Sushi (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sushi

1 2 3
2009. márc. 10. 22:47

Tisztelt Téma Kedvelők!

Új képeket töltöttem fel, megnézhetitek az adatlapomon. Saját termés mind. Később pár melegkonyhai készítményt is szívesen bemutatok, amennyiben van rá igény. Kellemes sushi-zást mindenkinek! :)


tisztelettel:


V B Zoard

2009. márc. 10. 19:16

Sziasztok!

Az én férjem amatőr sushi rajongó! Igaz mi csak pesti japán étteremben szoktunk enni, és valószínű köze nincs az eredetihez, de azért szeretjük nagyon. Mindig hozunk haza egy csomót mikor feljutunk (havonta egyszer) mert itt fehérváron sajnos nincs ilyen jellegű étterem. A férjemnek minden vágya hogy igazi sushi séf által készített sushit egyen. Ki fogjuk próbálni azokat az éttermeket is amit alább Zoárd ajánlott! Köszi az infót!

11. Evely (válaszként erre: 9. - Zoard001)
2009. márc. 10. 11:44
Köszönjük szépen!
2009. márc. 10. 11:44
Hali!!Amikor Anyuméknál voltam Angliában,ott ettem először.Háááát....Nem mondom,hogy rossz volt,de azt sem,hogy jó.Inkább érdekesnek mondanám,viszont azóta sem ettem,lehet,nem is fogok!!Senkinek nem szeretném elvenni a kedvét,úgyhogy csak próbáljátok ki!:))))
2009. márc. 10. 11:39

FONTOS!


KEDVES HÖLGYEIM!

UTÓLAG IS FOGADJÁTOK ŐSZINTE JÓKÍVÁNSÁGAIMAT NŐNAP ALKALMÁBÓL!

KÉZCSÓK, SZÉP NAPOT!


Zoard

8. zoard001 (válaszként erre: 2. - Kaaskopje)
2009. márc. 10. 11:29

szia!

Remélem jó élménnyel gazdagodsz( illetve gazdagodtál azóta), az első benyomás sokat számít! Magyarország híres a "tömegcuccokról", s ez sajnos a gasztronómiára is rányomja a bélyegét. Természetesen minden étterem profitorientált, de azért ennyire mint nálunk :) ( tisztelet a kivételnek ) én magam csak rendezvényeken veszek részt, mivel ott gyakorlatilag csak friss árut tudok "eladni". A kiszállitás lutri, egy újabb japán étterem nyitása nem kifizetődő mostanság... pedig 2 éve hajszál választott el a dologtól... Nem bántam meg egyébként, hogy nem jött össze. Szóval örülök, hogy tetszett a cikkem, fogom még bővíteni a kollekciót, úgyis éppen egy menüsoron dolgozom, lehet meglepem vele a tisztelt olvasókat :) szép napot!

Zoard

7. zoard001 (válaszként erre: 3. - 154094b82f)
2009. márc. 10. 11:19

Szia Zsuzsanka!

Írd meg privátban hol eszed a finom sushit :)

Elsőre te egy trendi fogyasztó lehetsz, de nem szeretnélek megbántani, beskatulyázni ezzel a kijelentésemmel. Remélem megírod hol ettél idáig és kellemesen csalódunk egymásban :) Japánban sem mindenhol jó a sushi, minthogy Talján földön is van gagyi pizza...

6. zoard001 (válaszként erre: 4. - Ada12)
2009. márc. 10. 11:15

szia Ada!

Szóval a minőség sajnos kiadással jár, de jó hír, nem kell japánba menni sushiért :) Igazából nem írhatok étterem nevet - reklám miatt - de érdemes ellátogatni a II. ker. Csatárka utca 54. alá :) ez nem olcsó (sőt), de mindíg friss a hal, a rízs. A másik jó hely sajnos megszűnt ezt leírhatom "SHIKI" néven futott. Érdemes még a Harmincad utcába ellátogatni (V. ker )az brit nagykövetség szomszédságában van. A többi sajnos felejtős, de tényleg... / ez saját vélemény, természetesen aki szereti más sushiját egye bátran! jó étvágyat :)/

2009. márc. 6. 22:21
♥ilovesushi♥
2009. márc. 4. 17:00
Én nagyon régóta készülök kipróbálni, de valahogy eddig sohasem jött össze. Szeretném megkérdezni, hogy melyik helyet (helyeket) javasolnátok erre?
2009. márc. 4. 16:09
Fogalmam sincs milyen lehet az IGAZI, amit rendelni szoktam, és ilyen-olyan éttermekben enni, az nagyon finom, imádom!!!!Kíváncsi lennék mi lenne velem Japánban? Lehet h fel sem ismerném? :-)
2009. márc. 4. 11:44

Szia!


Nagyon tetszett a cikked és teljesen egyetértek veled. Megmondom õszintén, hogy még nem ettem sushit. Többek között azért, amit te is írtál: nem mindegy, hogy mit eszünk. Ez az élmény viszont már nem várat magára sokat. Találtunk a városban egy jó japán éttermet, amit hamarosan ki is próbálunk.

2009. márc. 4. 11:03
Trend? Egészség? Kultúra? Döntse el mindenki maga, de ne feledjük, amiről keveset tudunk, arról nehéz véleményt mondani. Sokan, akik már ettek sushit, nagy szakértelemmel beszélnek benyomásaikról... aztán kiderül, amit evett csak úgy néz ki, mintha sushi lenne, de nem az. Hogyan tudjuk eldönteni mit ettünk, vagy mit eszünk éppen? Cikkemben erre szeretnék rávilágítani, remélem sikerül...

Ugrás a teljes írásra: Sushi
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook