Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sok súlyfelesleggel küzdők...Nem vagyunk egyedül!!! fórum

Sok súlyfelesleggel küzdők...Nem vagyunk egyedül!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
5741. fnagyzs (válaszként erre: 5736. - Aranka2)
2011. jan. 20. 11:56

Nem, nem!!! Felejtsd el a bilit! A remény utoljára hal meg!

Higgy benne, hogy ez a doki lesz a végső jó a számodra!!! Az lesz, meglátod! :DD


"Kéz- és lábtörést!" :DDD

5740. Vivienke30 (válaszként erre: 5739. - Fnagyzs)
2011. jan. 20. 11:56
szia!!menyit szeretnél fogyni??
5739. fnagyzs (válaszként erre: 5732. - Manul)
2011. jan. 20. 11:54

Nálam a fokozatosság is takarék lángon ég.....:DDD

Majd ha jön a tavasz biztos én is új erőre kapok......legalábbis remélem.


Amúgy szépen lassan (nagyon lassan), azért csorognak le rólam is a dekák, ma reggel például már 2,5 kg-al voltam kevesebb a szilveszteri súlyomnál. Tavaszra visszatérek a tavalyi súlyomhoz, onnan meg indulhat a szárnyalás.....:DD

5738. Vivienke30 (válaszként erre: 5735. - Aranka2)
2011. jan. 20. 11:50
köszoóönöm szépen én nyárra szeretnék sokat fogyni eddig két kilot fogytam már!!!
5737. fnagyzs (válaszként erre: 5729. - Aranka2)
2011. jan. 20. 11:48

Naná, hiszen még csak most leszek 18....:DDDDD

Egyébként már 11 éves korom óta menstruálok és világ életemben problémás volt minden hónapban ez a pár nap....:(( Iskolás koromban rendszeresen hazaengedtek az első két napon, mert olyan hasi görcseim voltak, hogy az első szülési fájdalmaim meg sem kottyantak.....valamint ájulás, stb....egyszer épp utazás közben a nyugatiban történt, mire mentőt hívtak hozzám, bevittek a kórházba és miután jobban lettem, sem akartak hazaengedni, mondván hogy meg kell várnom a terhességi teszt eredményét......:DDD Hiába bizonygattam, hogy nem voltam fiúval hónapok óta és különben is épp megvan.....

Szóval tudom, hogy még korai és nem szabad siettetni az időt, de én már várom a mikulás mentes időszakot.

Amúgy van ismerősöm, akinek hasonlóan hozzám nagyon korán jött meg és ennek következtében elég fiatalon el is maradt, ami sem fizikailag sem lelkileg nem viselte meg........remélem velem is hasonlóan fog történni.....:DD

5736. Aranka2
2011. jan. 19. 12:19

Sziasztok Lányok !

Nagyon jó ,hogy megvan mindenkinek a kitartás:)

Kriszti a tied is megjön. Ilyenkor sokkal nehezebb...remélem minél előbb rendeződik a helyzet. testvérednek jobbulást.


Képzeljétek végre hétfőn reggel 7-re megyek immunológushoz.Ez azért nagy szó ,mert a legújabb nyavalyámra csak most sikerült orvost találni.

+ Abban reménykedem ,hogy az összes betegségemet egybe nézi . Tulajdonképpen egyik hozza a másikat:(

aztán egyszer csak megint 70kg leszek DDD Na ébredj Aranka bilibe lóg a kezed :(

5735. Aranka2 (válaszként erre: 5734. - Vivienke30)
2011. jan. 19. 12:12

Szia Vivienke !

Érezd jól magad közöttünk.:)))

2011. jan. 18. 20:16
sziasztok jöhetek hozzátok??
5733. Járminé Ritus (válaszként erre: 5724. - Kriszti020)
2011. jan. 18. 18:51

Remélem minden rendbe jön és visszatér minden a régi kerékvágásba.

Még hogy mit keresel itt? Hát gondolom minket.

Csak egy kis beszélgetés és talán könnyebb egy kicsit mindenkinek.

Nem életre-halálra fogyókúra ez,csak szépen lassan.

Mindenkinek szépet és jót kívánok.

5732. manul
2011. jan. 18. 15:53

Sziasztok Lányok!


Aranka legközelebb szólj ha erre jársz és ha Zsuzsinak is jó beülhetnénk egy bambira valahová!


Zsuzsi nálam most voltak a nehéz napok,de ma már kicsit tekertem,na nem vittem túlzásba de a fokozatosság elvét követem!:DDDD


Rita én sem álltam még mérlegre de érzem,hogy valami történik!:DDDDDD


Kriszti kitartást Neked és jobbulást a testvérednek!

2011. jan. 18. 12:51

Szia Aranka.

Sajnos egészségügyi a gond.

De lelkileg lehet hogy rosszabb neki mint egészségügyileg.

Egy nőnek se kívánom amit most ő átél.

Sajnos már egy hete benne van de még nagyon messze a vég.

5730. Aranka2 (válaszként erre: 5724. - Kriszti020)
2011. jan. 18. 10:43

Szia Kriszti !

Le a kalappal előtted ,nagyon jó testvér vagy:)

Remélem nem egészségügyi gond. Bár a lelki sem sokkal jobb.

Üdv Aranka

5729. Aranka2
2011. jan. 18. 10:38

Sziasztok !

Zsuzsi !

Nagyon fiatal vagy még ahhoz ,hogy elmaradjon.

Nekem 50 voltam amikor elmúlt. Aztán volt 2 műtétem és a hőhullámok visszajöttek:((( Most már szerencsére ritkábban ,de már 2 éve tart. Ja és előzőleg simán elmaradt,nem volt semmi cicó.

Szeretem a Müllert, külön kosárba pakoltunk a lánnyal ,aztán a végén átnéztem és szelektáltam. Így is ott hagytunk 10.000 . Ebben nekem testápoló,hajfesték,citromfűolaj,apának tusfürdő ,cukrok.Andreának szemfesték,spirál,dezodor.

És a KIK be vettünk egy spongyabobos pici szőnyeget az ágya elé(átment bébibe)és Molly szülinapjára egy csipogó hamburgert DDD

5728. fnagyzs
2011. jan. 18. 09:48

Csajok, én kajaügyileg úgy gondolom rendben vagyok, de a súlymérés a héten kimarad, mert megérkezett a Mikulás....:((((


Annyira utálom!!!! Már rég nem vagyok gyerek, nem értem mit akar még tőlem, és miért zaklat minden hónapban! :DDD

5727. fnagyzs (válaszként erre: 5725. - Aranka2)
2011. jan. 18. 09:46

A helyedet, ami itt van köztünk!!!!!!!!!! :DD


Itt jártál a vecsési Müllerben? Miért nem szóltál, hogy jössz, tegnap én is jártam arra, talán össze is futhattunk volna, bár én csak délután voltam ott. :DD

Mi jót vásárolgattál?

5726. fnagyzs (válaszként erre: 5724. - Kriszti020)
2011. jan. 18. 09:43

Sajnálom! :(( Remélem mihamarabb rendbe jönnek a dolgaitok.........és azért ne add fel!!!!

Puszika

5725. Aranka2
2011. jan. 17. 20:19

Sziasztok !


Csak tudnám mit keresek itt:( már ami a fogyást illeti.

Természetesen a társaság miatt DDD

Zsuzsi ,Ancsa tegnap vásárolgatás közben gondoltam rátok . Bár mindenem fájt (de az itthon se hagyta volna abba ) elmentünk a Müllerbe . Ha már ott jártunk be -be néztünk máshová is.

Rita nagy nagy gratula és természetesen a többieknek is.

2011. jan. 17. 20:11

Köszi csajok a biztatást.

De úgy néz ki még nem jött el az idő.

Sajnos lassan egy hete elég súlyos gondja vannak a tesómnak és itt van nálunk a lányával együtt.

A két gyerek egész nap öli egymást a szó szoros értelembe.

Tesóm meg sokat van rosszul.

Így még nagyon gondolni se tok a diétára.

De remélem hamarosan összejön.

Addig is olvaslak benneteket.jó éjt

2011. jan. 17. 19:59

Fenéken billentés,megy az én részemről is ha nem haragszol.

Nagyon tedd oda magad kislány és ha kapod be a falatokat gondolj ránk,legyél nagyon irígy és remélem menni fog.

Kitartás,sikerülni fog!!!!!!!!!!!!

5722. fnagyzs (válaszként erre: 5718. - Kriszti020)
2011. jan. 17. 16:30

Óriási alfélen billentés elküldve! :DDD


A lényeg szerintem, hogy találj magadnak valami motivációt, így talán könnyebben fog menni az egész.....:D

Ne add fel! Küzd velünk te is, hidd el menni fog! :DDD

5721. fnagyzs (válaszként erre: 5717. - Járminé Ritus)
2011. jan. 17. 16:26

A 4 kg az nagyon szuper! Ügyes vagy! Bár nekem is így menne....:(


:DDDD

Jó esküvői vendégek.....

Még jó, hogy te legalább kóstolgathatsz, lehetne súlyosabb is a helyzeted :(( Bár így meg a kísértés nagy, nem?

5720. manul
2011. jan. 17. 15:26
Sziasztok szép napot mindenkinek!
2011. jan. 17. 13:27
Szép napot lányok.
2011. jan. 16. 20:56

Szép estét mindenkinek.

Ma egy kicsit visszaolvastam a tavalyi dolgokat.

Elképesztő számomra hogy neki vágtam és ment.Még ha csak 9kg ment le akkor is.

Most hetek óta szenvedek minden nap neki kezdek és kb olyan 1órakor összedől az egész napi küzdelem és jól beeszek.

Közben meg olvaslak titeket hogy milyen ügyesen bele vágtatok és milyen jól haladtok.

Holnap tényleg megemberelem magam és én is neki vágom.

Muszáj.

Még nem tom hogy de menni fog.

JÓ éjt szép napot.

Aki ráér rúgjon segbe.köszi

2011. jan. 16. 18:05

Hát a kilóim szépen araszolnak lefelé úgy 4 kilónál tarthatok.

Nem méregetem magam minden nap,de érzi azt az ember.

A 4 az tuti.

Nem még 1-2 szem epertől vagy cseresznyétől nem,de utána már érzem a nyelvemen a bizsergést,meg a számon.Ennyit megengedek magamnak.

Ez főleg a dinnyére jellemző,de vigyázni kell ha sok mogyit eszem akkor is,mert akkor olyan leszek, mint aki náthás.

Szóval nem könnyű,de van olyan ismerősöm,aki már azt sem tudja ,hogy mit merjen megenni,mert teljesen feldagad az arca.Pl:esküvőn,vagy bálban,ahol nem tudja mit tesznek az ételbe,csak húslevest eszik.A többit inkább hanyagolja,úgy hogy nagyon jó vendég nem eszik ki a kajádból.

5716. fnagyzs (válaszként erre: 5712. - Manul)
2011. jan. 16. 13:57

:((( Nem vagyok oda a tejtermékekért, főleg nem a kefírért.......néha ennék gyümi joghurtot, de a cukrosat nem eszem, a cukormentes változat meg nem ízlik....:DDD

Ez van, ha valaki válogat! :DDDD

5715. fnagyzs (válaszként erre: 5711. - Járminé Ritus)
2011. jan. 16. 13:55

:(((( Sajnálom, hogy meg kell vonnod magadtól, amit szeretsz......

Egyébként amikor csak "csipegetsz", nem jön rád allergiás roham, vagy ilyesmi?


A fogyi kilókban mérhetően is megy nálad, vagy a kitartásra érted, hogy megy......? Ha előbbi is, akkor küldök egy irigy szmájlit! :DDD

5714. fnagyzs (válaszként erre: 5709. - Aranka2)
2011. jan. 16. 13:51

Addig nincs gond, hogy a házasságkötő teremben, fáznék, de amíg eljutok oda.......hiába van még rajtam bőven háj, ami melegítsen, amióta lement az a 20 kg sokkal fázósabb vagyok és ki tudja, hogy február elején lesz-e még ilyen jó idő. Ha visszajönnek a mínuszok, akkor egy vékonyka szövetkabátban és egy blúzban bizony én nagyon fáznék addig, amíg eljutok a házasságkötő teremig.....:DD

Mindegy, majd kitalálok valamit, de blézert vagy kiskosztümüt tutira nem veszek ezért a fél óráért, főleg hogy utána a szekrényben őrizném csak.....:D

2011. jan. 16. 12:05

Sziasztok!

Ragyogó és napfényes idő van nálunk.Ablakok reggel óta kibuktatva és mindent átjár ez a friss levegő.De hiányzott már ez nekem.

Már egy méhecske is bejött a szobába.

Fogyi megy,még mindig ezerrel és még nem volt megingás,pedig már ilyenkor előszokott fordulni.

Mindenkinek további szép napot!

5712. manul
2011. jan. 15. 19:02

Sziasztok!


Húúúú de sokat írtatok!


Zsuzsi nekem a kefír mindíg segít.Próbáld ki egyszer!Sok sikert!:DDDDDD


Aranka a rakottkrumplit én is imádom!Várlak egy tányérra ha csinálok!:DDDD


Ritus nagyon sajnállak,belehalnék ha nem ehetnék gyümölcsöt!:(((((((

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook