Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sürgősen le kell adnom ~2 kilót. Nem férek bele a ruhámba... fórum

Sürgősen le kell adnom ~2 kilót. Nem férek bele a ruhámba... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. plavalaguna (válaszként erre: 5. - Csillagszem38)
dec. 4. 08:56
attól függ mekkora :) én pl pici vagyok, egy kilót fogytam, ok sport, és elég erősen látszik. jött fel plusz izom, kilóban hiába egy, egy méret lement (beleférek gatyába, amit össze se tudtam gombolni) szóval mindenkinek magához képest kell ezt nézni
11. Myra
dec. 3. 15:10
Sok zöldség,hús, szénhidrátnak: édesburgonya, zabpehely, hidd el fogyni fogsz, sokszor és keveset egyél.
10. Gretaa (válaszként erre: 7. - Sütikee)
dec. 3. 13:38
Igaz nekem is,de csak minuszba.
9. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 3. 13:12
Kb 1 heted van ha jól értem, akkor kevés szénhidrát, nagyon kevés só. Az utolsó 1-2 nap a vízzel is óvatosan.
8. timycat (válaszként erre: 5. - Csillagszem38)
dec. 3. 13:10
Nálam is már 2kg kiveri a biztosítékot 😕 Fehérnemű az első ami már nem tökéletesen áll még ha lézervágott akkor sem és az optikailag rögtön megjelenik a ruhán is, plusz persze a ruhák is jobban feszülnek, pl mellnél, fenéknél. Nem szép és nem is kényelmes érzés.
7. Sütikee (válaszként erre: 4. - Gretaa)
dec. 3. 12:48
Nekem jól jönne....
6. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 3. 12:07

Bár rajtam kicsit több van mint 2 kiló, de legalább nem sietek sehova. Szem előtt tartom hogy csak attól hízok amit megeszek.😀

Gondolkodj el te is ezen!

dec. 3. 11:51
Az nem két kg :) 4-5 kgnal lehet érezni a ruhameretkulonbseget.
4. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 3. 11:38

Jól látom -2 kg?

Az nem sok..

dec. 3. 11:30
Nekem adhatnád
dec. 3. 11:20
Nulla cukor, nulla liszt, és fogd vissza a szénhirdártot. napi 2 liter víz. Az első két -három nap rémálom lesz, aztán észre sem veszed. Szerintem menni fog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook