Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SpermaJOGOK, avagy a férfiak is dönthessenek, akarnak e gyermeket! fórum

SpermaJOGOK, avagy a férfiak is dönthessenek, akarnak e gyermeket! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
265. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 258. - Vagy mégse?)
2011. febr. 8. 09:23
Abban a 25 ezer gyerekben bőven benne vannak azok, akiknek egyik szülőjük sem dolgozik (mert nem tud vagy nem akar), azok a gyerekek, akit akartak az apák, de végül elhagytak.
264. anyucika3 (válaszként erre: 251. - Vagy mégse?)
2011. febr. 8. 09:22

Igen,abban igazad van,hogy aki nem tudja eltartani a gyerekét az ne szüljön,illetve ne csináljon gyereket.Ugyanis az apának ugyan olyan kötelessége megteremteni a gyerekének a normális élethez szükséges dolgokat,mint az anyjának.Vagyis a normális otthontól kezdve mindent ami az életéhez szükséges.És a agyerek szempontjából teljesen mindegy,hogy akarták vagy sem.Joga van,vagyis lenne annak a szerencsétlen gyereknek normálisan felnőni.Nem Ő tehet sem arról,hogy az anyja hülye,sem arról,hogy az apja!

De áruld már el légyszíves,ha annyira rendes ember a párod,akkor miért csinált gyereket csak úgy valakinek?Vagy miért nem védekezett hatékonyan ha nem akarta?Egy felelősségteljes ember nem szexel csak úgy valakivel akit alig ismer,akiben nem bízhat meg.Most már késő bánat,kötelessége megtenni mindent a gyereke jólétéért.Nem a nő dolga egyedül sem eltartani,sem gondoskodni a közös gyerekükről!

263. Indiánlány83 (válaszként erre: 258. - Vagy mégse?)
2011. febr. 8. 09:22

És arról még nem hallottál, hogy hány anyát otthagy a férfi a szülés után, mert megundorodik tőle, meg nem akarja hallani a gyereksírást?


Na meg a sok hülye hitel, ami csődbe visz családokat.


Nem minden éhező gyerek következménye egy olyan felelőtlen ember cselekedetének, mint a párodé!

262. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 246. - 57aa4ea1e8)
2011. febr. 8. 09:22

Tök mindegy hogy volt pontosan a történet, nem fog megváltozni a véleményem. Amúgy el fogom olvasni, csak nem most. Minden esetre a 251-252-es hozzászólás mindent elmond.


A nő azt mondja, hogy védekezik. Ennyivel átháríthatja a férfi a felelősséget? Jó pár pasi van, aki "véletlenül" csak óvszer nélküli aktus közben, után kérdezi meg, hogy mi a helyzet a fogamzásgátlással. Amúgy meg tök mindegy, hogy tényleg védekezett-e vagy sem. Húzott gumit Zoli? Nem? Akkor nem tett semmit a fogantatás elkerülése érdekében.


Én max úgy fogadnám el a jogi beleszólását, ha kötelezővé tennék, hogy minden aktus ELŐTT nyilatkozik a férfi a szándékáról, és láttamozza a nő. Csak ugye a fogantatás pontosan nem datálható, így kivitelezhetetlen...


Nem utólag kellene fikázni a nőt, hogy micsoda igénytelen, hanem megválogatni, hogy kivel hentereg az ember.

261. vagy mégse? (válaszként erre: 257. - Indiánlány83)
2011. febr. 8. 09:21
ebben egyet értek!, de a gyerek baszik rá.., nem lesz szép kabátja, nem lesz a kenyere közt szalámi...stb
260. Indiánlány83 (válaszként erre: 248. - Vagy mégse?)
2011. febr. 8. 09:20

És hogy? Népszavazást kezdeményezel, mégy tüntetni az Andrássy útra, vagy törvény módosítási javaslatot terjesztesz az országgyűlés és az Alkotmánybíróság elé?


Téged nem fiúnak vártak véletlen? Mert van ilyen is! Én azt is megtiltanám, hogy a nő egy bizonyos nemű gyerekre vágyjon, amikor már úton van a baba. Mert azzal hatást gyakorol a nemi identitására.


És ha anyuka nagyon kislányt vár, majd csodálkozik, hogy a fia titokban női göncöt hord, meg babázik. És fordítva. Ezt Török Szilveszter Professzor is elmondta. Szerintem ezt fontosabb lenne megtiltani.


Ne kisfiút vagy kislányt várjanak, hanem egy GYERMEKNEK NEVEZETT CSODÁT!

2011. febr. 8. 09:20
a Tv-1 en mondják ezek bűnözők lesznek..
2011. febr. 8. 09:18
most mondta be a tv..Magyarországon több mint 25 ezer gyerek éhezik, azoknak az anyáknak el kellett volna gondolkozniuk...
257. Indiánlány83 (válaszként erre: 250. - Vagy mégse?)
2011. febr. 8. 09:16
Zoli attól még húzhatott volna gumit!
2011. febr. 8. 09:14
nem, csak nem akarom 5 percenként leírni az újonnan jövőknek az egészet elindító történetemet!
255. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 254. - Vagy mégse?)
2011. febr. 8. 09:12
Ja, csak átirányítani próbálod a fórumozókat és mellékesen megemlíted, hogy még jutalmat is kaphatnak. Értem.
2011. febr. 8. 09:11
ha észrevennéd , ez nem reklám!
2011. febr. 8. 09:09
Tudtommal a szabályzat szerint a reklámozás tilos :P
252. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 238. - C1e9612cd3)
2011. febr. 8. 09:07

Teljesen egyet értünk :)

Egyszerűen ennyi a különbség, hogy én nem tartanám meg minden áron.

2011. febr. 8. 09:07
majd elkérte az abortuszra a pénzt, és eltűnt 3 hónapra! és most követeli a gyerektartást. Ez a múlt héten történt: Zolinak csörgött a telefonja, hogy a gyereknek folyik az orra szerezzen egy porszívót(igazit) hogy a végére feltegye azt a csecsemő orszívót. Hát még egy nyomorult porszívója sem volt. Olyan mocsokban lakik a gyerekeivel, ha ti ezt láttátok volna! Minek az ilyennek gyere(4is). Én főleg a a megélhetési szülések ellen vagyok. Ha egy nő nem tudja eltartani születendő gyerekét akkor ne akarjon gyereket!
2011. febr. 8. 09:01
nem , a nő azt mondta neki, hogy védekezik
249. anyucika3 (válaszként erre: 231. - Masször)
2011. febr. 8. 09:00

Egyértelmű.Ha megcsinálta akkor osztozzon!

De mégis mit hempereg egy pasi azzal a nővel akitől semmit nem akar,pláne gyereket nem?

Talán nem tudta,ha felelőtlenül szexel fűvel fával abból gyerek is lehet?Valahogy nem tudom sajnálni az ilyen szegény áldozatokat.

2011. febr. 8. 08:59
ez az én történetem. A nők mindenben követelik az egyenjogúságot, hát ebben meg a ffi-ak fogják, és én ebben segítek nekik!
247. hte23 (válaszként erre: 214. - Masször)
2011. febr. 8. 08:51

Akkor egy inszem során is meg lehet kérdőjelezni az apaságot. A sperma tulajdonosa az apa, vagy az aki bejuttatta.

Nem hiszem a történetet, de a fiu az apa.

246. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 245. - Vagy mégse?)
2011. febr. 8. 08:15

Sztem ugyan ez marad a véleménye.


Mint, ahogy nézem, mindenkié.

Lehet harcolni, de tény, hogy Zoli elcseszte, nagyon. Evvan. Ezért nem fognak törvényt módositani, ami hátrányos a gyerekre nézve. Fogadd el, Zoli meg keressen melót, amiből télen is megél.

245. vagy mégse? (válaszként erre: 234. - 4aeed0a8dd)
2011. febr. 8. 08:11
akkor inkább olvasd el az esetet, utána véleményezz!
244. Indiánlány83 (válaszként erre: 238. - C1e9612cd3)
2011. febr. 8. 07:05

Azért megszakítással is óriási esély van egy gyermek megfoganására. Nem hallottál még az extra peteérésről? :o


Ha utána olvasol, szerintem tuti ragaszkodni fogsz a gumihoz.


Amúgy bírom ezt a hozzáállást: amikor egy pasi azt mondja magáról, hogy még nem érett az apaságra. Akkor ne is szexeljen! :D

243. Indiánlány83 (válaszként erre: 233. - 4aeed0a8dd)
2011. febr. 8. 07:01
Jogos, amit leírsz!
242. Indiánlány83 (válaszként erre: 231. - Masször)
2011. febr. 8. 07:00

Ezt már kitárgyaltuk a fórum elején.

1. a pasi, ha nem szeretne gyereket

a) ne szexeljen

b) húzzon óvszert, mégha a nő azt is állítja, hogy szed fogamzásgátlót. Hiszen a nemi betegséget is el kell kerülni.


Ha ezeket elmulasztja, és megfogan egy ÉLET, akkor felelősséggel tartozik érte MINDKÉT FÉL!


2. az abortusznak súlyos következményei lehetnek, mind lelki, mind testi téren, mert ha a nő elveteti a gyermeket, lehet többé nem is lehet majd, mert sérülés keletkezik a méhében a beavatkozás során. És az abortusz felelősségében sem osztozik sajnos a férfi, hamár a gyermekében nem akar! :(((


Tehát könnyű itt dobálózni azzal, hogy a férfinak ne kelljen osztoznia semmilyen felelősségben.


Neki nem kell abortuszra mennie.

Nem kell egy egy éjszakából, vagy egy megerőszakolásból született gyereket megszülnie.

Nem kell egyedül nevelnie a gyermeket, és megállni a helyét munkahelyen, gyermeknevelésben, háztartásban.


A gyermek szempontjából:

Vagy kioltják az életét.

Vagy csonka családban nő fel, és kell egy egészséges fejlődéshez, szocializációhoz mind az anyai, és mind az apai minta! Na az apai rögtön hiányozni fog!


A férfinak meg csak legyen joga azt mondani, hogy hát ő nem is akarta ezt a gyereket, meg köze sincs hozzá...


Méghogy egyenlőség!

241. Indiánlány83 (válaszként erre: 223. - Marjann)
2011. febr. 8. 06:51
:D:D:D
240. Indiánlány83 (válaszként erre: 218. - C1e9612cd3)
2011. febr. 8. 06:50
Figyelj, itt rólam volt szó és a Páromról. Kicsit eltért a kérdező a fórumtól, és személyeskedni kezdett. A mi helyzetünket írtam le. :)
239. Indiánlány83 (válaszként erre: 215. - Masször)
2011. febr. 8. 06:49
Saját magam vonatkozásában nincs értelme a problémát taglalni! Jól érezted! :)
238. c1e9612cd3 (válaszként erre: 233. - 4aeed0a8dd)
2011. febr. 8. 01:43

a tervezett gyerekben hiszek én is, viszont azt is tudom, h ha véletlenül becsúszna, akkor nem mennék abortuszra. És ezt a páromnak is megmondtam. Így tiszta a dolog. Viszont, (hogy lekopogjam) még nem is volt abortuszom se, és gyerekem sincs. Nem is akartam még.

Exemmel szinte végig (éveken át) megszakítással védekeztünk, csak ritkán került elő a gumi, és most éppen a mostani párommal is ez a helyzet. Én tisztában vagyok az ő álláspontjával a témában, ő pedig az enyémmel. Viszont, mivel tudja, h direkt nem esnék teherbe ezért megvan a bizalom az ilyen védekezéshez. Tudatosan kerülöm az esélyét peteérés idején annak, h baleset legyen a dologból. Pont ezért most hétvégén én magam vetettem elő a gumit a polcról (pedig én még allergiás is vagyok a gumira).

Tisztában avgyok azzal is, h ha mégis becsúszna a baba, egyedül kellene felnevelnem, ha megtartanám, mert párom még nem akar gyereket. És hogy őszinte legyek, nem is érett még az apaságra. Így aztán eszembe se jut a nyakába varrni magam egy olcsó húzással. Én elfogadtam az ő álláspontját, ő pedig az enyémet.

Lehet ezt így is. Csak megbeszélés kérdése az egész, és a másik érzéseinek tiszteletben tartása fontos!

2011. febr. 8. 01:13
ja, hogy én pont fordítva közelítettem meg?:D jellemző...
2011. febr. 8. 01:12

nem olvastam vissza, de röviden: muhahahahaha.


dönteni akartok srácok? nagyon helyes. csinálj magadnak gyereket:) mert arról dönthetsz. arról viszont, hogy más hordjon ki, neveljen fel, tegye tönkre a testét (vagy nem, de inkább de, legyünk őszinték)arról nem nagyon. lehet, hogy nem igazságos. de hát igazság ugye nincs;)

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook