Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sorsszerűség vagy a nő tehet arról, ha egyedül marad? fórum

Sorsszerűség vagy a nő tehet arról, ha egyedül marad? (beszélgetős fórum)


1 2 3
28. 9536810fa1 (válaszként erre: 26. - Zsanci79)
2011. márc. 10. 13:16
Hjaaaaaa.... nekem nincs lenn a fejem! :))
27. 9536810fa1 (válaszként erre: 24. - Árnyjáték)
2011. márc. 10. 13:14
... csak akkor fogsz megnyugodni, ha valóban így van, hogy ez a "sorsod". :) Ha nem ez, akkor stresszelni fogsz, és nyafogni, és keresni-kutatni, amíg meg nem leled a következőt vagy a végsőt. ;))
26. zsanci79 (válaszként erre: 23. - 9536810fa1)
2011. márc. 10. 13:14

Nem nem álom! Pedig én is azthittem! Véletlenek nincsenek, vonzás van....előbb utóbb bevonzod Őt. Ha tisztába vagy magaddal, és pozitívan állsz a dolgokhoz. Minden rosszban van valami jó, minden valami következménye.....Én olyan szinten megkeseredett voltam, mint senki más. Változtatni akartam, változtattam, és bevonzottam. Előtte csak taszítottam magamtól mindenkit. Nagy igazság, ha belül rendbe van minden az kivül is látszik, és ugyanez fordítva is igaz. Nem könnyű, ha az ember már olyan szinten van, ez tény.

Én sem gondoltam volna legmerészebb álmomba se,hogy ilyen pasi létezik, és ennek a pasinak én kellek, de még hogy:) Szóval fel a fejjel!

25. sunshine24 (válaszként erre: 23. - 9536810fa1)
2011. márc. 10. 13:13
Ezek kb. egy önértékelési zavarral küzdő tini lázálmai, hogy leszólítsák meg utána fütyüljenek az utcán. Felnőtt emberek már nem így ismerkednek szerintem. Nem hiszem, hogy amit írsz, az álomkergetés kategória. Csak a valóságban nem működik sokszor. Ezért tartanak sokan szeretőt, mert egy ember nem tudja az összes elvárást teljesíteni.
24. árnyjáték (válaszként erre: 22. - 9536810fa1)
2011. márc. 10. 13:11

Tehát akkor én ne is erőltessem?:)

Egyébként remélem igazad van és tényleg megnyugszom...

23. 9536810fa1 (válaszként erre: 21. - Sensitiv)
2011. márc. 10. 13:04

"hát, kérdem én, az ember közlekedik az utcán, ott is kap bókokat ha ad magára. de ha bemész egy teázóba, ott is ülnek emberek, de a neten is ismerkedhet, flörtölhet vki, vagy belecseppenhet egy olyan társaságba, ahol ha egy kicsit magára vonja a figyelmet, máris nem marad parlagon. "

... csak épkézláb nő nem erre vágyik... nem arra , hogy ne maradjon parlagon;... hanem arra, hogy ha társa van, az az mindenféle téren... intellektuálisan, érzelmileg, szexuálisan... és mindenhogy társa legyen... vagy ez már az álomkergetés kategória? ;)

22. 9536810fa1 (válaszként erre: 19. - Árnyjáték)
2011. márc. 10. 13:01

"Kezdek hinni benne, hogy a céljaimat csak egyedül érhetem el és habár az ember társaslény, nekem ez rendeltetett. "

Amikor az ember erre rájön, akkor megnyugszik, és teljesen világosan kezd látni dolgokat a múltjában és a jövőjében, mert van ilyen, bizony. :)

21. Sensitiv (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2011. márc. 10. 12:55

ha egyedül van egy nő, annak számtalan oka lehet.

ezek ellen lehet küzdeni, de kérdés, hogy az illető akar-e küzdeni, vagyis tesz-e érte, vagy csak a sültgalambot várja a szájába.

sokan akik egyedül vannak, azt kérdezgetik, hogy hol találjak pasit magamnak?! hát, kérdem én, az ember közlekedik az utcán, ott is kap bókokat ha ad magára. de ha bemész egy teázóba, ott is ülnek emberek, de a neten is ismerkedhet, flörtölhet vki, vagy belecseppenhet egy olyan társaságba, ahol ha egy kicsit magára vonja a figyelmet, máris nem marad parlagon.

DE!!! ehhez tenni kell. igényes is lehet az ember. DE!! sokan rossz önképpel rendelkeznek magukkal kapcsolatban. sok nő vágyakozik olyan pasira, akit még álmában sem kaphat meg, és erre hivatkozva inkább egyedül marad. tehát, az önismeret sokat számít. ha azzal tisztában vunk, akkor mehetünk ismerkedni. de ha vki első látásra nem is nyeri el a szívünket, ne mondjunk le róla, hisz lehet, hogy előszőr csak egy ártatlan barátság lesz ami az idő múlásával átalakul majd szerelemmé. ne vessük el a dolgok lehetőségét. és ne kergessünk olyan álmokat, amiket nem érhetünk el. vagy ha el akarjuk érni, akkor kupáljuk ki magunkat arra a szintre ahol ez működik. :)

20. 745c235007 (válaszként erre: 18. - Netti1980)
2011. márc. 10. 12:45

ez szomorú :(


azért nem szabad feladni, előbb utóbb Mindenki megleli élete párját! :)

2011. márc. 10. 12:44

Talán hiszek a sorsszerűségbe...talán hiszek abban,hogy valamire rendeltettem ezen a világon és azt a valamit csak egyedül tudom teljesíteni.

Próbáltam házasságot,próbáltam válást,együttélést...ugyanazzal az emberrel...de a sors mindig közbeszólt.

Kezdek hinni benne,hogy a céljaimat csak egyedül érhetem el és habár az ember társaslény,nekem ez rendeltetett.


Pont MA maradtam újból egyedül...

2011. márc. 10. 12:43

Nekem barátnőm évek óta nem talál normális pasit. Csinos, értelmes nő, jó munkával, de sajnos ezzel együtt a szabadideje is kevés. Van aki azért hagyta faképnél az elején mert egymás után 2 randit is le kellett mondania mert nem tudott elszabadulni a munkahelyéről, de ez a ritkább. Inkább szinte csak nős vagy foglalt pasik jelentkeznek, ezekből meg nem kér. De vidéken hol tud ismerkedni egy 30 éves nő? Szerintem ez is probléma.

Ő is már évek óta szeretne egy normális kapcsolatot és szeretne végre gyereket is.

17. csillubaba (válaszként erre: 10. - D3d10ea5f6)
2011. márc. 10. 12:34
dehogy én!!! Nem! Nem vagyok férjnél, csak együtt élünk nem rólam vab szó!!!
16. Lhara (válaszként erre: 13. - 9536810fa1)
2011. márc. 10. 12:31

Pontosan!!!

Pontosan ugyanúgy lehet evvel is várni, mint én az ellenkezőjével negyedik évtizede a válásommal... ez pedig már igencsak sorsszerű.

15. Lhara
2011. márc. 10. 12:27
És bár itt nőkről szól a kérdés, a férfiak közt is rengeteg a szingli... a "vénlegény" :DDD
14. csillubaba (válaszként erre: 11. - 40163fd81d)
2011. márc. 10. 12:26
tőlük tudom
2011. márc. 10. 12:25
... valahol sorsszerű is azt hiszem. Nem tudom ki hogyan van vele, én pl. érzem, hogy ki az, akivel együtt kell haladni az életemnek... lehet, hogy ideig-óráig, lehet hogy örökké..., de ezt pontosan tudni lehet... olyankor lehet a másik ember (férfi/nő) ezerrel szerelmes, és gyönyörű és okos... akkor se kell, mert nem nála érezzük azt a bizonyos valamit, és ezt nem is nevezném okvetlenül a szerelemnek, valami más kapocs... még a szerelem előtt. ... szerintem... :) ... és ha nem jön az a bizonyos más, akinél ezt érezzük, akkor vagy megalkuszunk, vagy váááááárunk-vááááárunk-váááááááárunk-és még mindig váááááárunk! :))))
12. Lhara (válaszként erre: 9. - 745c235007)
2011. márc. 10. 12:24
Pont erre gondoltam, de lehet, hogy nem sikerült jól érthetöen fogalmaznom.
11. 40163fd81d (válaszként erre: 8. - Csillubaba)
2011. márc. 10. 12:21
Akkor honnan tudod,hogy nekik rossz egyedül,vagy hogy nem így akarnak élni?:)
10. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 8. - Csillubaba)
2011. márc. 10. 12:19

Csak a család számít. Tehát te vagy az első.

Válás volt?

9. 745c235007 (válaszként erre: 6. - Lhara)
2011. márc. 10. 12:19

Elméletileg lehetni lehet :))

de túl sok az egyedülálló ember a mai világban ehhez, hogy ezzel lehessen magyarázni. szerintem az embereknek főleg Magukban kéne néhány dolgot a helyére tenni.

8. csillubaba (válaszként erre: 4. - D3d10ea5f6)
2011. márc. 10. 12:17

A családomban nincs, de van két barátnőm.

Az egyiknél tudom az okot, nagyon magas a mérce, szerintem még nem volt komoly kapcsolata mert nagyon jó pasikat pécéz ki magának pedig a külseje kívánnivalót hagy maga után vagyis ápolt ő csak vagy 40-50 kilót kéne fogynia,


a másik nagyon ad magára, bájos nagyon kedves mindekivel igazi nőci

2011. márc. 10. 12:17

"Nem jó az embernek egyedül lenni, szerzek néki segítőtársat, hozzáillőt... amit az Isten egybeszerkeszt, ember azt el ne válassza" a Nagykönyvből...

sok kérdés kering... ki szerzett néked segítőtársat? magad vagy a Fennvaló... illetve segítőtárs volt ő tényleg vagy csak egy partner az életben. Nagy ám a különbség. Okoskodni nem szeretnék, de tapasztalatom szerint egy kapcsolat akkor van biztonságban az Isten kezében van. A Nagykönyvben (Bibliában) mindenre megtalálod a választ. :)

6. Lhara (válaszként erre: 3. - 745c235007)
2011. márc. 10. 12:14
De miért ne lehetne akár sorskérdés is... persze azon keresztül, hogy mi magunk vagyunk sorsunk kovácsai... Tehát biztosan tehetünk mindkét oldalért, a családosságért és a szingliségért is.
5. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2011. márc. 10. 12:12
+és ilyen problémával kűzd?
4. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2011. márc. 10. 12:11
Van valaki a közeli családodban aki szintén ilyenkorú és szingli?
3. 745c235007 (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2011. márc. 10. 12:09

Az Én véleményem az, hogy a szerencsének egészen kicsi szerepe van ebben. Több okok is el tudok képzelni, ami miatt egy hölgy egyedül marad.


A sorsszerűségben sem hiszek, legalábbis azt nem gondolnám hogy a 'sors' bárkinek az egyedüllétet szánta. Az azonban kétségtelen tény, hogy érdemes elgondolkodni, és az embernek kicsit magába néznie ha így alakul az élete....

2011. márc. 10. 12:08
Elég két oldalú a dolog....mert ha egy nő családot akar lehet nem találja a megfelelő férfit aki szintén arra vágyik és persze attól a nőtő...de az is lehet hogy anőben van a nagy hiba és senki nem akar tőle komolyat !!Sajnos mind kettőröl hallottam a környezetemben :)
2011. márc. 10. 12:04

Itt kizárólag azokra gondolok, akik NEM ÖNSZÁNTUKBÓL szinglik, hanem mert így alakult. Valamiért nem jön össze nekik 30-40 éves korukra sőt még később sem a család, pedig nagyon vágynak már gyerekre, nincs szerencséjük a férfiakkal.


Írhattok saját magatokról, vagy ismerős, hallott esetekről.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook