Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Speed, mint drog.... fórum

Speed, mint drog.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. márc. 6. 15:11
Akkor meg szegény valszeg kiutat keres.....
47. Dinuss
2011. márc. 6. 14:58
Amint latom szinte csak ilyen temarol szolo forumokat inditott....Aztan lehet,hogy nem is a pasija cuccozik...
2011. márc. 6. 14:54
a baj inkább az hogy a fórumindító eltünt....
45. Dinuss (válaszként erre: 44. - E974230abd)
2011. márc. 6. 14:50
Orulok ha oromet szereztem...:D
44. e974230abd (válaszként erre: 43. - Dinuss)
2011. márc. 6. 14:48
Ellenkezőleg,nagyon örülnék neki ,ha mellé lőttem volna:DDDDDDD
43. Dinuss (válaszként erre: 40. - E974230abd)
2011. márc. 6. 14:47

Akkor ki kell,hogy abranditsalak,mert most nagyon melle lottel.

Remelem nem nagy csalodas...:)

42. Dinuss (válaszként erre: 39. - A0c1361e44)
2011. márc. 6. 14:46

Jol latod a dolgokat ez is benne van a pakliban.En azt mondom,hogy ha mar valaki hasznalja ezeket a szereket akkor tudja kordaban tartani es tudja,hogy hol a hatar.Ne vigye tulzasba es ne legyen labilis szemelyisegu,mert akkor az oda vezet amit mar irtak lejjebb is es ahhoz nem kell a drog,hogy bekattanjon.

A lenyeg,hogy nem kell egy kaptafara venni a dolgokat,mert drogos es drog fogyaszto es alkoholista es alkohol fogyaszto kozott is oriasi a kulonbseg.

2011. márc. 6. 14:45
..bár a képeid alapján remélem inkább nem.....
40. e974230abd (válaszként erre: 38. - Dinuss)
2011. márc. 6. 14:40
Nem..én nem az én..inkább a te válladra gondoltam:DDD
39. a0c1361e44 (válaszként erre: 35. - Dinuss)
2011. márc. 6. 14:38

Lehet hogy nem igaz, hiszen én nem drogozok igy sokat nem tudok róla csak annyit, hogy volt olyan ismerősöm, aki fiatalon halt meg ettől.

Én a piálást sem támogatom, az alkoholista ember sem jobb.


Igy vezetni le a felesleges gőzt?

Sport? Én ezzel teszem. Vagy olvasok. Ezek nem ártanak.


Igen, falrahányt borsó, mert azt gondolom, hogy orvosi segitségre van szükséged, rendbe kell tenned az életedet, mert hiába hiszed, hogy kordában tudod tartani egy idő után nem fog menni. És akkor már nem csak hétvégente lesz szükséged a lazitásra, hanem hetente többször, majd napi szinten, amitől nem csak fecsegős leszel, hanem elviselhetetlen is.

38. Dinuss (válaszként erre: 37. - E974230abd)
2011. márc. 6. 14:37
Onigazolast?Hogy megveregvesse valaki a vallad,hogy persze ugyes vagy csinald csak?Te se gondoltad komolyan.
37. e974230abd (válaszként erre: 35. - Dinuss)
2011. márc. 6. 14:26
Te /nekem innen kívülről,ismeretlenül/ úgy tünsz ,mint aki védi a mundért....mint aki cuccol ,és önigazolást keres... szerinted?
36. Dinuss
2011. márc. 6. 14:21

*gusztustalanabbak

jav.

35. Dinuss (válaszként erre: 34. - A0c1361e44)
2011. márc. 6. 14:21

Ez se igaz amit te gondolsz.Nem kell ahhoz serult embernek lenni valakinek,hogy kiprobalja a drogot.Az is serult ha valaki iszik?Ja persze az alkohol evek ota elfogadott dolog.Ritkabban veszik eszre az alkoholista embereket pedig sokkal gusztustalanabbok tudnak lenni,mint egy bespeedezett ember akinek max szofsasa van.

Nem allitom,hogy a drog jo dolog!!!!De nem kell rogton ledrogosozni meg fuggozni valakit azert,mert hetvegente igy engedi ki a gozt es nem leissza magat es a sajat hanyasaban fetrengve azt se tudja merre van.

Ha ezek utan se erteni a lenyeget akkor falra hanyt borso az egesz.

34. a0c1361e44 (válaszként erre: 30. - Dinuss)
2011. márc. 6. 14:16

A partidrog is épp azt teszi mint az alkohol, csak a partidrogból nem kell fél liter, hanem elég egy tabletta, vagy egy cigi.


Ha te használod ezeket, akkor biztos tudod, hogy miért használod. Elmeséled? Rossz gyerekkor? Lelki problémák? Másoknak nem felelsz meg? És még nem is tudom milyen okai lehetnek.

Aki ilyeneket használt az sérült ember, hiszen csak ezekkel a szerekkel érzi jól magát.

2011. márc. 6. 14:12
Fú szép kis vita keveredett...tényleg összevetjük a drog kontra piálást a drog javára??? Ezt csak egy drogos gondolhatja ,hogy ha a kamasz hétvégén brúg az szarabb mintha belőtte/beszívta ,begyógyszerezte ..etc/ magát...
32. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 30. - Dinuss)
2011. márc. 6. 14:12

Nem érted. Nem baj.... Hidd, amit hiszel, aztán majd gondolkozz a megoldáson.

És de, lesz...om, hogy ki hogy cseszi el az életét.


Éljen a speed, gyerekek, inkább szivjatok, lőjjétek magatokat, mint igyatok! hurrá!

na pá.

31. Dinuss (válaszként erre: 27. - Várhegyi Márton)
2011. márc. 6. 14:08
Igen tisztaban vagyok,hogy mik a veszelyei...Volt dolgom szemelyesen is veluk ilyen-olyan formaban.Aki hajlamos arra,hogy megkattanjon az megfog elobb utobb ugyis drog hatasa nelkul is...
30. Dinuss
2011. márc. 6. 14:07

Az en gyerekemet hagyd ki ebbol en se keverem bele a tiedet.Ennyire nem kene szemelyeskedni.Lehetne ennyi eszed ennyi idos fejjel hamar le...-ni le tudsz!!!

A masik meg,hogy ha nem probaltad ne alkoss velemenyt.Az alkohol szazszor rosszabb foleg tizenevesek koreben,mert biztonyitott,hogy ha tomenyt fogyasztanak akkor a meg fejlodesben levo agyuk azon reszet ami a nyugalomert felelos erosen roncsoljak es ezert a sok idegbeteg meg depresszios tinedzser.Nem kell csak a drogot okolni mindenert....

29. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 27. - Várhegyi Márton)
2011. márc. 6. 14:03
a jövő dönti el, hogy igaz-e.
28. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 26. - Dinuss)
2011. márc. 6. 14:03

Majd akkor is igy gondold, ha mondjuk a gyereked lesz függő.

A sok orvos meg jó nagy idióta, nem is értem, miért nem árulják tonnaszámra a szupermarketben, ha ennyire klassz szer. haggyukmán...

27. Várhegyi Márton (válaszként erre: 22. - Dinuss)
2011. márc. 6. 14:02

Egyetlen forumozó (murila) tett ilyen tartalmú hozzászólást. Legközelebb a kérdéses fórumozó hozzászólására reagálj, hogy elkerül a félreértéseket!


Egyébként valós veszély, amiről murila beszél, még ha az nem is igaz, amit leírt.

26. Dinuss (válaszként erre: 24. - 57aa4ea1e8)
2011. márc. 6. 14:01

Koszi az okoskodast!Hidd el,hogy tudom,hogy mirol beszelek.De azert tenyleg koszi,hogy megprobaltad a semmit!:)

Mellesleg nekem is van egy ismerosom aki rajta maradt a cuccon de az csakis az o hibaja senki mase...maganak koszonheti.

25. Várhegyi Márton (válaszként erre: 2. - E584b61b26)
2011. márc. 6. 13:59

Érdekes a kérdés, az imént megpróbáltam kideríteni, bekerül-e a spermába a metamfetamin vagy az amfetamin, de nem találtam róla semmit.

Patkányokban negatívan befolyásolja a spermiumképzést.

24. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 22. - Dinuss)
2011. márc. 6. 13:55
még csak annyit, hogy aki rendszeresen fogyaszt bármilyen drogot, az már függő. De kérdezz meg majd egy toxikológust.
23. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 22. - Dinuss)
2011. márc. 6. 13:54

Hát te aztán tudod.. majd közlöm ezt azzal a barátnőmmel is, aki ugyan már 8 éve tiszta, de még mindig rájön a remegés, ha megérzi a szagát pl a füves ciginek. Ja, ő is partidrogokkal kezdte.

sztem itt te vagy az, akinek lövete nincs a veszélyekről. De meghagylak hitedben.

22. Dinuss
2011. márc. 6. 13:49
En konkretan az olyan megjegyzesekre gondoltam,hogy "majd raszokik kemenyebbre" meg hogy "drogfuggo" es tarsai....Nincsenek tisztaban sokan azzal,hogy attol meg ,mert valaki parti drogokat fogyaszt nem lesz feltetlenul fuggo!!Elobb lesz egy ember a cigarettatol fuggo,mint a drogtol.Arrol nem is beszelve,hogy az alkohol ezerszer rosszabb,mint a drog es ha valaki berug egy hetvegen akkor erdekes modon nem lesz rogton alkoholistanak titulalva.De ha valaki egy hetvegen bespurizik akkor mar fuggo meg drogos....Errol beszelek.Remelem ertheto a lenyeg!
21. andi6020 (válaszként erre: 20. - Dinuss)
2011. márc. 6. 13:40

Kifejtenéd kire, mire gondolsz?


Úgy bírom, amikor valaki nem használja a "válasz erre" funkciót, csak célozgat. :S

20. Dinuss
2011. márc. 6. 13:32

Na birom amikor elkezdik osztani az eszt olyanok a drogorol akiknek fogalmuk sincs milyen,mi a hatasa es ugy egyebbkent is...

Kerdesedre a valasz pedig,hogy a sperman keresztul tuti nem erezheted.Esetleg nem ittal bele valamibe amibol o is ivott?

19. e584b61b26 (válaszként erre: 16. - Árnyékmanó)
2011. márc. 6. 13:32
Aha.Ez olyan.:S
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook