Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Stressz, szorongás, pánikbetegség, depresszió?Gyógyszer nélkül van megoldás? fórum

Stressz, szorongás, pánikbetegség, depresszió?Gyógyszer nélkül van megoldás? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4726. d61a69cffd (válaszként erre: 4724. - Goldeneye11)
2015. jún. 24. 09:43
Sztem nem túl jó, ha egy terapeuta úgy gondolkodik, hogy jó és rossz, vagy csak jó vagy csak rossz, vagyis ha sarkítva gondolkodik. Mert mindenkiben van minden, a jó is lehet rossz és a rossz is lehet jó (pl. versengés, exhibicionizmus, de akár önzés is lehet adott helyzetben jó) Sztem sokkal inkább azt tanítja egy terápia, hogy fogadd el magad a jóval és a rosszal együtt, és tanuld meg használni ezeket. Ne tarts magadtól távol semmit, mert esetleg azt a környezeted elítéli, vagy te saját magad elítéled. Sztem egy jó terapeuta ezt tanítja, és régen rossz ha ítélkezik. (amiben azért vannak kivételek, pl. emberölés).
4725. pitypangpüré (válaszként erre: 4722. - Vorosmanoka)
2015. jún. 24. 09:13

Köszönöm, hogy leírtad Te is a tapasztalatodat! A tüneteid egy részét -sajnos- jól ismerem :( Lehet, hogy nekem -még- kevés az erőm, vagy az önállóságom, hogy legyőzzem, nem tudom. Kicsit "védelmembe veszem" a pszichiátereket, pszichológusokat, nekem csak pozitív tapasztalatom van! A pszichiáter, akihez jártam, abszolút korrekt, jó szakember volt, azon volt, hogy mielőbb lejöjjek a gyógyszerről és ez sikerült is! Amint javultam, csökkentette a gyógyszert is és a terápiás órák gyakoriságát is, tehát nem a pénzt hajtotta, az én állapotomat helyezte első helyre. A pszichológus pedig, akihez most járok, miután volt egy stagnálásos időszakom, nem javultam, felajánlotta, hogy menjek heti +1 alkalommal gyakorlatilag ingyen. Tehát heti 1 órát fizetek és 2x megyek. Pedig szabad időpontja se volt, át kellett kicsit szervezni a pácienseit... Szóval, van köztük rendes, jó szakember! Persze, tudom, hogy az ellenkezőjére is van példa (mint minden más területen...)

Valahogy nekem az "edzés" nem megy, járok tömegbe, emberek közé, mindent intézek amit kell, bevásárlás, rendezvények, de végig szenvedem... Annyiban viszont mégis csak betegség, hogy van biokémiai következménye (szerotonin visszaszívódás), erre jó a gyógyszer.

4724. goldeneye11 (válaszként erre: 4718. - Hold99)
2015. jún. 24. 08:28
a feltáró terápiák,személyiség terépiák tréningek hasznosak lehetnek,csak arra is felkészült a beteg,hogy kiderülhet az is,milyen gonosz,mocskos,önző,hazug az a beteg?nem csak az hogy milyen ártatlan szegény beteg vagyok?szembesül önmagával a beteg,az igazsággal?eltudja fogadni az egója?biztos hogy jó út ez?megtudja érteni?1 sötétben tapogató,spirituális szinten alacsonyan lévő eghyszerű ember?biztos hogy ez a jó megoldás?
2015. jún. 24. 07:43

Pánikbetegség, miután minden testi betegséget kizártak, nekem az alábbi tünetetim voltak:


első körben hetekig nem tudtam elaludni, az elalvási fázisba kerülés pontjában felriadtam, nem kaptam levegőt


következő felvonás, szédülés, magas vérnyomás, csillagok a szem előtt, idegesség, remegés


harmadszor, zavartak a fények, a hangok, nem tudtam utcára kimenni, egy kávézóba beülni, egy boltba elmenni, moziba menni, emberek közé menni....


Akkor ezek nagyon valószerűek és rémisztőek voltak, enyhe depresszióval, halálvággyal.

2015. jún. 24. 07:28

Szerintem, ezek nem betegségek! Ki lehet TELJESEN gyógyulni. Nem, nem a levegőbe beszélek. Pánikbeteg voltam, általános iskolában jött ki előszőr, olyan szinten, hogy hetekig nem tudtam elaludni. Voltam pszihológusnál, tanultam pár technikát, de nem ez miatt múlt el, elmúlt, mintha elvágták volna, a szorongás persze nem, és az sem hogy mindent túl reagáltam, izgultam mindenen amin csak lehetett. Aztán középiskola végén, érettségi előtt jött ki, olyan szinten, hogy durva fizikai tüneteim voltak (magas vérnyomás). Ekkor pszihiáterhez kerültem, gyógyszeres kezelésre, és isten mentsen tőlük (tisztelet a kivérelnek) de sajnos az a tapasztalat, hogy nem azon vannak, hogy gyógyzser neélkül teljes életet élj, ők ragaszkodnak a kis pénzükhöz, a kontrollhoz és hogy akár egyre nagyobb dózist írjanak fel, soksuor felelőtlenül. Nem csak magam bőrén tapasztaltam, volt párom ugyan ezt a felelőtlenséget, és pénzéhességet tapasztalta. A mája egészségére is ráment a felelőtlenül használt gyógyszer!

Én úgy ahogy volt otthagytam a dokikat, a második phszihomókus szörnyű volt, azt éreztem neki nagyobb gondjai vannak mint nekem. Gyógyszereket szépen lassan elhagytam. Mi segített? Állatokkal való foglalkozás, kutyaiskola, ezoteria ezen belül önismeret, meditácó, bach cseppek... Türelem önmagamhoz, félelmekkel szembenézés, tömegbe, emberek közé mentem, fesztiválra, hogy edződjek. ÉS végül a szakmám által is emberekkel kell foglalkoznom és sokszor hallgatom az ő gondjaikat.

Ezért gondolom így ez nem betegség, ezt nem szabad gyógyszerrel kezelni! Ezt saját magunknak kell megoldani és gyógyítani.

2015. jún. 24. 07:26
az emberi elme a negatívat,a rosszat sokkal jobban mélyebben megéli .mint a jót,nézz csak körül mennyi ember szeret szenvedni,mert az egó logikusan gondolkodik,korlátokban,imád szenvedni,a logikátlan dolgokat nem szeretni,nem tud vele mit kezdeni pl:boldogság,szerelem,szeretet,ezek korlátlan érzések,amivel az ember nem tud mit kezdeni,de a léleknek szüksége van rájuk,mert szeretet nélkül nincs élet,de amikor megkapja az ember,1 idő után nem tud mit kezden vele,a szenvedést vállalja,amikor 2 ember összeházasodik,a pap előtt mondják holtomiglan szeretni foglak,2 év múlva rá sem bírnak nézni egymásra a bíróságon,ennyit ér az embernek az előrelátása az életben,nem is feltételezi 1 szerelmes,hohy néhány év múlva másba lesz majd halálos szerelmes,szóval enyit érnek az emberi szavak,igéretek,mondatok,érzések stb..most már érted HOLD99?nem ismeri a külső determináló faktorokat,azt gondolja hogy ő dönt,de nem ,AZ ÉLET DÖNT,sokan azt gondolják ők élik az életet,pedig az élet éli őket,csak tőled függ hogy reagálsz az élet adta kölső determináló faktorokra,annyi jogod van az életben,hogy elfogadd amit ad,és megköszönd
2015. jún. 24. 07:12
kicsit csúfolom a pszichológiát,én nem hiszek benne,persze ahogy irtad a feltáró terápiák hasznosak,ha az orvos 10000000000000000000000-ből 1 ért hozzá,a pszichológia csőlátással nézz 1 emberre,pl kis marika alkoholista,persze hogy alkoholista,-mondja a pszichológus,az apja is alkoholista volt,egész életében ezt látta,csodálkozol?kis marika teljesen józan kiegyensúlyozott életet él,mire a pszichológus:csodálkozol?az apja alkoholista volt,ezt látta egész életében,nem szeretné elkövetni ugyanaztz a hibát,nem akar ugy szenvedni....szóval érted már kedves HOLD99?az ember akkora hatalom lenne?hogy ő dönt minden felett,az élete felett?mások élete felett?dehogy is illuzió
4719. goldeneye11 (válaszként erre: 4718. - Hold99)
2015. jún. 24. 07:03

nem ismered a a külső determináló faktorokat,ha ismerted volna,nem lettél volna beteg,ha visszanézed az életed letudod vezetni pontról pontra hogyan lettél beteg,mik voltak azok a külső faktorok amik okozták,milyen dentenciák vezettek idáig,hogy ilyen lettél,ha visszamehetnél a múltba,tudnál rajta változtatni,de nem tudsz,ezért illuzióban él az ember ,a szabadság illuziójában,mert előre nem látod az életed,csak viszafelé,ha visszamehetnél és kijavítanád az életed hibáit,akkor sem változna semmi,mert uj korlátokba ütköznél,amiket ujra nem ismernél,szóval folyamatosan visszafelé kellene élned az életed,hogy boldog és egészséges legyél,ami lehetetlen.....nem kell hinned a karmában,de láthatod valami dentenciák sodornak,vezetnek amiket nem ismer az ember,az idegpályákat nem én találtam ki,hanem kutatók már régen,kísérleteztek nagyon sok emberrel,komoly zenét halgatattak velük,és közben bejátszottak nagyon rövid időre,más negatív zenefoszlányt,nézték az agy különböző területeit,már az első negatív bejátszásra,uj idegpályák alakultak ki,+tudatalatti elraktározta,szóval az agy mindent megjegyez,főleg a negativat,azt sokkal jobban mint a pozotivat,azt mondod ismered a korlátaidat,nem ismered,ahogy idősödsz persze észreveszed hogy szűkülnek ezek a korlátok,mert már azt nem tudod megtenni 40-évesen,amit 20-évesen stb,de fiatalabb korban egyáltalán nem ismered őket,csak keresed kutatod,minden szeretnél lenni fiatalon, Tüzoltó leszel s katona!

Vadakat terelő juhász!

Látod, elalszik anyuka. -

Aludj el szépen, kis Balázs.

nem ismered a korlátaid a képességeid,ezért van annyi boldogtalan ember,annyi csalódott ember,nézz körül,mennyi ember mennyi furcsaságot művel,mindenki modell ,mafiózzó,gazgad focista,szívtipró stb akar lenni,nem tudja elfogadni a korlátokat,és persze nem is ismeri

4718. Hold99
2015. jún. 24. 06:15

Szerintem pánikbetegségnél elérhető a tünetmentesség.


Amikor pánikrohamaim voltak nem mentem orvoshoz, így ilyen diagot nem kaptam...nekem egy idő után megszűnt. Terápiával erre még nagyobb az esély.


Szorongásos tüneteim (minimális) még vannak, de e téren is sok a javulás, ezt terápiának köszönhetem.

E téren még szeretnék javulni.


Alváshoz kell még gyógyszer...de egyre kevesebb.


Depresszió teljesen elmúlt nálam.


Hallucináció mennyisége sokat csökkent, gyszert évek óta nem kapok rá, mindennapjaimat nem zavarja.

Az a cél, hogy ne legyen romlás e téren. Emiatt is fontos, hogy összességében jól legyek mert depresszió, stressz, félelmek kiváltó oka lehet a visszaesésnek.


Itt jönnek a képbe a negatív életesemények, amikkel (ha vannak)tanulnom kell még jobban, adaptívabban megküzdeni, hogy ezek ne legyenek kiváltó okai se depressziónak, se másnak. Ehhez kell a személyiségem változtatni.


Én tréningen tanultam hatékony kommunikációt (neg és pozitív érzések kifejezését.) Ilyen módon tanulás, elhatározás és gyakorlás kérdése.

4717. Hold99
2015. jún. 23. 20:38

Már korábbi levelemben is írtam, hogy én sem gondolom, hogy bárkiből lehet Einstein v. Mozart...


Nyilván meghatározza ezt az adottság, képesség...

4716. Hold99 (válaszként erre: 4714. - Goldeneye11)
2015. jún. 23. 20:35

Mivel nem hiszek karmában, Istenben, sorsban ...sem más hasonló dologban,így nem is vagyok tájékozott e téren és nem is szeretnék.


Én a pszichés betegségeket pszichiátriai és pszichológia tudomány szemszögéből nézem, és a felépülést is ezen tudományok eszközeivel próbálom elérni.


Én nem hiszem, hogy új idegpályák alakulnak ki...(orvosrudomány ilyet megállapított volna...biokémia zavar viszont igen...

4715. pitypangpüré (válaszként erre: 4713. - Hold99)
2015. jún. 23. 14:29
Nagyon sok érdekes dolgot írtál, nekem tetszik a hozzá állásod, nagyon hasonlít az enyémhez. Ha van türelmed, kérdeznék még. :) Írtad, hogy nem vagy tünetmentes, de sokkal jobb és, hogy változtattál sok mindenen, pl. konfliktuskezelés. Azt kérdezném, hogy szerinted a tünetmentesség elérhető terápiával? Mert én is így vagyok, 5 év egyéni terápiával jobban vagyok, de nem tünetmentes. Pl. egy bevásárlásnál régen jött a pánikroham, azt se tudtam hogy keveredtem haza, most meg 2 gyerekkel bevásárlás, pánikroham, folytatom a bevásárlást, terelgetem a 2 gyereket és végül autóval még haza vezetek. Tehát sokkal jobb, de úgy örülnék, ha nem is jönne a pánik. Bár lehet, hogy már úgy módosultak az idegpályák a sok rossz reakciótól, hogy az már maradandó... nem tudom. A másik, hogy az önismeret nagyon nagy eredménye a terápiának, már én is tudom mi mindent kéne másképp, de valahogy nem tudom, hogyan! Elhatározás kérdése? Pl. a másfajta konfliktuskezelés. Egyik nap még nem ment, másnap meg igen? Mi kellett hozzá? Ha válaszolsz, köszönöm! :)
2015. jún. 23. 07:34
hahahhaha mindre van válaszod,ha nem is igazak,persze a te nézetedből igaznak tűnhetnek,mondom nem vagy képben néhány dologgal,MI AZ HOGY:EMBER,ISTEN,VALLÁS,ROSSZ,JÓ......minden tanulható 1 szintig,megtanithatsz zongorázni minden embert,de csak 1 Wolfgang Amadeus Mozart lesz a világon,ezért determinálva van az ember,azzal sem vagy tisztában ki az az "Én",sokkal nagyobb tekintély áll mögöttem aki ezeket mondja,ak it ugy hivnak JÓISTEN,de küldök 1 linket nézd meg ,és majd megérted [link] minden benne van amit tudnod kellene,nem csak neked az egész emberiségnek+minden betegnek,ha valaki megérti ezt a videót,a karma nem lesz hatással rá,egyébként egész értelmesnek tűnsz kedvellek,szép napot neked
4713. Hold99
2015. jún. 23. 05:56
Én a válaszokat terápuában kaptam.
4712. Hold99
2015. jún. 23. 05:55

A személyiségem alakulására tőlem független dolgok is hatnak. (pl trauma).


De terápiában is lehet változtatni rajta (pl traumafeldolgozás, adaptív megküzdési mechanizmus tanulható)


Terápiával tudat alatt zajló folyamatok tudatossá tehetők. (Pl elhárító mechanizmus, elfojtott érzések)


Lehet önismeretet is mélyíteni terápiával. Meg lehet vizsgálni, hogy életesemények és tünetek között mi az összefüggés.


A tünetet (pl hallucináció tartalma elemezhető, személyiséggel, tudatalattiva való összefüggését meg lehet vizsgálni.


A személyiségem, tudatalattim, egóm változtatása (jó irányban)pedig felépülést segíti.

4711. Hold99
2015. jún. 23. 05:38

Az egóm és a tudatalattim is ÉN vagyok. A személyiségem része, ez pedig meghatározza a döntésem.


Nekem a leghasznosabb segítség a terápia volt, ami változtatatott a személyiségemen. (pl máshogy kezelek konfliktust).

2015. jún. 22. 23:06
nem saját magad választod,az egód +a tudatalattid dönt,de ez mély pszichológia,te mint ember 1 forma vagy,az igazi éned a belső csend,a tudatosság,a tudat minden galaxis eszenciája,nélküle nem létezne élet,te is ez a tisza tudat vagy csak embernek álzázva,ez a tudat tart téged formaként,az egyetlen dolog a világon aminek nincs formája ,az a tiszta tudat,de az nem is e világi,kérdezz meg 1 megvilágosodott embert,elmagyarázza neked,pl a Dalai láma,Echart Tolle stb,sokan vannak a földön,de te is az ébredezők közé tartozol,csak még időre van szükséged hogy megértsd,egyébként örülök hogy jobban vagy,én sem vagyok tünetmentes,de sokat javultam,nekem semmi gyógyszer semmi terápia nem segített,magamon kisérleteztem,mire hogy reagálok,rákos is voltam+ezek a pánikbetegségek,sok idő kellett mire egyáltalán megismertem magam,és mi a célja a betegségeknek,a válaszokat a spiritualista vonalon kaptam+,persze kellett sok év hozzá,ahogy irtam ez a betegség 100000000000000000000000000000000000000 féle formát ölthet,azért nehéz kezelni+akinek volt már ilyen,annak a betegséggel kapcsoaltos uj idegpályák alakulnak ki az agyban és a tudatalatti raktározza azonnal,és bármikor előjöhet,ha pedig karmatikus a betegség,1000000000000000000000000000 próbálhatod gyógyítani,a karma erősebb lesz,nem tehetsz mást,mint elfogadod,elfogadás azt jeleni hogy az EGÓS NEM-ből,váltasz az IGEN-BE,nem kérdezed már magad többé ,miért jött elő?és miért nem múlik?csak elfogadod kérdések nélkül,de hát ez is hosszú lelki fejlődés,nem könnyű,a feltáró terápia segíthet,ahogy irtad,én is tudom,de ahoz jo doki kell,az pedig 10000000000000000000-ből 1,aki tisztában van az egyén külső+belső lehetőségeivel,véletlenek nincsenek,ha nem hiszel a karmában,nézd csak meg a neten a furcsa csodákat,mint pl 500 utassal a repülőgép felrobban a levegőben ,lezuhannak a roncsok,és 1 kislány életben marad,milyen csoda?????????????az nem csoda ,ugy hívják KARMA,néhány évvel ezelőtt volt itt is Magyarországon,a csecsemő kiesett a 5-ikről talán a betonra,semmi baja nem lett,milyen csoda?????????????akülföldi csatornák is mutatták,csoda??????????????????degogy is ,ugy hívják sors,nem okoskodni akarok,csak ebben nem vagy képben ne haragudj,de én annak örülök hogy jobban vagy,és szeretlek
4709. Hold99
2015. jún. 22. 21:43

Nem jártam folyamatosan terápiára. Amikor volt lehetőség ingyenesre menni valahova, akkor mentem. Több helyen "elcsíptem" 10 alkalmas ingyenes lehetőséget.


Önsegítő csopra kb egy éve járok (amikor megoldható) és úgy néz ki, hogy megint lesz egyéni terápiám.

4708. Hold99
2015. jún. 22. 21:32

Leginkább az egyéni terápia vált be. Önsegítő csoport is nagyon hasznos volt.


Nem vagyok tünetnentes, de sokkal jobban vagyok.

4707. Hold99
2015. jún. 22. 21:28

Én nem azt mondtam, hogy bármire képes lehet az ember. De sok helyzetben van lehetősèg választani. (Melyik nyelvet tanulom, egyáltalán szeretnék e nyelvvizsgázni. Jogsira vagy nyaralásra költöm a pénzem. X db iskolába nyertem felvételt..melyikbe iratkozok be...esetleg egyikbe sem...Eldönthetem, hogy kérek gyszert vagy nem megyek orvoshoz a betegségemmel. Esetleg terápiás segítséget kérek Stb. Ezek mind választási lehetőségek....


Nyilván figyelembe kell vennem a képességeimet, adottságomat, állapotomat stb.

4706. goldeneye11 (válaszként erre: 4703. - Hold99)
2015. jún. 22. 18:32
bocsi,nem figyeltem,nő vagy,a karmában és a többi dologban én sem hittem korábban,de a karmát tapasztaltam sokszor,szóval tapasztalat alapján irok,a karma bonyolult,igazán senki sem érti,de létezik....és determinál,csak van aki észreveszi ,van aki nem.VAN 1 HIRES RÉGI MONDÁS:VEZETIK A VÉGZETEK AZ AKARÓT,AKI ENGEDI HOGY VEZESSÉK,ÉS A NEM AKARÓT ?VONSZOLJÁK ,ÉS UGYANODA JUTNAK.....
4705. goldeneye11 (válaszként erre: 4703. - Hold99)
2015. jún. 22. 17:26
fejlődnöd kell spirituálisan,és majd megérted,determinált lény vagy,mint 1 macska,azt gondolod hogy te irányitod az életed,de sajnos nem,csak nem ismered a kölső determináló faktorokat,igy abban az illuzióban élsz,hogy szabad vagy,nem lehetsz testépitő világbajnok,forma 1 világbajnok,rúdugró,férfiszépségverseny győztese..stb,mert determinálva vagy,az lehetsz csak amit hoztál magaddal a születésedkor,nem lehetsz matek tanár sem,mert nincs ezekre dolgokra belső lehetőséged,külső lehetőséged van mindenre,lehetsz casanova is,de tényleg lehetsz?dehogy ....csak a karma határain belül,nekem is azt mondták a szüleim,bármi lehetsz csak tanulnod+akarnod kell,ez tényleg igy van?csak buta illuzió,annyi lehetsz amennyit a faktorok engednek.....bonyolult,fejlődnöd kell még spirituálisan,szép napot neked
4704. pitypangpüré (válaszként erre: 4703. - Hold99)
2015. jún. 22. 14:39
Van kedved megírni, milyen pszichoterápia segített Neked? És mennyi ideig jártál? Egyet értek Veled ebben, ez a gyökeres megoldás... elvileg... De lehet, hogy ez se segít?
4703. Hold99
2015. jún. 21. 16:09

Én azt gondolom, hogy pszichoterápia hasznos lehet (gyógyszer mellett v. önállóan). Valójában nem a gyógyszer, a terápia a gyökeres megoldása. Gyógyszer tüneti kezelés.


Van, akinek magától elmúlik...


Én nem hiszek karmában stb...


Goldeneye!

Azt nem igazán értem, hogy "csak szenvedve tudsz gyógyulni". Nekem volt szenvedésmentes gyógyulásom...

4702. goldeneye11 (válaszként erre: 4701. - Time2)
2015. jún. 9. 07:57
nagyon nehéz komplikált dolog a pánikbetegség,ezer+millió változatban ölthet formát,sajnos akinek 1szer volt már,annak az agyában kialakulnak az uj idegpályák a betegséggel kapcsolatban,s különbféle helyzetekben azonnal előjönnek,mindenkinél más,nincs egyforma ember,személyiség,lelki páncél vastagság,azért nehéz kezelni....mindenkinek más módszer válik be és gyógyszer,az orvosoknak ezért nehéz kezelni,+nem élték át,évekig kisérleteztem magamom,kísérleti patkányként,a lényeg hogy ismerd meg önnmagad,mire hogy reagál a szerevezet a lélek PL:SZERELEM,FÉLELEM,IZGALOM,EMÓCIONÁLIS DOLGOK STB,és amire nagyon érzékeny vagy azokat sajnos kerülni kell,mégha a legjobb dolgok is a világon:szerelem érzelmi dolgok,SENKI SEM TUD MEGGYÓGYITANI MÉG ISTEN SEM,neked kell saját magad kihúzni ebből az örvényből,én a karma hitben hiszek,tapasztalatból irok,ha sokáig 1 helyzetben vagy évekig ,a karma változtatásra fog ösztönözni,fel kell ismerni,nehéz dolgok ezek,szenvedésmentesen varázspálcával nincs sajnos gyógyulás,csak szenvedve tudsz gyógyulni,de meglehet,ahogy leromboltad magad,ugy fel is tudod építeni,csak nagyon nehéz,legalábbis élhetővé teszed az életed,nehéz igy leirni ezeket,mert minden ember 1 különálló világ saját gondolatokkal,nehéz.............a szeretetet kell valahogy elővarázsolni magadból,persze az még kevés,majd észreveszed,hogy az élet él téged,s nem te az életed,ha felhagysz az örökös ellenálással az univerzummal+az élettel,akkor tudsz meggyógyulni,ha elfogagod ami van,az élet rombol,az élet épít...megéled amit ad,megköszönöd,a legjobb mantra szó a világon a KÖSZÖNÖM,köszönd meg az életnek hogy beteg vagy,akárhányszor rosszul vagy,ne azon agyalj hogy megint miért,hanem fogadd el,és köszönd meg,HAGYD BÉKÉN AZ ÉLETET....ne cimkézz fel semmi érzelmi dolgot semmi cselekvést veled történt dolgokat JÓVAL VAGY ROSSZ CIMKÉVEL,csak fogadd el,az univerzum ellen és a karma ellen nincs menekvés,CSAK AZ ELFOGADÁS, A BELSŐ BÉKE,ebben az állapotban nem érintenek meg a dolgok olyan mélyen,mert belül békés vagy,csak nehéz elérni ezt állapotot,válzoztatni kell a gondolkodáson+AZ EGÓT ÁTÖLELNI ,FOGVA TARTANI AHOGY CSAK TUDOD.MERT AZ EGÓ AMI ELLENÁL AZ UNIVERZUMMAL SZEMBEN,AZ EGÓ ,A SZEMÉLYISÉG ,TEHÁT SAJÁT MAGAD,ez a forma amit emberként élsz meg ebben a létsíkban az anyag világában,imád szenvedni,sokkal jobban megéli a fájdalmat a szenvedést,a boldogsággal a szerelemmel az ember az egó nem tud mit kezdeni,mert azok határtalanok,szóval nehéz igy ezeket leirni,meg kell érteni a dolgokat,mindenkit áldjom meg az isten
4701. Time2
2015. máj. 28. 22:45
Kb 6. hete szedem a W..butrilt, és mintha megint az elején lennék, mintha visszaestem volna. Nektek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban? Pedig úgy 3 hét után kezdtem magam jobban érezni, vagy csak placebo? Akarom a javulást!!!!!!!!
4700. Time2 (válaszként erre: 4695. - Bunny0915)
2015. máj. 28. 22:41
igen a fejemben, a fülem felől indul, de csak ha megfeszítem a torkom......nem tudom másképp leírni... :) :(
2015. máj. 24. 11:20
ha van valaki borsodból aki beteg ,azzal személyesen is tudok foglalkozni
2015. máj. 24. 11:19
Sziasztok!szivesen segítek bárkinek pánik szorongás pszichés betegségekben,sokáig térdre kényszerített engem is,skypeon szivesen segítek,nem vagyok kamus,hosszú spirituális lelki fejlődésen mentem keresztül,skypeom:goldeneyed11 bárki kereshet,legyen szép a napotok az órátok ,a percetek
4697. 5712acd374 (válaszként erre: 4688. - Sleek)
2015. máj. 24. 07:35
Sleek, ez nagyon jó, köszönöm szépen én is!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook