Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sopron környéki kismamák fórum

Sopron környéki kismamák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
40. Hirtelencsiga (válaszként erre: 38. - Timcsillag)
2010. márc. 3. 21:00

Szia!

Biztosan, minden rendben lesz holnap!

39. szandi30 (válaszként erre: 38. - Timcsillag)
2010. márc. 3. 20:20

Szia!

Én a 29.000-et,biztos ami biztos.

Ma voltam terhesgondozóba(3 órát kellett várnom)

pénteken megyek UH-ra.

A Peitlnél is ilyen sokat kell várni?

Te elégedett vagy a védőnőddel?

38. Timcsillag (válaszként erre: 37. - Szandi30)
2010. márc. 3. 20:10

Sziasztok! A Peitl fiatal, de látszik rajta, hogy szereti és érti amit csinál. Jó fej, én meg vagyok elégedve vele.

Szerintem, én a 9000 Ft-os down szűrést fogom elvégeztetni.Te melyiket?

A pihenést most még jobban szem előtt fogom tartani.

Holnap megyek 12 hetes uh-ra.Kíváncsi leszek:-)

Majd megírom mi volt.

37. szandi30 (válaszként erre: 28. - Timcsillag)
2010. márc. 3. 08:31

Nem tudom milyen a munkád,meg mennyire megterhelő,de tényleg pihenj!

Én kis naív is azt gondoltam,bírom én,nem vagyok én az a beájulós fajta,aztán bumm...

Persze nem akarlak megijeszteni,de ha jelez az ember teste,arra nagyon oda kell figyelni,és komolyan venni.Szóval pihenj!

Te melyik Down kór tesztet csináltatod meg?

36. szandi30 (válaszként erre: 35. - Hirtelencsiga)
2010. márc. 3. 08:23

Szia!

Tiboldi nekem sem volt szimpi(1-szer jártam nála)

Amugy én sem csináltam nagy kérdést a felkészülésből.Nem cigiztem,nem kávéztam,szóval nem voltak rossz szokásaim.Én vitaminokat sem szedtem,bár sok internetes oldalon lehet olvasni,hogy az már ajánlott 1-2 hónappal előtte.

Úgy volt hogy beugrom a nőgyógyászomhoz egy általános vizsgálatra(rákszűrés),de akkor már 3 hetes voltam :).Akkor sok szerencsét!!

Ha esetleg még megtudok ezt azt dokikról,megírom!

35. Hirtelencsiga (válaszként erre: 34. - Szandi30)
2010. márc. 2. 21:40

Hát tájékozódom. :-) Főleg az orvosokról. Még csak nemrég költöztünk ide és nem ismerem egyik dokit sem. Egyszer voltam a Tiboldinál általános vizsgálaton, de nem igazán volt szimpatikus, bár azt mondják nagyon jó szakember.

A felkészülés része még egy kis életmódváltás is. Leszoktam a kávéról. Szeretnék még fogyni is, vagyis inkább erősödni a terhességig.

Van valami jó tipped, hogy mit ne hagyjak ki a felkészülésből? :-)

34. szandi30 (válaszként erre: 33. - Hirtelencsiga)
2010. márc. 2. 21:32

Eredetileg én sem hozzá akartam menni,de a sors úgy hozta,hogy amikor bekerültem,pont ő rendelt,meg utána végig ő kezelt,és már nem akartam váltani:ő már tudta mi a helyzet.

mugy én is hallottam róla jot is,rosszat is.Amíg bent feküdtem,minden dokiról hallottam jót is,rosszat is.Ha meg felfogadsz dokit a szülésre,akkor ugyis adsz pénzt.

Még valami:ugy vettem észre hogy most a Karazma doki meg a Peitl doki a "menő".

Akihez semmi esetre sem mennék:Szilveszter doki,Nagy Bálint.

és te hogy "készülsz" a terhességre?

33. Hirtelencsiga (válaszként erre: 32. - Szandi30)
2010. márc. 2. 21:17

Sajnálom, de a lényeg, hogy egyikőtöknek sincs semmi baja! Azért tényleg nagyon vigyázz magatokra!

Június, július körül szeretnénk teherbe esni (ha összejön).

A Berkes doki milyen? Róla is hallottam már jót is és rosszat is.

32. szandi30 (válaszként erre: 29. - Hirtelencsiga)
2010. márc. 2. 21:15

Szia!

A 6. héten bevéreztem,lett egy haematoma a méhemben(bevérzés),ami vagy az,vagy nem.Pontosan a dokik sem tudják,bent feküdtem 9 napot,a vérzés elmúlt,aztán nagy nehezen kiengedtek.Hál istennek a baba fejlődik,elég sűrűn kell UH-ra járnom e miatt.Amugy a Berkes dokihoz járok.

Mikorra tervezitek a "babaprojektet"?

31. Hirtelencsiga (válaszként erre: 30. - Timcsillag)
2010. márc. 2. 21:03

És milyen a dokid? Róla én azt hallottam, hogy még nagyon fiatal, de iszonyat jó fej és nagyon lelkiismeretes. Igaz ez?

Még csak most állok orvosválasztás előtt, de nem nagyon tudok dönteni.

30. Timcsillag (válaszként erre: 29. - Hirtelencsiga)
2010. márc. 2. 21:01
Igyekszünk:-) Én a dr. Peitlhez.Te is pihenj többet, akér hónap vége van akár nem:-)
2010. márc. 2. 20:57

Sziasztok!

Vigyázzatok nagyon magatokra!

Timcsillag, ne dolgozz olyan sokat!

Szandi! Megkérdezhetem, hogy miért lettél veszélyeztetett?

Melyik dokihoz jártok?

28. Timcsillag (válaszként erre: 27. - Szandi30)
2010. márc. 2. 20:11
Én hányással indítottam.6 hétig hánytam. Ma meg barnáztam, az orvos azt mondta pihenjek. Most ép azon gondolkodom, hogy kiíratom magam, vagy kérek segítséget, mert lemaradtam a munkámmal, és ha most táppénzre megyek, akkor nem tudom mikor tudom behozni magam. Illetve be kellene valakit tanítatni, mert addig nem tudok elmenni táppénzre sem, most ezen nyüglödök. Pedig már ép kezdtem jobban érezni magam:-(
27. szandi30 (válaszként erre: 26. - Timcsillag)
2010. márc. 2. 15:55

Éppen ma kezdem meg a 12. hetemet.Sajna én veszélyeztetett terhes vagyok,már nem dolgozom,meg a dokim szerint ne nagyon mozogjak,de én titokban eljárok minden nap 1 óra sétára.Főleg most,hogy ilyen jó idő van.Ki bírná ki otthon bezárva?

Amugy te hogy viseled a terhességed?

2010. márc. 2. 15:27
szia,örülünk, hogy csatlakozol, igazából egyenlőre én vagyok csak kismama. Larissa már anyuka. csiga most tervezi:-)Te hány hetes vagy?
2010. márc. 2. 15:19

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni a kis csapathoz!

Nagyon örülök,hogy végre találtam egy olyan fórumot,ahol soproni kismamák "találkoznak".

2010. márc. 2. 08:12

Sziasztok Lányok! A jó időnek én is nagyon örülök:-) Sokkal jobb a kedvem tőle.

Egyébként már napról napra jobban vagyok:-)Remélem ez így marad. Csütörtökön megyek a 12 hetes genetikai uh-ra, a férjem is eljön velem, aminek külön örülök:-)

Szertintem egy kapcsolatban az a legfontosabb dátum, hogy mikor ismertétek meg egymást:-) Az a legtávolabbi idő:-)

23. Hirtelencsiga (válaszként erre: 22. - Larissa88)
2010. márc. 1. 12:48

Szia!

Nekünk a polgári esküvőnk 2008. novemberében volt, a templomi és a lagzi meg 2009 augusztusában. Tehát vagy kicsit több, mint egy éve, vagy csak fél éve vagyunk házasok.:-)

Pénzügyi és személyügyi területen dolgozom. Azért is van most olyan sok munkám, mert hónap vége van és ilyenkor mindkét területen le kell zárnom a hónapot.

Milyen szép időnk van ma!!! Én ennek nagyon örülök, már nagyon vártam a tavaszt (ezzel szerintem nem vagyok egyedül). :-)

22. Larissa88 (válaszként erre: 19. - Hirtelencsiga)
2010. febr. 28. 16:13

Szia!

Mi a Színház utcában lakunk most ideiglenesen. Köszi a gratulációt. És mióta vagytok házasok?

Mivel foglalkozol amúgy? Persze csak ha nem vok túl indiszkrét.

21. Larissa88 (válaszként erre: 18. - Timcsillag)
2010. febr. 28. 16:11

Pesten szültem, de Szentendrén jártam terhesgondozásra mert akkor ott laktunk még, szóval Pesten nem volt választott orvosom meg semmi.

De szerencsém volt mert igen rendes szülésznőt meg dokit fogtam ki meg előtte volt felújítva a szülőszoba, úgyhogy jó volt.

Szerintem nemsokára enyhülnek ám a rosszullétek, bár nem egy oylat hallottam aki egész végig rosszul volt.

20. Timcsillag (válaszként erre: 19. - Hirtelencsiga)
2010. febr. 27. 14:06
SZia, én 30 km-re Soprontól, most még én is dolgozom, de remélem már nem sokáig:-) illetve hamar elmegy az a pár hónap:-)mivel foglalkozol? Én egy egyesület mindenese vagyok.
19. Hirtelencsiga (válaszként erre: 16. - Larissa88)
2010. febr. 27. 12:45

Dolgozgatok. Most éppen nagyon sok munkám van, túlórázom és most hétvégére is hoztam haza egy kis munkát. :-(

Az Uszoda utcában lakunk a férjemmel.

Ti hol laktok? Igazán gyönyörű a kisfiad. Gratulálok hozzá!

18. Timcsillag (válaszként erre: 17. - Larissa88)
2010. febr. 26. 17:56

Szia, hát nem igazán, ma reggel is hánytam:-( de már azért jobb, mint 1 hete:-)

A nagy napot ne is kapkodd el!Aznap mindennek olyannak kell lennie, amilyennek te szeretnéd:-)

EGyébként TE hol szültél? Sopronban vagy Pesten?

17. Larissa88 (válaszként erre: 15. - Timcsillag)
2010. febr. 26. 17:02

Tervezzük az esküvőt csak egyenlőre nem igazán adottak a körülmények, én meg úgy vagyok vele hogy azért mégis csak egy elég fontos nap az életemben, szeretnék szép ruhát meg mindent ami szokás ilyenkor.

Na enyhülnek már a rosszullétek?

16. Larissa88 (válaszként erre: 13. - Hirtelencsiga)
2010. febr. 26. 16:57
Persze hogy csatlakozhatsz, örülünk neked. És mivel telnek a napjaid?Merre felé laksz Sopronban?
15. Timcsillag (válaszként erre: 12. - Larissa88)
2010. febr. 25. 14:15
Larissa, már 3-an vagyunk:-) Szóval nálunk semmit nem változtatott a papír, de azért jó, hogy meg van:-) Bárhova mész mindig azt kérdezik, kije vagyunk egymásnak, és ha azt mondod felesége, akkor valahogy, mint ha komolyabban vennének.Úgyhogy csak javasolni tudom, hogy házasodjatok össze, mert szerintem több az előnye, mint a hátránya:-)
14. Timcsillag (válaszként erre: 13. - Hirtelencsiga)
2010. febr. 25. 14:13
Szia! Persze, hogy csatlakozhatsz:-) Remélem összejön a baba:-)
2010. febr. 25. 13:00

Sziasztok!

Soproni vagyok én is, de nem vagyok kismama. Azért csatlakozhatom?

Remélem, nemsokára (az év második felére) már kismama leszek. :-)

12. Larissa88 (válaszként erre: 11. - Timcsillag)
2010. febr. 25. 12:55

Mi még csak jegyesek vagyunk egynlőre, de tervbe van véve az esküvő, csak most költözködés van meg összejött egy csomó probléma úgyhogy még várat magára a dolog.

De igazából nem hiszem hogy olyan fontos lenne a papír.

AMúgy apás szülést terveztek vagy még nem került szóba ilyesmi?

2010. febr. 25. 10:46
Szia, mi házasok vagyok,igen, 2 éve volt az esküvőnk, de már több mint 5 éve ismerjük egymást. Ti házasok vagytok?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook