Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szabadulás a PPI fogságából jó magaviselettel. fórum

Szabadulás a PPI fogságából jó magaviselettel. (beszélgetős fórum)


5. andi6020 (válaszként erre: 1. - F.Krisztian)
ápr. 10. 20:22
Hála az égnek olyan gasztroenterológushoz járok, aki fel sem írja ezeket a szar PPI bogyókat.
4. xochipilly (válaszként erre: 3. - Bichi)
ápr. 10. 20:15
Teleshop, "hálózatépítés" stb... tényleg ilyen stílusban van megírva a nyitó poszt.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - F.Krisztian)
ápr. 10. 09:49

Már az alap hókoszpókusz nélküli megoldás is több sebből vérzik.

Tök mindegy, hogy hánykor eszel utoljára, mert minden attól függ, hogy mikor fekszel...

Nekem is van refluxom, és elég durva fajta, és kezelhető ez minden bogyó nélkül, csak ahhoz valójában igen sokat kell odafigyelni. Egy refluxpárna/salvus víz pont semmit nem ér az összes többi nélkül, ahogy önmagában az omega3/6 sem...

Bár ahogy leírtad, tiszta teleshop :DDDDDDD

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - F.Krisztian)
ápr. 10. 06:41
Mivel lehet ezt ay arányt helyre állítani?
ápr. 9. 22:39

Sziasztok!

A PPI,azaz a protompumpa gátló gyógyszerek ,mint csodaszer jelentek meg a gyógyításban.Valóban,akik küzdenek a savproblémákkal,komoly savproblémákkal, azok Gollam módjára dédelgetik a bogyóikat,mert,ha csak egyet is kihagysz,annak súlyosan megfizeted az áárát.Huszonkét éve cuppantam rá,és akkor úgy éreztem,hogy újra születtem.Viszont az idő múlásával egyre több atom mellékhatást jegyeztek fel. Az orvos azt mondta, hogy elvisz magával az egyetemi előadására,hogy bemutasson a hallgatóknak,mint túlélő egyedet. Azonnali,haladéktalan leállás a javaslat. Persze!Könnyű azt mondani a bőrfotelból. Belevágtam tehát a "Hogyan szabaduljak meg a bogyóimtól" projektba. Este hat után nem ettem.......reflux párna......kineziológia......salvus lötty.......étrend reform.........stb.

Maradjunk annyiban,hogy a mentő vitt el.

A bogyó győzedelmeskedett.A reflux párnát az udvaron elégettem,a salvus vízzel lemostam az autót,a kineziológuson még gondolkodok.

Viszont fordulat következett be.Anyumnak új szomszédja lett. Természetesen kölcsönös tényfeltáró beszélgetések következtek, amiben én is szerepeltem,mint a savas ember.

A szomszédasszony máris ajánlott egy videót, ami talán segíthet. Megnéztem, és fel is vettem a kapcsolatot az illetékessel. Ezt a napot azóta piros betűs ünnepnapnak írtam be a naptárba.

A lényeg az,hogy a sejtek omega6 és omega3 arányát helyre kell billenteni. Nagy reményeket nem fűztem a módszerhez, hiszen a mai világban nehéz bármiben is hinni.Belevágtam ,és az eredmény hihetetlen. A duracell nyúl egy lajhár hozzám képest,de nem is ez a lényeg, hanem az,hogy a bogyót letudtam tenni. Aki tudja ,hogy milyen az,amikor egy,csak egy szemet is kihagysz, és a pokolba kerülsz,az tudja igazán ezt az örömöt elképzelni.

Azért írtam ezt le, mert a -prazol gyógyszerek hosszú távú használata tényleg veszélyes. Függőséget okoz,és számos súlyos mellékhatása van,és nehéz tőle megszabadulni.

Esetleg, ha van köztetek kétségbeesett PPI függő, szívesen megosztom vele a videó címét.

Mindenkinek sok egészséget kívánok!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook