Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sophie története fórum

Sophie története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sophie története

1 2
2009. aug. 1. 15:47
Nagyon sajnálom, ami történt! Kívánok Neked sok erőt, kitartást, és egy boldog párt, aki majd boldoggá tesz! Puszi!
2009. aug. 1. 15:19

Szia!

Nagyon sajnálom,de gondolj arra jobb igy mint hogy szegénykének ne legyen apukája.Hidd el ezt a sors akarta igy.És biztos vagyok benne hogy pár év mulva mikor megtalálod az igazit,a te kis Sophiekád ujra kopogtatni fog az ajtódon...

2009. aug. 1. 13:58
Kívánok neked nagyon sok kitartást, tengernyi erőt, hogy összeszedd magad, és legyen erőd egy új életet kezdeni, egy boldogabb, szebb, mindenben stabil életet. Szívből sajnálom, megrázó:-(
21. mgagi
2009. aug. 1. 13:56
Őszinte részvétem. Nehéz időszakon mész keresztül, de hamarosan ismét mosoly derül az arcodon. Biztos eljön az igazi aki mindenben kitart melletted, és harmóniában ,nyugalomban lehet egy szép és egészséges kisbabád!
2009. aug. 1. 13:20

Szia


Nagyon sajnállak, az első gyermekemnél én is egyedül voltam, de szerencsére nem történt semmi rossz a terhesség alatt.

Kitartást, erőt, közhely, de az idő segiteni fog, hogy túl tedd magad rajta.

Kívánom,hogy találj magadnak egy igazán érett férfit, aki nem csak játéknak fogja fel az életet.

Szorítok neked...

2009. aug. 1. 13:05

Nagyon sajnalom ami tortent...:-(((

Nem kapok szavakat...

Kitartast Neked es jo egeszseget.

Imadkozom erted es a kis Sophie lelkeert.

Kuldok Neked egy nagy barati olelest.

2009. aug. 1. 13:02

Szia!

Velünk a 24.héten történt meg, a mai napig nem tudom elfogadni de a fájdalom enyhül az idő múlásával!Hidd el!

Tudom mennyire nehéz de próbálj meg előre tekinteni!

Kitartás!

2009. aug. 1. 12:54
Szia. Kitartás,leszel még anyuka,az idö segit meglátod. Arrol a pasirol meg inkább nem irom le a véleményem,örülj hogy megszabadultál töle. Sok eröt neked és sok babát..
2009. aug. 1. 12:29
ha hiszed ha nem a természet egy nagy szelekció.én a 24ik héten jártam így.nem vagy hibás benne,a körülmények és sok sok minden befolyásolja sorsunkat.ha ő nem született meg annak oka van.nekem a genetikus azt mondta,hogy ezek a dolgok sajnos akkor történnek meg ha ő nem elég erős életben maradni.én sem kaptam rá sosem magyarázatot-de talán jobb is.igen.figyelni kell!és örüllj annak hogy te itt vagy és nem lett semmi bajod,én 3 napig hordtam magamban az én babámat és majdnem meghaltam!a pasidról meg annyit hogy örüllj neki hogy nem mentél hozzá-és nem tette végleg tönkre az életed!kitartás!
2009. aug. 1. 12:26

Kívánom, hogy találd meg életed párját és közös gyermeke(i)tekkel nagyon szép és boldog életetek legyen.

Tudom, ez most még messze van, de talán ebben bízva sikerül erőt merítened az újrakezdéshez. Nagyon sajnálom ami veled történt!!!

2009. aug. 1. 12:22

Nagyon szepen irtad meg ezt a szomoru tortenetet...

A baba azert ment el,mert tudta,nem ez a megfelelo alkalom hogy megerkezzen,valoszinu minden rosszul alakult volna,azrt kellett igy legyen,hogy vegul kiderulhessen igy volt a jobb.

Kivanok sok erot neked es hogy sikeruljon minden amit szeretnel!Hidd el,mindig minden a megfelelo pillanatban tortenik.Es utolag mindig kiderul.

2009. aug. 1. 11:51

Nem nagyon tudok mit mondani!

Kitartás! Erős vagy, lesz még kis BÖLCSESSÉGED!!

12. Szamó
2009. aug. 1. 11:30

Igazán megrázó a történeted..... :-(


Próbálj a jövőre gondolni, arra, hogy eljön a herceg fehér lovon, akinek érdemes lesz egy gyönyörű babát szülni! Addigra Te is készen állsz majd rá!


Kitartás!

2009. aug. 1. 11:28

Az a baba tudta,hogy nem ez a megfelelő alkalom!

De ha megérzi,hogy itt az idő,és egy nagyszerű apajelölt is van melletted,biztos megérkezik erre a világra,és nagyon boldoggá tesz Téged és a kedvesed!!!!

Sok erőt,hogy tudj még pozitívan gondolkodni,mert hidd el,megéri!!!

2009. aug. 1. 11:19

Én nem is tudok mit írni:(

Sajnálom,és kitartás!

Vigyázz magadra!

:(

2009. aug. 1. 10:39
Nagyon sajnálom!Őszintén!De hidd el még vissza kapod azt a kisbabát csak a megfelelő alkalmat várja.
2009. aug. 1. 10:36

Ez a cikk mélyen érintett.

Kitartást Neked!

2009. aug. 1. 10:28
Írtam privit.
2009. aug. 1. 10:14

Nagyon sajnálom ami veled történt!Kívánom,hogy sikerüljön olyan párt találnod,aki megérdemli,hogy gyereket szülj neki!

És hidd el az anyaságot megérdemled,csak nem most volt itt az ideje!

A legjobbakat kívánom neked tiszta szívből!

2009. aug. 1. 10:12
Nem lehet most könnyű de sok erőt és kitartást kívánok neked a jövöre nézve!:(Pusza!
2009. aug. 1. 10:12
Rettenetesen sajnálom, nagyon megrázott! Minden jót kívánok neked én is!
2009. aug. 1. 10:11
Nagyon sajnálom! Próbálj erős lenni! Minden jót kívánok neked! :(
2009. aug. 1. 10:08

Szörnyű tragédia! Nagyon sajnálom!

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked az újrakezdéshez.

2009. aug. 1. 10:03
Három hete történt, és én még mindig alig hiszem el... hat és fél hónapig (27 hétig) élvezhettem a várandósság minden szépségét, aztán a kislányom úgy döntött, kevés neki egy anyuka apa nélkül.
Tanácsom minden kismamának: jegyezzétek a picuri mozgásait már rögtön a kezdetektől!

Ugrás a teljes írásra: Sophie története
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook