Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy vannak angolban az igeidőszabályok? fórum

Hogy vannak angolban az igeidőszabályok? (tudásbázis kérdés)


márc. 27. 08:47
Gyönyörű napos!
márc. 27. 08:11

Szerintem ez segíthet:

[link]

9. Sirga (válaszként erre: 7. - Enissa)
márc. 25. 14:36
Ez igazi kincs! :) Köszönöm!
8. secret8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 13:04
Pinteresten rengeteg konkrét, tanárok által sematikusan ábrzolt, és könnyen érthető példákkal alátámasztott magyarázat van. Keress rá.
7. Enissa (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 10:32

Vedd meg a Szamárpad című könyvet, szerintem fantasztikus a magyarázata.

Nekem 3 kötetes könyv formájában van meg.

Találtam PDF-et, nem tudom ugyanaz-e?

[link]

6. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 10:13

Hiába sürgős, ez a rész tele van az angoloknál "HA"-val.

Teljesen váratlan dolgoktól változik meg az igeidő használata, egy hülye példa, ha ez van előbb, de közben te azt csinálsz, teljesen más, mintha az van előbb, te közben azt csinálsz, viszont közben azt csináldo, hogy...

Ez szerintem pont nem az, mint egy történelem tétel, amit bemagolsz, és tudod, az alapoktól eltekintve még meg megérteni is roppant nehéz, nem hogy alkalmazni...

márc. 25. 08:55
Vegyél egy nyelvtankönyvet, vagy keress youtube videókat, ilyen oktatóanyagokkal tele az egész internet.
márc. 25. 06:28
Akkor tudtok valami online doksit stb? Elég sűrgős lenne, bárki segítségét köszönöm
3. lolita2112 (válaszként erre: 2. - Bichi)
márc. 25. 01:08
igazad van!
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 23:37
Annál azért ez egy kicsit összetettebb, mint amit itt az ember le tud firkálni...
márc. 24. 23:01

Valaki tudjja az igeidőszabályokat az angolban?

Azt tudom, hogy az at the moment present countinous, az always present simple mindig, a bevezetés present perfect. Hogy van az összes, valaki le tudná írni. Nagyon hálás lennék:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook