltsd ki, ha tényleg akarod :)
2159. adelgal
2015. febr. 1. 23:14

Kedves Fórumtagok!


Császárné Gál Adél vagyok, a Semmelweis Egyetem Népegészségügyi ellenőr szak végzős hallgatója. Szakdolgozatomat az örökbefogadás krízis helyzeteiről írom. Szeretnélek megkérni benneteket, ha esetleg van köztetek olyan szülő aki már sikeresen túl van az örökbefogadáson, vagy ismertek esetleg ilyen szülőket, töltsétek ki a kérdőívemet, vagy juttasátok el a linkemet a részükre. A kitöltése anonim és pár percet vesz igénybe. Segítségeteket előre is köszönöm! Kérdőívem linkje:


[link]


Császárné Gál Adél

2158. Ekriszti
2015. febr. 1. 22:42

Kedves Mindenki!


Erdélyi Krisztina, az Eötvös Loránd Tudományegyetem klinikai-és egészségpszichológia szakirány végzős hallgatója vagyok. Szakdolgozatomban demens betegek hozzátartozóit vizsgálom. Mivel egy viszonylag nehezen elérhető populációról van szó, így nagyon örülnék, ha azok, akiknek van demenciában szenvedő hozzátartozójuk és egy kis idejük, azok kitöltenék az alábbi kb 10-15 perces kérdőívet. Minden egyes kitöltött kérdőív nagyon sokat segít nekem. Segítségüket előre is nagyon köszönöm! A kérdőív linkje: [link]


Erdélyi Krisztina

2157. M0ncsa (válaszként erre: 2156. - Katicabogaram)
2015. febr. 1. 08:46
Lattam, hogy volt kesobb kerdes a glutennel kapcsolatban, ezert sem volt vilagos, miert van kihegyezve az egesz a leguti panaszokra. Amugy a leguti- borpanaszok, allergiak stb. gyakran szekundarisak, es vezethetoek vissza primeren emesztesi zavarokra. Nade, mindegy is, sok sikert a munkahoz!
2156. Katicabogaram (válaszként erre: 2132. - M0ncsa)
2015. jan. 30. 22:30

Elnézést a nagyon késői válaszért!


Van kérdés arra is, hogy milyen allergiája van az illetőnek, valószínűleg addig már nem jutottál el.


Valóban a gluténérzékenyeknek ritkán vannak légúti panaszai, viszont lehetnek, de elsősorban nem ők a vizsgálati alanyaim.


Azért köszönöm, hogy időt áldoztál a kérdőívemre! :)

2015. jan. 30. 22:22

Sziasztok!


Kérnék minden allergiás fórumozót, hogy legyen szíves kitölteni a következő kérdőívet, mely csak pár percet vesz igénybe!

Előre is köszönöm!


Sziasztok!


Kérnék minden allergiás fórumozót, hogy legyen szíves kitölteni a következő kérdőívet, mely csak pár percet vesz igénybe!

Előre is köszönöm!


[link]

2154. M0ncsa (válaszként erre: 2153. - Nefaria)
2015. jan. 29. 16:37
Ja, azt nem is figyeltem, hogy nem kotelezo kerdes. My bad :))
2153. nefaria (válaszként erre: 2152. - M0ncsa)
2015. jan. 29. 12:47
Én kihagytam, mert ott van, ha ismeri (asszem). Az összeset kihagytam, ami a Sugarbirdre vonatkozott, ugyanezen ok emiatt, engedte leadni.
2152. M0ncsa (válaszként erre: 2151. - Kittike0603)
2015. jan. 29. 08:39

Kedves Kitti,

kitoltenem, de elakadtam:

Mi a véleménye a magyar divatmárkák (pl.:Sugarbird) világszínvonalon is megállnák a helyüket?


Nem ismerem ezt a markat, igy nem tudom. Akkormost?

2015. jan. 28. 21:16

Sziasztok!


Ádám Kitti vagyok, a Debreceni Egyetem kommunikáció- és médiatudomány szakán, III. évfolyamos hallgató. Záródolgozatomban a divatmarketing fogyasztókra tett különböző hatásait vizsgálom, egy magyar és egy globális méretű fast fashion divatmárka összehasonlításán keresztül.

Az alábbi kérdőív szorosan hozzájárul a diplomamunkám sikerességéhez, ezért azzal a kéréssel fordulok Önhöz, hogy kitöltésével támogassa munkám létrejöttét. A kitöltés teljesen anonim módon történik. Előre is köszönöm a segítségét!


Itt a link: [link]

2015. jan. 17. 23:47

Sziasztok!


Diplomamunkám kellős közepén járok, és arra kérlek titeket, hogy töltsétek ki a kérdőívemet, melyben az anyatejes táplálás kérdéskörében keresem a válaszokat. Kérek mindenkit, hogy ossza meg velem saját tapasztalatait.

Nagy segítség lenne, és csak pár perc az egész! :)

[link]


Nagyon szépen köszönöm! Reni

2149. Nina003
2015. jan. 9. 19:48

Kedves Fórumozók,


szakdolgozatom kutatási fázisához értem, ebben kérem a segítségeteket. Az alábbi kérdőív kitöltésében elsősorban tanulóvezetők válaszaira van szükségem (KRESZ-tanfolyamon résztvevőktől a forgalmi órákat vevőkön át egészen a friss jogsisokig), így arra kérlek, ha folyamatban van a jogosítványszerzésetek, segítsétek a munkámat a válaszokkal, illetve azzal, hogy tanulóvezető ismerőseiteknek továbbítjátok a kérésemet :)


A kitöltés nagyjából tíz percet igényel.


[link]


Köszönöm az időtöket, további szép napot :)

2015. jan. 9. 15:04

Sziasztok!

Kérlek Benneteket, hogy segítsetek abban, hogy a záródolgozatomhoz szükséges kutatás elvégzéséhez készített kérdőíveim minél több VÁRANDÓS, EGYGYERMEKES, KÉTGYERMEKES illetve HÁROMGYERMEKES édesanyához eljusson!

A várandós, illetve az egy/egyetlen gyermekes anyukáknak egy kérdőívet kell kitölteni, a két – illetve háromgyermekes anyukának pedig gyermekenként egyet.


Kérdőív várandós édesanyák részére:

[link]


Kérdőív első vagy egyetlen gyermekes édesanyák részére:

[link]


Kérdőív többgyermekes édesanyák részére (a második gyermekről):

[link]


Kérdőív többgyermekes édesanyák részére (a harmadik gyermekről):

[link]

2147. F.Enikő
2014. dec. 30. 21:03
Köszönöm mindenkinek aki eddig kitöltötte a kérdőívet. :)
2146. F.Enikő
2014. dec. 27. 16:34

A kérdőív javított, 1 fontos kérdéssel bővített változata, ha kérhetném inkább ezt töltsétek ki.


[link]


Tisztelettel: Enikő

2145. F.Enikő
2014. dec. 27. 16:32

Az alábbi linken elérhetitek a kérdőívet:


[link]

2144. F.Enikő
2014. dec. 27. 16:31

Sziasztok.


A szakdolgozatom témája: Emlőrákkal diagnosztizált betegek táplálkozásának vizsgálata, különös tekintettel a mikrotápanyag bevitelre.

Ha van köztetek olyan hölgy akinél már diagnosztizáltak bármilyen emlőelváltozást, amely a kérdőívben fel van sorolva, megköszönném ha kitöltené.


A kérdőív anonim , a kitöltése akár 20-25 percet is igénybe vehet. Kérem csak akkor töltse ki a kérdőívet, ha ezt az időt rátudja szánni. A megadott válaszokat és a kapott eredményeket kizárólag a szakdolgozatom elkészítéséhez használom fel!

Amennyiben valamilyen kérdése merülne fel a kérdőívvel, vagy az eredmények kiértékelésével kapcsolatban az alábbi e-mail címen teheti fel: f.eni18@citromail.hu


Ha nem e-mailben szeretnétek kérdéseket feltenni, nyugodtan tegyétek fel itt, azért nyitottam neki egy egész fórumot. Vagy ha a témában bárkinek bármely tapasztalata, ötlete, kérdése van-az itt is felteheti.


Tisztelettel: Enikő

2143. Ikin88
2014. dec. 12. 01:29

Sziasztok!


Szakdolgozatom kapcsán vizsgálom Bartos Erika mesekönyveit. Olyan szülőket kérnék a kitöltésre, akik 0-7 éves korú gyermeket nevelnek. Előre is nagyon köszönöm.

Ha van ilyen ismerősötök, kérlek, továbbítsátok neki.


[link]

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook