Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Somogy megyei nevelőszülők fórum

Somogy megyei nevelőszülők (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. aug. 10. 20:47
Szia! Majd a naplómban írok milyen volt a hétvége, de csak 1 szóval lehet jellemezni! SZUPER SZENZÁCIÓS!!! Kevinről tudni valamit? Beszéltél a szülőkkel? Puszika
2009. aug. 9. 21:19
Szia Zsani!Néztem a képeet,nagyon jók,kiváncsian várom az élménybeszbeszámolot!
2009. aug. 9. 15:50
Szia Éva! Hazaértünk, tele élményekkel.. majd jövök még később most még ezer a dolgom! Babi gratulálok!!!!!!!!!!Irigyellek....de eljön majd a mi időnk is! puszi
2009. aug. 6. 18:39

Szia babi!Gratulálók a gyerekeidhez,a picikéd nagyon szép!A nagyok mit szólnak hozzá?Kényeztetik?

Már nagyon lestem mikor jösz helyzetjelentésre,de gondoltam nagyon lefoglal a picikéd,ha ráérsz gyere és irj,hogy tudjunk rólatok.

Szia!

90. babi65 (válaszként erre: 79. - B52d3380ac)
2009. aug. 6. 16:15
Sziasztok bocs hogy eddig nem raktam fel képet, de újra bele kell jönni a babázásba,nagyon jó kisfiú ,2,77kg volta súlya pénteken,és 48cm.Nagyon jól eszik,mire menni kell a tanácsadásra ki is kerekedik a kispofija.
2009. aug. 5. 09:36

Szia Zsani!nagyon rossz a várakozás,esetleg hívd,te fel,hogy nem lesztek othon,és,hogy szeretnéd tudni,hogy mikor jön...

Nálunk is esik az eső,nemsokára mi is készülünk,és megyünk a dokihoz,mert ki kell a lányok papirját töltettni az ovihoz.

Reméljük,jó napod lesz,és felhív az oktatód

Szia!

2009. aug. 5. 08:50
szia Éva! Nem éppen a legjobb keddvel ébredtem, olyan zagyvaságokat álmodtam, idegesít hogy nem hívott még az oktatónk és pénteken reggel utazunk el! Nem töröténik semmi, esik az eső! Ma nagyon nincs minek örülnöm! Remélem neked sokkal jobb kedved van! Megyek orovshoz, majd később jövök még! Szia, szép napot kívánok neked!
2009. aug. 4. 20:59
Szia!kicsit bekukkantottam,vasalok,még benézek,hogy vagy -e?
2009. aug. 2. 20:18
bocsi most látom hogy 2.5 irtam holott te 3.5 nehari, de ez a meleg kikészít!!!!:) fellépek skypra aztán jössz amikor tudsz, de ha már nem beszélünk akkor holnap...puszillak
2009. aug. 2. 20:16
Sziasztok!Kicsit bekukkantottam lányaim micimackót néznek,remélem gyorsan megunják,fárasztó volt ma ez a meleg.
2009. aug. 2. 12:12
Szia! 2.5 kg az nagyon sok, biztos a napokbani stresses lelkiállapotodnak köszönheted! Nagyon nagy a hőség itt is, mi megyünk vásárolni , aztán pihenünk tovább, esetleg este egy mozi:) majd meglátjuk! este jövök, puszika
2009. aug. 2. 12:09

Sziasztok!Mi most jöttünk meg a városból,kegyetlen hőség van bizti lesz vihar a napokba!Főüzök valamit vacsira,és takaritgatok,a gyerekszobát,átakarom átrendezni,meg a ruhákat nézem át ami már nem kell,szoltirozom és odaadom valakinek.

Este jövök,jó takaritást!puszi!


Képzeld ma rááltam a mérlegre és fogytam 3,5kilót!!!

2009. aug. 2. 09:33
Sziasztok! Mégsem mentünk sehova, most keltünk fel, Csabi inkább itthon lenne! Igy most takarítgatok kicsit meg pihengetünk! Este jövök
2009. aug. 1. 23:39
szia, én meg még fennt vagyok de csabim alszik, igy se írni nem tudok se beszélni, mert egyből felkel ahogy kalapálom a gépet:) megyek is mert kapok a fejemre:)puszi
2009. aug. 1. 23:13
szia!én is most értem a gép elé,a lányoknál nemakart kimerülni a duracel.....tíz után aludtak el.érezétek jól magatokat!
2009. aug. 1. 21:56
Szia Éva! Ma már nem megyek skypra mert fáradtak vagyunk, reggel pedig megyünk balcsira! Holnap ha erőm engedi jövünk:) Babit nagyon lefoglalja az uj jövevény, azért ne hanyagolj minket, és szeretnénk képet is látni:)
2009. aug. 1. 13:29

sziasztok!

Babi gratulálok a kisfiúhoz,én is várom a fényképeket.

Látjátok csajok jó dolgok is történek nem csak rosszak!

2009. júl. 30. 23:00
Babi holnap mehettek a babáért? irj délután mindenképp és ha lehet raksz fel a piciről képet! Olyan jó neked, remélem legközelebb én is dicsekedni fogok!:)))))))
76. babi65
2009. júl. 30. 22:11
Szia április 23.-án kaptuk meg a tanusítványt.Azután még ki kellet töltenünk egy engedélyező papírt ami alapján nyilvántartásba vettek minket-
2009. júl. 29. 21:32
Jajj de örülök babi mikor fejeztétek be a tanfolyamot? most ugy irigyellek:)
74. babi65 (válaszként erre: 70. - B52d3380ac)
2009. júl. 29. 21:21
Képzeljétek mégiscsak eszébe jutottunk valakinek.Tegnap délután szóltak hogy mehetünk a kórházba egy hat napos kisfiúért,ma már voltunk is bent megnézni.Pénteken reggel vihető lesz és már a határozatot is megkapta a kórház.
2009. júl. 27. 21:20
Szia! Még csak most értem ide,még a holnapi kaját ezután megyek elkésziteni,tizig itt puszi!
2009. júl. 27. 18:00
Szia! Rendben este leszek remélem, mikorra várhatlak skypon? Puszi
2009. júl. 26. 22:53
Szia!Körülményekhez képest jól vagyunk,a manómat látogatják reggel viszik este hozzák,szombaton strandon voltunk,ma rámszakadt a házimunka,lassan belenyugszok,a kislánynak nagyon hiányzik a fiam,és forditval is.Holnap ha tudunk dumcsizunk.puszi!
2009. júl. 26. 21:05
Szia Babi! Ez meg hogy lehet? Mikor végezted a taqnfolyamot? Mióta vannak gyerekek másoknál? Ez hihetettlnen, de nagyon együttérzek veled, mi is várunk.-....várunk....De kezd elfogyni a türelem....Szia Éva hogy vagytok, hiányollak már nem beszéltünk tegnap sem! Remélem jól vagy, puszillak és a kicsi lurkókat is
69. babi65 (válaszként erre: 52. - B52d3380ac)
2009. júl. 26. 20:46
Szia nálunk még mindig semmi.Ugy érzem hogy eltüntünk a nagy forgalomban.Akikkel együtt végeztünk már mindenkinél van gyerek,de már nemis merek senkit hívni,mert mindig azt a választ kapom hogy majd szólnak ha lesz valami.
2009. júl. 23. 21:24
Szia! Fellépek skypra csörgess meg ha vagy addig teszek veszek és akkor kicsit dumcsizunk, puszó
2009. júl. 23. 20:37

szia most értem ide,megvolt,a látogatás,rendesen kivagyok,elszívtam fél doboz cigit.

Veletek mi van?A hasad fáj még?

Késöbb jövök,ha a manók alszanak már.

puszika!

2009. júl. 23. 08:07
Jóreggelt, Gyönyörű Szép Napot kívánok neked!!!!
2009. júl. 21. 21:25
Redbben ittvagyok, szabad vagyok:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook