Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sorozatfüggők ide!!!! fórum

Sorozatfüggők ide!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
2010. okt. 22. 14:08

Sziasztok,este filmeket néztem a tv-ben.

Armagedon 3,a 2-ről sem tudtam,sebaj:)


Aztán még egy CSI Ny-t is,ma meg 2 Derült égből család sikeredett:)


Kezdek formába lendülni:))

5542. Kata75
2010. okt. 22. 10:05
Este csak másfél NCIS-re futotta az erőmből, hamar elauldtam, bár hajnali 2-4 között meg fent voltam........lehet ezért is vagyok ma hisztis........?
5541. Kata75 (válaszként erre: 5540. - Manul)
2010. okt. 22. 10:04

Szuper:)

Lesz még, vagy ezzel vége?

5540. manul
2010. okt. 21. 21:24
Megvolt,szerintem sikerült.(nagyon remélem!!!:DDDD)
5539. Kata75 (válaszként erre: 5537. - Manul)
2010. okt. 21. 19:35

Hellóka!:)

Hogy állsz a vizsgákkal?

5538. manul (válaszként erre: 5530. - Dudika14)
2010. okt. 21. 19:30
A Testvéreket éppen most láttuk,kicsit tartottam tőle de mivel jó színészek játszanak benne megnéztük.Határozottan jó volt!
5537. manul
2010. okt. 21. 19:29

Sziasztok!

Bocs,hogy eltüntem egy időre de tanultam és nagyon nem is volt időm függeni.Viszont letöltöttem egy csomó filmet,(imádlak Dudika!:DDDDD)így lesz mit néznem illetve a férjemnek is van mit néznie!(nálunk ez a fő szempont!:DDDDD)

5536. Kata75 (válaszként erre: 5535. - 1fb0dcbfc6)
2010. okt. 21. 18:52

Bár olvasom nem szoktál unatkozni, de majd télen talán több időd lesz "mozizni".


Csajok, merre vagytooook!!!!


Délután ezeket néztem:

- 2 Született szinglik (szeretem "Mónikát", de ebben a sorozatban kicsit sokkkk)

- 1 House

- 1 Született feleségek

+ egy fél film: Haver (szót sem érdemel......szerintem KATASZTRÓFÁLISAN XAR!)

5535. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 5532. - Dudika14)
2010. okt. 21. 13:17
Sziasztok,köszi a tippeket,mostanában úgyis leálltam:(
5534. Kata75
2010. okt. 20. 20:43

Ma eddig ezeket néztem:

- Cash (kissé szokatlan a stílusa, de nagyon tetszett és a zenéje is passzolt:)

- Cápatámadás Malibuban (szigorúan egyszer nézős.....)

- Pár-terápia (nem volt rossz, de néha már fárasztó)

- Szökőév (aranyos)

5533. Kata75 (válaszként erre: 5530. - Dudika14)
2010. okt. 20. 20:41

Szép kis lista, elég lesz a 6 nap?:))


Képzeljétek, megvan 4 Dexter könyv, csak az a baj, hogy a kis gépemen nem tudom olvasni.......na majd itt a nagyon!


Most én is rá álltam arra az oldalra, ahol Dudika van, és onnan jönnek a kedvencek:)

5532. Dudika14 (válaszként erre: 5531. - 1fb0dcbfc6)
2010. okt. 20. 20:30
Ha tudod nézd meg az Internátust és a Derült égből családot is mindenképpen:))
5531. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 5530. - Dudika14)
2010. okt. 20. 15:33

Ezekből hármat néztem végig:

Chuck

Vámpírnaplók

Hazudj,ha tudsz

5530. Dudika14 (válaszként erre: 5529. - 1fb0dcbfc6)
2010. okt. 20. 14:32

ennyire nem szabad függővé válni:))


Én most szedegetem le, amiket összeírkáltam, 6 napra beregiztem:)


90210

Chuck

Cold Case

Derült égből család

Dexter

Gossip Girl

Hazudj, ha tudsz

Internátus

Good wife

Tuti Gimi

Testvérek

True Blood

Vámpírnapló

Futuram (rajzfilm, nagyon aranyos)

Kings

Spartacus

A fagyos folyó lovasa

Álomgyári feleség

Dr. Csont

és még ki tudja mit:DD

2010. okt. 20. 12:24

Sziasztok,végre elkezdődtek a kedvenc sorozataim!!


Vészhelyzet,Grace klinika,meg is néztem őket az este,reggel meg jól elaludtunk:((

5528. Kata75
2010. okt. 20. 10:03

Nem is írtam, hogy férjem rá állítottam Koonzt-ra és Dexter-re, persze elektronikus könyvben:DDD Remélem hamarosan olvashatom.


Tegnap és az elmúlt napok termései:

- 2 Gyilkos elmék

- 1 Dexter (V/4)

- 4 Post mortem (német helyszínelős sorozat)

- Nagyfiúk (nagyon jó volt, imádtam!!!:)

- 30 nap sötétség 2010 (elment....)

- Akarsz tudni egy titkot (borzalmas)

- A szeg (szintén)

5527. Kata75
2010. okt. 20. 09:13

Sziasztok!


Óóóó, ilyenen aztán végképp nem "sértődök" meg Noranna:) Sőt, egyet is értek Veled.

Mi ha nem is élünk vallásos szellemben, de pl.Édesanyám mai napig a maga csendes módján mindig érzékelteti, hogy Katolikusok vagyunk.

A Keresztszülőség pedig igenis tényleg komoly dolog, bár ettől függetlenül ugyan úgy sajátomnak érzem a testvéreim/más szeretett rokonaim gyermekeit, és ha bármi történne melléjük állnék/mellettük lennék.

Szóval nálunk mindenképp az arany középút ami ebben is érzékelhető:)

Mint olvashattátok flancot sem csináltunk belőle, egy egyszerű családi ebéd mellett ünnepeltük kicsi Tomit:)


Dudika: ha ésszerűen csinálja az ember, akkor nem feltétlen pénzkidobás.

Mimdennel együtt az egész nem került (ajándék/ebéd) 20-25.000ft-ba, és úgy, hogy közösen álltuk. Persze csak a kaja részét, és pont ezért nem mentünk étterembe.....:)

Tehát szó sincs rengeteg pénzről, és a medált/ruhácskát/keresztelőt leszámítva máskor is szoktunk közös bulit rendezni. Legutóbb nyáron a bátyáméknál egy bográcsozós/szalonnasütős szombat volt, ahol szintén mindenki amivel tudott beszállt a buliba.

5526. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5525. - Dudika14)
2010. okt. 19. 20:24

Szia!Én mindenképpen a könyvet olvasnám el előbb..

Legalább is én így jobb szeretem,mert a filmekből sokmindent kihagynak..

Fordítva viszont,ha előbb látom filmen,akkor már azt nem olvasom ki..

Egyébként meg elég jó kis sorozat volt,nem fontos könyvebn is elolvasni...annak akinek nincs ideje,és szereti az ilyen jellegű filmeket!:)

5525. Dudika14 (válaszként erre: 5524. - Zsu1984)
2010. okt. 19. 20:09

Én csak belenéztem az első részbe, de egyáltalán nem tetszett:( De ez már jó régen volt...szóval nem tudom mit mondjak. Sajnálom.


Noranna: Én is akarom!!!!!!!!!!!!! mármint megnézni a Katedrálist. Bár még könyvben sem jutottam el odáig, hogy elolvassam:( Mit mondasz melyiket érdemes előbb. A könyvet elolvasni, utána megnézni a filmet? Vagy előbb nézzem meg filmen és utána olvassam?

Most más dolgokban vagyok benne, a héten még 3 könyv vár rám és még a "várakozó polcon" is még ugyanennyi...

Úgy érzem öreg koromban mást sem fogok csinálni, mint a meglévő e-könyv gyűjteményemből szemezgetni:DD

5524. zsu1984
2010. okt. 19. 11:49

Sziasztok!


Ma vagyogatok csak olyan sok mindent elterveztem, hogy....jaj és mindjárt dél:(((


Dudika:ha jól emlékszem régebben te nézted a Glee-t?Véleményeznéd ismét mert szemezgetek vele, szombaton belenéztem abba a részbe ami ment a retekklubbon....az tetszett!

2010. okt. 19. 10:55

Sziasztok!

Én is megnéztem a Katedrálist!

Nagyon tetszett..Jók voltak a színészek ..

Statiszták közül volt pár magyar,és jó volt,hogy nem oly ismert színészek játszottak a filmben..

5522. Dudika14
2010. okt. 19. 09:52

Csáó lányok!


Megint mindenki elfoglalt:)


ESte néztem sorozatot:

90210 III. 5.

Derült égből család II. 2-3.


Szép napot!

2010. okt. 17. 21:13

ui.én sem akaratam ezzel senkit megbántani..ez csak a személyes véleményem,ami kicsúszott a klaviaturán..

Jó éjt nektek!

5520. Dudika14
2010. okt. 17. 19:16

Mai termésem: Chuck IV. 3-4.

De még előttem az este:)

5519. Dudika14
2010. okt. 17. 19:08

Húha, ezt még elolvasni is fárasztó volt:))


Noranna szavaiból kiindulva, van nálam is egyetértés, mert tényleg lehet valami benne, a keresztény szóból lehet a keresztelő is...engem sem kereszteltek anno, csak névadó ünnepségem volt a tanácsházán:DD

Ezek után egyik gyerekem sincs megkeresztelve - hamár az anyjuk pogány:D - de így elolvasva elég nagy pénzkidobásnak tűnik:( nem szeretem a felhajtást (sem esküvőt, sem ballagást stb.)


Remélem azért nem bántottalak meg Kata, természetesen ahány ház annyi szokás:) De jó, hogy bírod az ilyeneket és klassz, hogy jól sikerült!

2010. okt. 17. 14:31

Sziasztok!

Keresztelő..Mi nem kereszteltettük meg Noémit..

Nem vagyunk túlzottan vallásosak..és a keresztelő lényege ugye az,hogy keresztény hitben nevelem a gyermekem..Mi nem igazán nevelnénk így../az,hogy a karácsonyt megtartjuk,attól még nem lesz egy gyerek kereszténységre nevelve../

Szerintem sokan csak úgy tartják,vagy muszájból..Nagy felhatást csinálnak belőle..aztán mikor megkérdezem őket valóban hívők-e,akkor a válasz nemigazán,vagy nem.."

Ha lenne egy olyan ember az életemben,akire rámerném bízni Noncsit,akkor az keresztszülőség nélkül is elvállalná..

Sokan pedig csak azért választanak ki valakit,hogy a gyereknek majd a keresztanya szépen megveszi a babakocsit,stb..ez is milyen már???

Ilyenkor sem a vallásról van szó,csak az anyagi érdekek..nna de tisztelet a kivételnek!

5517. Kata75 (válaszként erre: 5516. - Dudika14)
2010. okt. 17. 11:11

Mivel nálunk nagyobb hely van (14-en voltunk), így itt tartottuk húgomék Tomikájának a keresztelői ebédjét:)


Tudod, az ilyenkor szokásos kaja/pia (bár utóbbi egy csepp sem fogyott ami alkoholos lenne:), és az ezzel járó rengeteg előkészület: előtte való napon bevásárlás, sütés/főzés (3 torta/többféle töltött rántott husi/marhahúsleves amit reggel 5-kor tettem oda főni..../saslik/ubi sali + anyu hozta a kedvenc tepsis sajtos, pórés krumplit/pogácsát + tesómék is még 1-1 féle sütit), takarítás (előtte és aznap is). Na meg ami utána marad..........de mindentől függetlenül tök jó volt, imádom az ilyesmit:)

Persze amit lehetett előtte előkészítettünk, így lényegesen könnyebb volt.

Mindenki többször felajánlotta a segítségét, de jobb volt hogy ketten csináltuk, nem kellett egymást kerülgetni + egyik teómék messzi laknak, másikuknak pedig ugyi ott van Tomi.


Na, meg nálunk családi hagyomány, hogy a baba a keresztszülőktől fülbevalót, vagy medált kap.

Na, mire egy visszafogottan szép/egyszerű keresztet találtam.......nem régen műtött pocakkal nem volt könnyű napokon (!) keresztül utána kajtatni.

A ruciját is mi vettük meg, de amennyire egyszerű volt (sima fehér öltözék + egy kifejezetten keresztelői angyalkás/selyemszalagos horgolt kendő) annyira nehéz volt beszerezni. De nagyon kis csinike volt a legényke:)


A medált pedig szép babakék selyemszalagra tettem, a két végét egy ugyan olyan kék üvegszerű gyöngybe húztam, majd pici csomót kötöttem rá.

Míg a buli tartott addig egy plüss kismajom (úgy tud kapaszkodni, hogy így - is - szoktuk hívni:) nyakába tettem, hátul a golyót felhúztam addig, hogy elől szépen álljon, majd átöltözés/indulás előtt a nyakába akasztottuk. Édes volt:)


Ma szigorúan pihit írtam elő magunknak!

5516. Dudika14 (válaszként erre: 5515. - Kata75)
2010. okt. 17. 10:33

szia:)

az szuper - bár fogalmam sincs miről is beszélünk, még életemben nem voltam keresztelőn...


Én tegnap este még belehúztam:

Vámpírnaplók II. 4.

Chuck IV. 1-2.

5515. Kata75
2010. okt. 17. 10:12

Sziasztok Drágáim!:)


Tegnap megvolt a keresztelő, és hát ugyi már az előtte lévő napok sem voltak egyszerűek......de most újra itt, és sorozatokra/filmekre fel!:)

5514. Dudika14
2010. okt. 16. 22:09

Oh, köszi a tippet, megnézem meg van-e e-könyvben, mert rendesben sajnos nincs:((


Nálam egész hétvégén a filmeké a főszerep.


Tegnapi és mai termésem eddig:

A férjem védelmében I. 22-23, II. 1-2.

Gossip Girl III.23, IV.1-4.

The Expendables - A feláldozhatók (2010 mozifilm)

❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook