Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sorsom IV. fórum

Sorsom IV. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sorsom IV.

1 2
2010. febr. 7. 18:07
asszim már rég tovább ált a hozzászolo
50. cel (válaszként erre: 30. - Soktap)
2010. febr. 7. 18:03

Bocsásson meg, hogy ismeretlenül reagálok a bejegyzésére, de azt kérem, hogy csak a saját nevében nyilatkozzon amikor az egymás iránti elhidegülésről, szeretetlenségről, figyelmetlenségről ír. És, igen! Mindenkinek a saját baja a legnagyobb, ami nem zárja ki, hogy másokkal együtt érezzen, vagy segítsen ahol és amiben tud.

Még egyszer elnézését kérem, de ez a bejegyzés nekem nagyon ember idegennek tűnt.

49. kisanya00 (válaszként erre: 30. - Soktap)
2010. febr. 3. 18:55

Kedves soktap "Úr"

Először is,én is elolvastam ezt a pár hozászolást,amit nem 28 ember írt!

És én nem tudom,hogy hol látta,hogy itt bár ki is vitatkozót volna.ellenbe önnel aki,ide jött kötözködni,mint álltálába,a többi fórumokon is.Ez nem az a hej ahol,bárkit is meg kellene,bántani,mert akik itt írnak,a fajdalmaikról,azok már megkapták...hogy kitől..??

Ezek az emberek,szörnyü,dolgokon mentek,kérészül,és mivel ide nem írok írnak,ki így ki úgy fejezi ki magát.

ÁÁÁÁÁ kérem olvassa már el hogy mit irt!!!!ez valami borzalas.Őnnek pedig


"remélem sikerül majd egyszer úgy vissza gondolnia a szörnyűségekre,hogy csak egy rossz álom volt"

Soha nem tud úgy visszagondolni rá,mert a fiát soha nem kapja vissza!!!Ember!!!!!érted!!!!!!!!!!!!!!


AJÁNLOM?HOGY SÖRÖSEN MENJÉL ORVOSHOZ!!!



És a többieknek,és magamnak is ,hogy az ilyen embereket észre se kellene venni!!!

48. kingi7 (válaszként erre: 47. - 3a92f8d690)
2010. febr. 3. 15:49

Értelek, és gondolom mit érzel-nem írom, hogy tudom, soha nem akarom megtudni-! Azért nem kell keresztbe lenyelni! Én úgy gondolom, hogy van Isten, engem mindig megsegít sokat vártam pindurimra és 34 évesen vált valóra az álmom, most is egy komoly bajjal küszködök,szeretnék második babát, de ki tudja, hogy lehet-e? de nem adom fel, mindig megoldódik, mert mindig hiszek! nem csak akkor,ha szükség van rá!Engem már az boldoggá tesz, hogy igen,nekem van egy! :)


értem, hogy elvett töled az élet gyereket, neked már van egy gyönyörű kisfiad! képzeld el, akinek egyáltalán nincs gyermeke és soha nem tapasztalhatja meg ezt az érzést.. Valahogy túl kell rajta lépni, előre nézni nem bántani akarlak ezzel, én arra akartam kilyukadni itt, hogy mindenkit érnek így vagy úgy szerencsétlenségek, lehet, hogy nem elveszít egy gyereket, de más is lehet tragikus, mondjuk, ha nyaktól lefelé lebénulsz, vagy egycsapásra elveszíted a családodat... mindennek megvan az oka és hit nélkül nem lehet élni, ha valóban tiszta szívből Istenhez fordulsz, megsegít!


nekem is van egy ismerősőm, van egy gyereke kisfiú glukén érzékeny, már vagy 6-7 éve küzdenek, hogy legyen második baba, már egy párat elveszítet, meghízott, beteg lett, teljesen felborult a hormonja, de nem adja fel!


Az abortusz is relatív, van amikor muszáj -pl: beteg a baba, vagy az anyukának van olyan baja, hogy a baba beteg lenne-, azt elítélem, amikor valaki kedvtelésből jár abortuszra!

47. 3a92f8d690 (válaszként erre: 22. - Kingi7)
2010. febr. 2. 23:25

Szia Kingi tudod nekem meg már nincs gyermekem 7 hónapja pedig együtt vártuk őket NINCS ISTEN!!!!!!!!!!!!! Engem ne tanitson többet nem akarok feladatokat megoldani milyen élet ez???Már 2 gyereket vett el tőlem...............

Na mindegy nem akartam felhozni csak itt olvasgatok Árvácska pedig nagyon jó Hoxás barátnőm!Teljesen egyetértek Katikával!


Most csak gondolj bele Kingi vagyis inkább ne is gondolj arra milyen mikor elveszti valaki a gyerekét!!Nekem is van egy 4 éves kisfiam de a kislányom akkor sincs velem soha nem kaphatom vissza ....szeretem a fiam de nincs olyan nap mikor ne jutna eszembe az a pár nap amit a kórházban töltöttem az abortuszosok között!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kész idegroncs vagyok amit hála hogy van a HOXA le tudok vezetni ki tudom adni magamból az érzéseimet!!!

2010. febr. 2. 22:29
összekeveritek a dolgokat, Ő nem kötözködött leírt egy szubjektív véleményt.
2010. febr. 2. 21:57

azért ezt megtehetné másik fórumon.

itt igazán nem kellene kötözködni.vannak ennél szórakoztatóbb helyek is.

44. SF (válaszként erre: 43. - Kingi7)
2010. febr. 2. 21:56
Kölcsönadom neki a lányomat, garantáltan nem lesz ideje itt mocskolódni!
43. kingi7 (válaszként erre: 42. - SF)
2010. febr. 2. 21:48

Szerintem a soktap ból a tap az a TAPLÓT takarja...:)

szóval, ez egy álruhába bújt kötözködő valaki, találtam már ilyet itt 2 db-ot rajta kívűl az egyik egy nagyképű Amerikában élő állatb... :DDD


Vannak ilyenek, szerintem azért jönnek ide, hogy kötözködjenek, mert unatkoznak :)

42. SF (válaszként erre: 41. - 349c80b15e)
2010. febr. 2. 21:06
Én csak az előbb, ahogy megláttam a beírását. A felhúzás dettó! Megyek is...
41. 349c80b15e (válaszként erre: 39. - SF)
2010. febr. 2. 21:04
gondolhatod hogy elolvastam. már egy órája. azóta itt dühöngök. ha most itt lenne előttem.
40. csorocsaj (válaszként erre: 38. - 349c80b15e)
2010. febr. 2. 21:02
ez nem érzéketlen hanem buta
39. SF (válaszként erre: 38. - 349c80b15e)
2010. febr. 2. 21:01

Olvasd el a hozzászólásait, és te is meglátod.


Én arra gondoltam először, hogy talán a mi kis félreértésünket vette a szívére, de nem. Máshol is ilyen, sőt!

38. 349c80b15e (válaszként erre: 36. - SF)
2010. febr. 2. 20:57
én úgy felhúztam magam, hogy lehet valaki ilyen érzéketlen tuskó?
37. kingi7 (válaszként erre: 30. - Soktap)
2010. febr. 2. 20:55

Ja és az Istenhez,nem csak akkor kell fordulni, ha bajban van az ember! Te itt szerintem nem ismersz senkit, hogy ki kinek segít, de valószínű, hogy saját magadat festetted le, mert te ilyen vagy.

Én úgy érzem, hogy nekem nincs tele mocsokkal nyomorúsággal az életem, bár lehet, hogy a tiéd igen és a gyűlőlet bezsél belőled, na most akkor mi van???? Gondolkodj!! Te itt hány embert is bántottál meg???

36. SF (válaszként erre: 35. - Kingi7)
2010. febr. 2. 20:53
Megnézem a hozzászólásait. Mit mondjak, elég "érdekes" ember. Akiben ennyire nincs együttérzés, mit keres egy női portálon? Egy hetedik kihasználható és szabadon eldobható feleséget?
35. kingi7 (válaszként erre: 30. - Soktap)
2010. febr. 2. 20:51
Te tényleg, miről beszélsz? Beteg vagy??? ki acsarkodik kire??? Itt senki nem acsarkodik senkire, itt valóban, a tiéd a legbunkóbb beszólás, már bocsi!
34. SF (válaszként erre: 30. - Soktap)
2010. febr. 2. 20:48

Én se mondtam egy rossz szót se, ahogy senki más! Hiába hivatkozol Istenre, neked kellene szégyellni magad!

Azt írod, elolvastál 28 hozzászólást, de szerintem egyet sem olvastál el. Sehogy, nemhogy tiszta szívvel.

Igen, mindannyiunknak megvan a maga baja, tragédiája, és senki nem gúnyolódott a másén! Ha neked csak a töredékét kellene elviselned, mint itt sokunknak, hatszor meggondolnád minden szavadat!

2010. febr. 2. 19:34
végül is az enyém eltörpül a 2 anyuka mellet
32. a921f6a1df (válaszként erre: 30. - Soktap)
2010. febr. 2. 19:29

itt szörnyű ember csak egy van, és az te vagy. itt nem vitatkozik senki.

itt neked kellene szégyellned magad.de mélységesen.

ez az anyuka elveszítette a gyermekét. nem tud úgy visszagondolni, hogy csak egy rossz álom volt.

31. csorocsaj (válaszként erre: 30. - Soktap)
2010. febr. 2. 18:35
nincs ígazad én nem bántottam senklit ejej
30. soktap
2010. febr. 2. 18:32

28 hozzászolást olvastam el.28 szörnyü emberét akik egymás bajain vitatkoznak.Nem szégyellitek magatokat?

Tudjátok ez a legnagyobb baj,hogy "minden embernek a saját baja a legnagyobb"ezt gondoljátok és ezért a szivetekből kihalt az eggyüttérzés és marakodtok egymással mint a rühes kutyák.

Nem kell Istenben hinni-én sem hiszek-de amikor bajba vagyunk kinek is szólunk legelőször-Óh Istenem segíts rajtam-Miért kellene neki segíteni ha mi halandó főemlösők nem segitünk egymáson.

Mégcsak nem is figyelünk egymásra, a gyerekeinkre a szüleinkre a tesvéreinkre a barátainkra pedig csak egy pici szó "szeretet"nagyon sok mindent megváltoztatna ebbe a nyomorúságos mocsokkal teli életünkben.

"gratulálok a 28 embernek"bocsánat,hogy embernek tituláltam az acsarkodókat.

Őnnek pedig Kedves Anyuka,remélem sikerül majd egyszer úgy vissza gondolnia a szörnyűségekre,hogy csak egy rossz álom volt.Bizzon Istenben.gábor

29. csorocsaj (válaszként erre: 28. - Kingi7)
2010. jan. 31. 20:34
nem erre gondoltam csak hogy a karmát emlegetted persze semmi nincs véletlen
28. kingi7 (válaszként erre: 27. - Csorocsaj)
2010. jan. 31. 20:16

Miért kell kiforgatni a szavaimat? Ebben az időben egy életem van,és azt éljem úgy, hogy jó legyen az ez előtti életemre nem emlékszem-logikus nem?- :)


Vagy te most több életet élsz? el tudod vinni magaddal a ruháidat a következőbe? :DDD

27. csorocsaj (válaszként erre: 24. - Kingi7)
2010. jan. 31. 19:46
ajjaj karmikus dolgokra hivatkozol és azt irod egy életed van ?ejj ejj
26. kingi7 (válaszként erre: 25. - 349c80b15e)
2010. jan. 31. 17:36
Értem, és mit tudsz tenni? semmit, tudom, hogy velük foglalkozol, á,mindegy..., mint írtam, nem is akarom megtudni, ennyi. Sokszor a körülmények is elég furcsák..mindegy lezártam
25. 349c80b15e (válaszként erre: 24. - Kingi7)
2010. jan. 31. 17:22

én foglalkozom a két gyermekemmel, de a fiamat nem pótolja senki.

és ne is akard megtudni, hogy mekkora fájdalom elveszíteni.

24. kingi7 (válaszként erre: 23. - 349c80b15e)
2010. jan. 31. 17:05

Én hiszem, hogy mindennek oka van, ok nélkül semmi sem történik. Én hiszek a karmikus kötödésekben. Tudom, hogy nem tudsz a sofőrnek megbocsájtani, sokszor fájdalmasabb egy tudattal együtt élni, hogy miattam halt meg valaki. ezzel nem védem, sokszor egy pillanat is elég, hogy hibázzunk.

Olvastam mi történt veled, van gyönyörű 2 gyermeked, velük kell foglalkoznod, hisz egy életed van, gondolj bele, akiknek egy gyermekük sincs. nem akarom megtudni, hogy mekkora fájdalom én gyermeket nem vesztettem el...

23. 349c80b15e (válaszként erre: 22. - Kingi7)
2010. jan. 31. 16:08

ez az élet?????????

hogy Isten elveszi a gyereket?

22. kingi7 (válaszként erre: 21. - Karpatiás)
2010. jan. 31. 15:37

Értem, hogy nem panaszkodsz, én meg elolvastam, bár nem mindet, hát ez van.Ez az élet...

Való igaz van gyermekem 6 hónapja, és meg sem fordult a fejembe, ha bármi baja lenne, nem akarok belegondolni.Én bízom Istenben, így is egy kész csoda,hogy ő van :)és tudom, ha isten adta nekem, minden rendben lesz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook